فرهاد سعادت ایرانی خطاب به فرزندش فرهاد: پسرم هیچ فرصتی را برای فرار از اردوگاه فرقه رجوی از دست نده ، ما حامی و پشتیبان تو هستیم.

امروز آقای رضا سعادت ایرانی پدر دردمند فرهاد سعادت سرباز اسیر در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی در دفتر نمایندگی انجمن نجات آسیب دیدگان از خشونت استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه حضور یافت.

ایشان در دیدار با مسئول این نمایندگی از نگرانی خود و خانواده شان در ارتباط با وضعیت فرزندشان فرهاد سرباز اسیر در دست مجاهدین گفت و اینکه چگونه روز و شب شان را با یاد فرهاد سپری کرده و در آرزوی شنیدن صدای او و دیدن چهره او برای یک لحظه هستند.

آقای رضا سعادت از مسئول انجمن نجات خواست تا به هر طریق ممکن پیام او به فرزندش در اردوگاه این فرقه در آلبانی رسانده شود مبنی بر اینکه؛  پسرم هیچ فرصتی را برای فرار از اردوگاه فرقه رجوی از دست نده ما حامی و پشتیبان تو هستیم.

مسئول انجمن نجات استان نیز در ارتباط با آخرین وضعیت این فرقه در کمپ تیرانا در آلبانی توضیحاتی را ارائه داد . ایشان گفتند: هدف سران مجاهدین ایجاد یاس و ناامیدی در میان خانواده هاست ، لذا نباید اجازه دهیم رهبران مجاهدین به هدفشان برسند. فرار قهرمانانه آقای محمود دهقان و اعلام جدایی آقای مصطفی بهشتی از جمله خبرهایی خوبی بود که مسئول انجمن به آقای فرهاد سعادت ایرانی داد و گفت باید امیدوار بود و اینکه همیشه راهی برای فرار از دست فرقه وجود دارد.

گفتنی است آقای رضا سعادت ایرانی در ارتباط تصویری دیماه ۱۴۰۰ جمعی از خانواده های استان آذربایجان غربی با اعضای انجمن آسیلا شرکت کرده و از مقامات دولت آلبانی خواسته بود تا برای آزادی فرزندش و ایجاد ارتباط با وی کمک کنند.

لازم به ذکر است، آقای فرهاد سعادت ایرانی در سن ۲۰ سالگی در سال ۱۳۶۴ به خدمت سربازی رفت. وی دوره آموزشی خود را در مرکز آموزشی عجب شیر گذراند و سپس به لشگر ۱۶ زرهی قزوین اعزام گردید. وی به مدت ۲۶ماه در جبهه های جنگ علیه نیروهای اشغالگر بعثی صدام جنگید و آخرین محل خدمت وی نیز جبهه مهران بود.  او که تنها یک ماه به پایان خدمت مقدس سربازی اش مانده بود در سال ۱۳۶۷ در جبهه مهران در اثر هجوم نیروهای بعثی اسیر شد.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو