بنظر می رسد سالمندی و خرفت شدن مهدی ابریشمچی باعث هذیان گویی وی نیز شده است. این پیر هرزه که روزگاری در عراق مسئول دادن اطلاعات مردم و نیروهای نظامی ایران به دستگاه اطلاعاتی صدام و دریافت پول های کثیف برای انجام عملیات تروریستی در داخل کشور بود و در هر جلسه تبادل پول با مسعود رجوی حضور داشت حال با وقاحت و دریدگی تمام عیار دم از «استقلال کامل مالی مجاهدین با تکیه بر مردم ایران» می زند!

مهدی ابریشمچی یکی از عَمله های رجوی است که این روزها در تلویزیون شیطان منظر مجاهدین تحت عنوان «گلریزان همیاری» میدان داری کرده تا کثافات کاریهای این فرقه در وابستگی مالی اش به سرویس های اطلاعاتی غربی و عربی بویژه دریافت پول از صدام در مقابل انجام جنایت در زمان جنگ و تا قبل از سقوط وی را لاپوشانی کند.

در اولین جلسه دادگاه تهران در ۲۱ آذرماه، نماینده دادستان اتهامات ۴ نفر از متهمان پرونده از جمله مهدی ابریشمچی کادر مرکزی مجاهدین متهم ردیف چهارم پرونده را قرائت کرد که هم اکنون تحت تعقیب اینترپل بوده و دارای اعلان قرمز به شماره ۲۰۰۲-۵۲۵/۶-A است.

این مزدور که هم اکنون در سن ۷۶ سالگی بسر می برد و حتی قادر به تکلم درست کلمات در دهانش هم نیست و در خیلی از جلسات مجاهدین با مسئولین اطلاعاتی وقت صدام برای  دادن اطلاعات و دریافت پول حضور داشته سعی می کند این همه گند کثافت را زیر انبوهی اراجیف و دروغ و فریبکاری پنهان کند.

این ابله خرفت می گوید: «سیمای آزادی خوب است، به من هم فرصت داده صحبت کنم. تلویزیون خوبی است که توسط مردم ایران اداره می شود. به جایی هم وابسته نیست و . . . »!

بنظر می رسد سالمندی و خرفت شدن مهدی ابریشمچی باعث هذیان گویی وی نیز شده است. این پیر هرزه که روزگاری در عراق مسئول دادن اطلاعات مردم و نیروهای نظامی ایران به دستگاه اطلاعاتی صدام و دریافت پول های کثیف برای انجام عملیات تروریستی در داخل کشور بود و در هر جلسه تبادل پول با مسعود رجوی حضور داشت حال با وقاحت و دریدگی تمام عیار دم از «استقلال کامل مالی مجاهدین با تکیه بر مردم ایران» می زند!

باید گفت وطن فروشی، جنایت و وابستگی مالی این فرقه تروریستی به سرویس های اطلاعاتی و به صدام حسین در زمان جنگ و تا قبل از سقوط این دیکتاتور آنقدر عیان و واضح است و اسناد و مدارک وجود دارد که با این اراجیف و برنامه های مزخرف و عوام فریبی ابلهانه که صرفا توهین به شعور مردم ایران است، هرگز کسی به استقلال مالی مجاهدین فکر هم نکند چه رسد آنرا باور  کند.

در اینجا توجه آقای مهدی ابریشمچی را به جلسه سوم دادگاه تهران و ویدئوهایی که از جلسه مسعود رجوی با ژنرال حبوش که ایشان هم تشریف داشتند جلب می کنم تا شاید دهان کثیف خود را بسته و  در آنرا گِل بگیرد و دیگر از استقلال مالی مجاهدین حرف نزند.

البته قابل توجه اینکه سایت رسمی این فرقه که بشدت در قبال جلسات برگزاری شده دادگاه این فرقه در تهران پیگیر بوده و با برگزاری هر جلسه در قبال آن مفصلا موضع می گرفت  و کلی اراجیف بهم می بافت در قبال جلسه سوم تنها به نوشتن چند خط بدون اشاره به موضوعات اصلی مطرح شده در آن بسنده کرد و آنرا بکلی سانسور کرد.

چرا که جلسه سوم در ارتباط با افشای ویدئویی از قرارداد مالی مجاهدین با ژنرال حبوش مسئول اطلاعات صدام ، انجام جنایت در ایران در قبال دریافت پول بود. و سران فاسد و بدنام مجاهدین فکر می کردند با سانسور کردن آن در رسانه های رسمی این فرقه دیگر کسی از این همه گند و کثافت مجاهدین که عالمی را فرا گرفته باخبر نخواهند شد!

حال اگر از فریبکاریهای مستمر این روزهای سران مجاهدین در راستای بازگرداندن آبروی بر باد رفته این فرقه بگذریم، و در دنیای واقعی به وضعیت گروه‌های تروریستی نزد سیا و موساد و زمانی صدام حسین  نگاه کنیم خواهید دید که آنان در گذشته با چه اهدافی فربه شدند، اما اکنون به چه نکبتی افتادند! دربه‌دری بقایای داعش و سازمان مجاهدین را با روزگار قدرت آنها مقایسه کنید! داعش، بر بخش بزرگی از عراق و سوریه حکومت کرد و سودای تسخیر لبنان و ایران را داشت. اما تارومار شدگان، حالا کدام گوری هستند؟!

سران سازمان مجاهدین خلق (پیش‌کسوت داعش)، اختیاردار اولین رئیس‌جمهور ایران بودند و خیال می‌کردند چند ماه بعد، کار جمهوری اسلامی را تمام می‌کنند. چه کلاهبرداری‌ها و فاکتورسازی‌هایی که در قبال سرویس‌های جاسوسی انجام دادند! مانند فواحش، هر چند وقت یک بار، یک سرویس جاسوسی را در عراق (رژیم صدام)، فرانسه، آمریکا و اسرائیل تیغ زدند، و حالا در حالی که راس سازمان گم و گور شده، نمی‌دانند برای ادامه زندگی نکبت، دلالی محبت کدام مافیا و خیانت مطلوب او را بکنند که نکرده‌اند. این، «وضعیتِ مضمحل» برخی سرمایه‌های آمریکا و اسرائیل است.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو