پیامی که کشاورزان و مردم اصفهان به نمایندگی از سوی مردم ایران به تمامی طیف های ضد انقلاب و در راس همه آنها به سران فاسد و بدنام مجاهدین دادند دردآور بود و اینکه این جنایت کاران جایی در بین مردم ایران نداشته و مشکلات مردم هم ربطی به آنان ندارد.

در شرایطی که کشاورزان اصفهان از یک هفته پیش به صورت مسالمت‌آمیز و بدون توجه به مسائل حاشیه‌ای و موارد سیاسی، در بستر خشک رودخانه زاینده‌رود در محل پل خواجوی اصفهان تجمع کرده‌اند، صبح دیروز، این رودخانه خشک، شاهد حضور هزاران نفر از مردم اصفهان بود که نسبت به عدم جریان این رودخانه معترض بودند.

بنا بر بیانیه‌ها و توصیه‌های اقشار مختلف مردم، گروه‌های مختلف کشاورزان و سایر چهره‌های اصفهان، این تجمع بدون هرگونه قصد سیاسی و صرفاً در حمایت از جریان رودخانه‌ای برگزار شد که سال‌هاست به دلایلی دچار مشکلات مختلفی شده است.

جریان رودخانه زاینده‌رود طی ماه‌ها و سال‌های گذشته به دلیل عدم مدیریت صحیح آب، از یک رودخانه پرآب دائمی با نوسانات مختلفی مواجه شده و این موضوع، مشکلات بسیاری را برای مردم و کشاورزان اصفهان ایجاد کرده است. مشکلات مالی قابل توجه کشاورزان اصفهانی که معیشت آن‌ها را دچار اختلال کرده، از مهمترین مشکلاتی است که این روزها شاهد آن هستیم.

در این میان ضد انقلاب هم بیکار نبود. از هفته گذشته رسانه‌های مجاهدین ، به‌دنبال به‌حاشیه کشاندن موضوع تجمع روز جمعه کشاورزان اصفهانی و تحصن چند روز گذشته آن بودند، که با هوشیاری کشاورزان هیچ‌گونه حاشیه‌ای در جریان برگزاری این تجمع صورت نگرفت.

سران بی آبروی مجاهدین کیسه گشادی برای سواستفاده از مطالباب بر حق کشاورزان شهر اصفهان دوخته بودند، تجمعاتی که از ۱۷ آبان ماه در شهر اصفهان توسط کشاورزان شروع شد این گروه بدنام نیز تلاش کردند در رسانه ها و شبکه های اجتماعی خود با هویت جعلی از این تجمع مسالمت آمیز نهایت سواستفاده را کرده و مردم به ایجاد خشونت خیابانی تشویق کنند.

گرگ‌های در کمین نشسته  به خیال خام خود خواستند مطالبه کشاورزان را به انحراف بکشانند اما همه نقشه‌ها با هوشیاری کشاورزان و مردم اصفهان نقش بر آب شد.

اما پیامی که کشاورزان و مردم اصفهان به نمایندگی از سوی مردم ایران به تمامی طیف های ضد انقلاب و در راس همه آنها به سران فاسد و بدنام مجاهدین دادند دردآور بود و اینکه این جنایت کاران جایی در بین مردم ایران نداشته و مشکلات مردم هم ربطی به آنان ندارد.

بدین ترنیب باید گفت؛ تجمع کشاورزان و مردم اصفهان پاسخی تاریخی به یاوه گویی های سران فاسد و بدنام مجاهدین بود و نشان داد که آنان هیچگونه پایگاه اجتماعی در ایران ندارند.

در این میان سران مجاهدین صدا و سیمای جمهوری اسلامی را هم تلویحا به باد انتقاد گرفته و سایت مجاهدین نوشت: «تلویزیون رژیم مجبور به اعتراف به این حضور گسترده شد.»

حرف مجاهدین این بود که چرا این مرکز بویژه مرکز استانی  صدا و سیما تجمع کشاوران و مردم اصفهان را این همه پوشش داده و سلاح تبلیغاتی آنان را از دستشان گرفته است.

اما طنز ترین قسمت این ماجرا این بود که؛ رجوی این مردک فاسد و بدنام که از حول حلیم توی دیگ افتاده بود، و فکر می کرد در اصفهان خبری است بلافاصله با عجله تمام  با شروع تجمع کشاورزان ، پیامی را صادر کرد و مردم اصفهان را دعوت به خشونت نمود، ساز ناکوکی که هیچ کس توجهی به آن نکرد و خریداری هم نداشت.

وقتی هم دید بی گدار به آب زده است. در ادامه نه به نام خود بلکه تحت عنوان «سخنگوی مجاهدین» تمامی خشم و کین خود را بر علیه سپاه پاسداران بیرون ریخت و نوشت: «آب زاینده رود را که سپاه بلعیده پس بدهد»!!! عجب فرومایه ای؟

البته مریم رجوی، روباه پیر مجاهدین هم بیکار ننشست و با تعدادی توئیت سعی کرد از مطالبات کشاورزان اصفهان حمایت کند!؟

اما سوال اینجاست؛ چگونه باور کنیم زنی که از تمامی تحریم های آمریکا بر علیه مردم ایران، و «فشار حداکثری» دفاع کرده و بستر روانی آنرا نیز در فضای مجازی برای بیگانگان آماده می کند، دلش با حال مردم اصفهان سوخته است. ؟

اما زیاد طول نکشید که همین مردم پاسخ یاوه سرایی های این عجوزه را هم در فضای مجازی داده و گفته های وی را به باد تمسخر گرفتند.

حرف آخر اینکه باید به سران مجاهدین و سایر طیف های ضد انقلاب گفت: مه نور افشاند و سگ عوعو کند.

اگر شما مردمی بودید و دل در گروه بیگانگان نداشتید، خیانت و جنایت نمی کردید، به ارتش صدام نمی پیوستید و . . .  مطمئنا مردم هم شما را در کشور نگه می داشتند و نه اینکه با پس گردنی در چهار دهه پیش بیرون تان بیندازند.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو