رضا پهلوی خطاب به رهبران مجاهدین: من مشکل می توانم باور کنم این سازمان ادعای دموکراسی و برابری کند ولی در خود آن سازمان زنان یک طرف و مردان یک طرف بنشینند و حجاب داشته باشند.

رضا پهلوی روز ۲۶ دیماه ۱۴۰۱  در مصاحبه با شبکه من و تو در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه درباره فرقه رجوی گفت: «من بر اساس اصول دموکراسیمی می پرسم که آیا رهبران این سازمان آمادگی دیالوگ باز و شفاف را دارند؟ در همین سوال اول کلی گرفتاری برایشان پیش می آید.»

رضا پهلوی در ادامه هم گفت: من مشکل می توانم باور کنم این سازمان ادعای دموکراسی و برابری کند ولی در خود آن سازمان زنان یک طرف و مردان یک طرف بنشینند و حجاب داشته باشند.

این اظهارات رضا پهلوی واکنش سخنگوی گروه تروریستی مجاهدین را در پی داشت. بلافاصله سخنگوی مجاهدین (بخوانید رهبران فاسد و بدنام مجاهدین ) نیز پهلوی را به دیکتاتور بودن متهم کردند.

فرقه رجوی رضا پهلوی را «بچه شاه دیکتاتور» و دست نشانده خوانده و اظهارات وی را لاف در غربت درباره دموکراسی و حقوق بشر دانست و گفته است تو را چه به دموکراسی؟

اما باید گفت هر دوی این وحوش سر و ته یک کرباسند. طنز داستان اینجاست که فرقه رجوی کسی را دست نشانده خطاب می کند که خود سالهاست در منجلاب مزدوری و وطن فروشی دست و پا می زند. از پیوستن به ارتش صدام به دستور سازمان اطلاعاتی آمریکا سیا، تا همکاری با سرویس های جاسوسی اغلب کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای منطقه تا عملیات مشترک با موساد اسرائیل در جمع آوری اطلاعات و کشتن دانشمندان  هسته یی کشورمان.

اما علیرغم تمامی این کثافت کاریها ، فرقه رجوی سعی می کند خود را همچنان یک پای باصطلاح اپوزیسیون ایران بحساب آورد که این کار شبیه سر در برف کردن کبک است. که فکر می کند کسی او را نمی بیند.

البته آقای رضا پهلوی صرفا یک سوال از  وضعیت اسفبار زنان در این فرقه  را مطرح کرده که باعث شده اینچنین رهبران مجاهدین بهم بریزند.

مسلما مجاهدین حاضر به پاسخگویی در هیچیک از جنایات درون سازمانی خود نیستند، از خوراندن سیانور به زنانی که حاضر به ماندن در مناسبات این فرقه نبودند تا درآوردن رحم زنان عضو آنچه که «شورای رهبری» خوانده می شد تا طلاق های اجباری، از بین بردن مفهوم خانواده و هزاران کثافت کاری دیگر.

حرف آخر اینکه دم جمهوری اسلامی گرم که حجاب اجباری دارد، البته نه مثل مجاهدین که زن ها حتی نمی توانند رنگ روسری هایشون را انتخاب کنند، با مردان نمی توانند در یک محیط باشند، صدایشان باید مثل صدای مردها باشد، از نظافت فردی و حتی یک آرایش ساده محرومند، باید دونفره تردد کنند، باید در محیط های بسته ورزش کنند، در پیش مردان نباید حتی خنده کنند، نگاه مستقیم به مردان ممنوع است . . . و  نهایت امر اینکه بطور سیستماتیک و بدون چون و چرا باید  قربانی شهوت رانی رهبر این فرقه شوند تا بقول مریم رجوی به «قله رهایی» برسند! 

حال این اوباش وطن فروش، هرزه و پفیوز انتظار دارند مردم قبولشان کند؟!

البته همه  این جنایات، نتیجه مکافات بخشش است. تاریخ، دیکتاتورهای زیادی را به خود دیده است، که پس از عفو، جنایات زیادی را در حق مردم بیگناه کشورشان مرتکب شده اند.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو