خشونت ورزی، اسفاده از سلاح گرم ، سوزاندن و آتش زدن اموال و دارایی های مردم شاخص هایی بودند که به خوبی صف مردم معترض به گرانی بنزین و مشکلات معیشتی را از اوباش مزدور و وطن فروش جدا می کرد.

مردم ایران ضمن اینکه خواسته ها و مشکلات معیشتی به حق خود را بیان کرده و از این پس نیز بیان خواهند کرد ولی هرگز به اشرار و اوباش وطن فروشی مثل فرقه رجوی و دیگر اشرار ضد انقلاب اجازه سواستفاده را نخواهد داد.

هرچه زمان بیشتر می گذرد ابعاد وسیع تری از توطئه ای که توسط دولت آمریکا به همراه ضد انقلاب خارجه نشین و اشرار و اوباش داخلی شان برای مردم ایران طراحی شده بود برملا می شود.

اتحاد تمامی طیف ضد انقلاب از نیم پهلوی گرفته تا بیوه رجوی، مسیح علینژاد و دیگر مزدورانی که مستقیما از سرویس های اطلاعاتی غرب دستور می گرفتند،  از ویژگی اغتشاشات و آشوب های اخیر در تعدادی از شهرهای ایران بود.

همچنین خشونت ورزی، اسفاده از سلاح گرم ، سوزاندن و آتش زدن اموال و دارایی های مردم شاخص هایی بودند که به خوبی صف مردم معترض به گرانی بنزین و مشکلات معیشتی را از اوباش مزدور و وطن فروش جدا می کرد.

گفته می شود تعدادی از لیدرهایی که در هدایت و خرابکاری اشرار نقش موثری داشته‌اند، تابعیت آلمانی، ترکیه ای و افغانستانی دارند و تجهیزات ویژه ایجاد آشوب و خرابکاری از آن‌ها کشف و ضبط شده است.

منابع امنیتی ضمن تایید و محرز شدن ارتباط این افراد با سرویس های بیگانه، گفتند که این افراد از مدت ها قبل، در خارج از کشور آموزش های لازم را در رابطه با نافرمانی‌های مدنی و تخریب زیرساخت های شهری دیده‌اند و از طرف سرویس های خارجی تامین مالی می‌شدند.

امری که بی بی سی فارسی نیز در مصاحبه با تعدادی باصطلاح فعالان رسانه ای بر روی آن صحه گذاشت.

جنجال‌های گسترده‌ رسانه‌های غربی درباره ادعای سازمان عفو بین‌الملل در خصوص آمار کشته‌های اغتشاشات اخیر در ایران نیز هرچند کارآیی خود را از دست داده ولی آن روی سکه عملیات روانی و تبلیغاتی غربی و مجاهدین علیه ایران است.

در این وانفسا سعودی های متوهم هم به میدان آمده و اعلام کردند که جنگ به داخل ایران منتقل شده است.

«عضوان الاحمری» روزنامه‌نگار سعودی و سردبیر روزنامه سعودی «ایندیپندنت عربی» و نزدیک به مسئولان سعودی، فیلمی از درگیری در شهر تبریز میان نیروهای انتظامی و عناصر آشوب‌طلب در حساب کاربری اش منتشر کرد و نوشت: انتقال جنگ به داخل ایران.

و این اشاره به حرف دو سال پیش محمد بن سلمان است، که گفته بود جنگ به داخل ایران منتقل خواهد شد.

عوامل سعودی حتی پا را فراتر از این گذاشته و در حساب های کاربری شان نوشتند که ایران باید تقسیم شود.

ولی آنچه که ضربه نهایی را بر توهمات و طرح های شکست خورده آمریکایی – عربی همراه با اشرار ضد انقلاب از جمله فرقه رجوی وارد کرد،  تظاهرات عظیم و خودجوش مردم در تعدادی از شهرهای کشورمان بود.

تظاهرات مردم همدان بعد از آشوب های اخیر

بدین ترتیب ملت ایران بخوبی صف خود را از ضد انقلاب، اشرار و اوباشی که با پول و دستور دشمنان غربی و عربی جنایت کرده و آدم می کشند  جدا کردند.

مردم ایران ضمن اینکه خواسته ها و مشکلات معیشتی به حق خود را بیان کرده و از این پس نیز بیان خواهند کرد ولی هرگز به اشرار و اوباش وطن فروشی مثل فرقه رجوی و دیگر اشرار ضد انقلاب اجازه سواستفاده را نخواهد داد.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو