اما علیرغم تمامی تشبثات وقیحانه سران فرقه بدنام رجوی، خانواده ها همچنان استوار و مصمم در پی شکستن حصارهای زندان «اشرف 3» در آلبانی و آزادسازی فرزندانشان هستند.

رهبران وقیه «مجاهدین» با «تروریست» خطاب کردن خانواده ها سعی می کنند دولت آلبانی را در مقابل خانواده ها قرار داده تا از صدور ویزای احتمالی به آنان برای سفر به این کشور جلوگیری کنند.

اکنون نزدیک به یک ماه است که سران بدنام فرقه رجوی در مقابل خواست مشروع و قانونی خانواده ها برای سفر به آلبانی و دیدار با کودکان پیرشان در اردوگاه این گروه ، جنگ کثیفی را علیه آنان آغاز کرده است.

از اول اردیبهشت ۹۹ به ابتکار آقای ابراهیم خدابنده مدیر عامل نجات کشور فراخوان امضای طومار اینترنتی مورد استقبال خانواده های دردمند در ایران ، همچنین ایرانیان خارج از کشور قرارگرفت که بلافاصله شروع به امضای آن جهت ارسال به نخست وزیر آلبانی آقای «ادی راما» کردند که هم اکنون نیز ادامه دارد.

بنحویکه تاکنون نزدیک به ۱۱۰۰۰ امضای درخواست از سوی خانواده ها و حامیان حقوق بشر در سرتاسر جهان در آن ثبت شده است.

در متن این طومار از دولت آلبانی خواسته می شود تا به خانواده ها اجازه داده شود با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در این کشور ملاقات کنند.

واکنش های ضد انسانی و حرمت شکنی فرقه رجوی در حق خانواده ها همچنان از سوی سران فرقه بدنام رجوی ادامه دارد. بنحویکه توانسته است ماهیت فرقه ای و ضد انسانی این گروه را در معرض دید ایرانیان و جهانیان قرار دهد.

این گروه بدنام با رهبران وقیه شان با «تروریست» خطاب کردن خانواده ها سعی می کنند دولت آلبانی را در مقابل خانواده ها قرار داده تا از صدور ویزای احتمالی به آنان برای سفر به این کشور جلوگیری کند.

طی مدت اخیر نیز سران فرقه انواع تهمت ها و فحش و ناسزاگویی را در حق خانواده ها شروع کرده و تمامی امکانات رسانه ای خود را در این راستا بکار گرفته اند. تا برگ دیگری از خباثت و پلیدی را در تاریخ حیات سراسر ننگین شان به ثبت برسانند.

اگر دیروز در عراق و در مقابل قرارگاه  اشرف و لیبرتی مادارن و پدران سالخورده اعضای دربند این فرقه را با سنگ و چوب رانده و انواع توهین ها را در حق آنان نثار می کردند، حال با به تلویزیون کشاندن مادران اسیر، آنان را مجبور می کنند به فرزندان رها یافته شان از دست همین فرقه بدنام،  فحش و ناسزا بگویند. عملی زشت و ضد انسانی که تنها از عهده سران فرقه بدنامی مثل «مجاهدین» بر می آید.

اما علیرغم تمامی تشبثات وقیحانه سران فرقه بدنام رجوی، خانواده ها همچنان استوار و مصمم در پی شکستن حصارهای زندان «اشرف ۳» در آلبانی و آزادسازی فرزندانشان هستند.

ذیلا متن نامه آقای عبداله گورکی صفابخش اهل شهرستان بوکان در استان آذربایجان غربی خطاب به برادرش رحمان گورکی اسیر در فرقه رجوی در آلبانی که نزدیک به ۴۰ سال است او را ندیده آورده می شود. تا شاید رهبران ملعون فرقه بدنام رجوی از اینکه خانواده ها را مشتی «تروریست» می خواند کمی شرم کند.  

خدمت برادر عزیزم عبدالرحمن گورکی در کشور آلبانی

سلام امیدوارم سلامت و تندرست باشید اگر از حال خانواده جویا باشید به حمد خدا خوب هستیم. آنهایی که فوت نموده اند خدا رحمت شان بفرماید. آنهایی که زنده اند فقط نگران آوارگی شما عزیزشان هستند .

برادر عزیزم ما چند روز پیش با امضای طومار خانواده ها از دولت آلبانی خواستیم تا به خانواده ها به دلایل بشر دوستانه ویزا صادر کند و به آنها اجازه بدهد برای دیدن عزیزانشان به آلبانی سفر کنند. این اولین بار و اولین اقدام نیست. اوایل که در عراق بودی چندین بار برای پیگیری وضعیت شما به جاهای مختلفی رفتیم ولی از تو خبری به دستمان نرسید. حال الان می خواهیم بازهم تلاش کنیم شاید این بار موثر باشد. متاسفانه فرقه رجوی با دیدن طومار امضا هم به شما و خانواده ها توهین کرده و ما را تروریست خواند!

حال سوال این است آیا سران فرقه تروریست هستند که سالهاست فرزندان ما را آواره غربت کرده اند یا ما که تنها خواسته مان این است که بتوانیم شما را که اکنون در سن پیری هستید لااقل برای یکبار هم که شده شما را ملاقات کنیم. این تنها آرزوی کل خانواده ها می باشد. شاید فردایی در کار نباشد. این (گوشه ای) از درد دل برادر همیشه انتظارت عبدالله صفا بخش و تمام خانواده ها می باشد.

به امید دیدار و بازگشت به آغوش گرم خانواده انشالله

عبداله صفابخش

  • منبع خبر : سایت راه نو