طبعا تاریخ کشورمان در بحران شیوع ویروس کرونا نام دو زن را به یاد خواهد داشت. یکی مریم رجوی شرور و جنایتکاری که تمامی عمرش را در خیانت و جنایت بر علیه مردم ایران گذراند و دیگری بانوی قهرمانی به نام طیبه مخبر که جانش را فدای ملتی کرد که مدتها است منتظر واکسن ایرانی کرونا هستند.

وقتی آمریکا در روز ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ رسماً از برجام خارج شد و وزارت خزانه داری این کشور هم  در بیانیه‌ای دستورالعمل خروج از برجام را منتشر نموده و اعلام کرد: تحریم‌ها علیه ایران طی بازه ۹۰ روزه و ۱۸۰ روزه باز خواهند گشت.

در این میان رهبران فاسد و بدنام مجاهدین هم گفتند دیگر کار تمام است و همسو با تحریم های آمریکا عملیات روانی خود بر علیه مردم ایران در فضای مجازی را با تمام توان آغاز کرند.

آنان در تمامی رسانه هایشان بر طبل تحریم ها کوبیدند و بعد هم در انتظار شکست ایران به نظاره نشستند تا به قول رهبر فاسد و بدنام شان مسعود رجوی شاید اینبار «دکل سرنگونی» را ببینند!

اما بجای دکل سرنگونی، دکل درخت تنومند ایران و ایرانی را دیدند که هرچه بیشتر تحریم می شوند بیشتر به توان داخلی و ایرانی خود به باور و بقین می رسند.

سوخت ۲۰درصد برای تولید رادیو داروی مورد نیاز ۵۸۰ هزار بیمار را تحریم کردند، با همت شهید شهریاری تولید کردیم و خودکفا شدیم.

بنزین را تحریم کردند، با همت متخصصان قرارگاه خاتم الانبیا (ص) پالایشگاه خلیج فارس را ساختیم و صادر کننده شدیم.

حالا در اوج تحریم، به مدد الهی و همت متخصصان، واکسن کرونا را تولید کرده ایم. یعنی خنثی سازی تحریم ها بدون معطل ماندن و کشیدن منّت دشمن.

اما با ساخت واکسن کرونا چه کسانی ناراحت شده و سر به دیوار کوبیدند؟

دسته اول، مازوخیست ها بودند، اینها وقتی وزیر بهداشت گفت این اولین بار نیست که واکسن می سازیم احتمالا گوششان را گرفتند. گفت: ما صدسال است واکسن می سازیم و به همه جای دنیا صادر می کنیم و بزودی ۷۰ درصد مردم واکسینه می شوند.

دسته دوم، ترسوها بودند، کسانی که از سر ترس توان رفتار عقلانی نداشتند. اینها می گفتند ما می ترسیم بمیریم پس بهتر اینکه به گرگ ها دل ببندیم. واکسن که هیچ، وقتی ماسک و مواد ضدعفونی کننده و ونتیلاتور و حتی داروی آنفلوآنزا را هم بخاطر تحریم بما ندادند بازهم در در داخل تولید کردیم.

دسته سوم، مسخ شده ها بودند، کسانی که همه داشته های خبری شان را از پای رسانه های سعودی و انگلیسی گرفتند. ساده لوحانه می گفتد واکسن ایرانی را می خواهند سر مردم امتحان کنند و واکسن خارجی برای از ما بهتران هاست. حالا دیدند نفر اولی که واکسن دریافت کرد دختر عالی ترین مسوول ساخت واکسن است. این یعنی هم اعتماد علمی و هم ایثار اجتماعی.  

دسته چهارم اما ، گروه تروریستی مجاهدین و ضد انقلاب ایرانی نما خارجه نشین بودند، اینها همان هایی بودند که تمام قد در خدمت آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی بسر می برند و کارشان مزدوری است که همپای رسانه های فارسی زبان معاند مثل بی بی سی فارسی و . . .  و برخی فریب خوردگان داخلی با هشتگ واکسن بخرید به دنبال فشار اجتماعی و تحریک مردم علیه دولت ایران بودند. ولی وقتی دیدند که اولین تزریق انسانی آن نزدیک است، بلافاصله زمان بر بودن تولید انبوه آنرا بهانه کردند!

اکنون هم که با افتخار تمام واکسن ایرانی تولید و تزریق انسانی آن شروع شد منتظریم ببینیم این واماندگان و انسان نماهای پست فطرت و جانی دیگر چه یاوه هایی در چنته دارند که بیرون بریزند.

رهبران فاسد و بدنام مجاهدین دائم در رسانه هایشان گفتند که تمام کشورهای همسایه ایران در حال تزریق واکسن آنهم مجانی به مردم شان هستند ولی ایران هنوز تعلل می کند و به فکر مردمش نیست!

این جماعت کثیف بخوبی می دانند که واکسن تولید شده در کشور آمریکا و یا  اروپا مستقیم روی مردم آن کشورهایی که آنرا می خرند آزمایش می شود.  به زبان ساده مردم موش آزمایشگاهی برای دولت مردان این کشورها و شرکت های سازنده آن است.

حال سوال این است: چند نفر از اونهایی که هشتگ واکسن بخرید را زدند از جمله مریم رجوی حاضرند اولین نفر برای تست واکسن خارجی باشند؟!

جای خوشحالی اینجاست اگر در آن سوی مرزها  زنان پست فطرت و جانی و جنایتکاری مثل مریم رجوی وجود دارند که شب و روز بر علیه مردم ایران به توطئه و جنگ روانی مشغولند، در کشورمان هم شیر زنانی همچون دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام هستند که برای نجات جان مردم شان حاضرند اولین نفر برای تست واکسن کرونا باشند.

ضمن اینکه باید گفت انبوه کسانی هم که داوطلب تزریق این واکس بر روی خودشان شدند نشان می دهد که آنان چقدر به دانش و توانمندی نخبگان کشورمان ایمان دارند.

در همین رابطه شبکه تلویزیونی چین نیز گفت: ایران با ساخت «واکسن کرونا» اهداف به ظاهر غیر ممکن را محقق کرده و در پیشرفت‌های تحقیقاتی در خصوص کرونا، در کنار چین، آمریکا، روسیه و اروپا قرار گرفته است.

همه اینها در حالی است که در کشور آلمان تزریق واکسن نامعتبر فایزر، باعث بستری شدن چهار عضو کادر درمان شد! و در برخی دیگر از کشورهای اروپایی و خود آمریکا نیز نیز همین اتفاق افتاد و عوارض زیادی از جمله فلجی عضلات صورت، بیهوشی و . . . از خود نشان داد. بنحویکه سوال جدی برای مسئولین کادر درمان این کشورها هم ایجاد کرده و حتی عده ای از متخصصین این کشورها نیز با تزریق آن بدون طی مراحل تعریف شده برای واکسن بشدت مخالف کرده اند.

حرف آخر اینکه طبعا تاریخ کشورمان نام دو زن را در بحران شیوع ویروس کرونا به یاد خواهد داشت. یکی مریم رجوی شرور و جنایتکاری که تمامی عمرش را در خیانت و جنایت بر علیه مردم ایران گذراند و دیگری خانم طیبه مخبر است که آقای محمد امین توکل‌زاده، فعال رسانه‌ای که بدرستی درباره این بانوی قهرمان ایرانی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «این دختر قهرمان نام خودش را در تاریخ ایران ثبت کرد. او جان فدایی ملتی شد که مدتها است منتظر واکسن ایرانی کرونا هستند بعد از شهید فخری زاده، فخر ایران اسلامی، که گام های مهمی را برای کشف واکسن کرونا در وزارت دفاع برداشت، حالا ستاد اجرای فرمان امام وارد فاز آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا شد و رئیس ستاد برای اطمینان ملت ایران جگر گوشه اش را در معرض این آزمایش قرار داد. همه برای او دعا می کنیم تا انشاالله با اثبات کارآمدی واکسن ایرانی هدیه ایمنی در برابر این ویروس را تقدیم مردم جهان کنیم» .

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو