من نیز یکی از قربانیان این فرقه بودم که در سال 1379 در استانبول ترکیه در تور این فرقه گرفتار آمدم و مرا با فریب و به بهانه اعزام به کشورهای اروپایی به کشور عراق از مسیر سوریه انتقال دادند.

در روزهای اخیر آقای افشین جعفرزاده عضو پیشین مجاهدین، در دفتر انجمن نجات استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه حضور یافت و با مسئول دفتر نمایندگی انجمن نجات در این استان به گفتگو نشست.

در این دیدار مسئول نمایندگی انجمن نجات استان توضیحاتی پیرامون آخرین وضعیت فرقه رجوی در کشور آلبانی ، تشکیل انجمن نجات آلبانی و سایر تحولات پیرامون فعالیت خانواده ها و اعضای جداشده در آلبانی ، همچنین دادگاه مجاهدین در تهران و محاکمه سران و تعدادی از اعضای آن دادند .

آقای افشین جعفرزاده که بخوبی در جریان دادگاه سران و تعدادی از اعضای اصلی فرقه رجوی در تهران بودند، گفتند؛ آرزویم بود روزی محاکمه سران و عوامل اصلی جنایت بر علیه مردم ایران را ببینم و خدا را شکر که این اتفاق افتاد.

جنایاتی که مجاهدین مرتکب شدند نه تنها در حق مردم و مدافعان آب و خاک ایران عزیزمان صورت گرفت بلکه در حق اعضای منتقد و خواهان جدایی از این فرقه مخوف نیز روا گردید.

عوامل فرقه رجوی نه تنها افرادی که برخلاف میلشان و با فریب به خاک عراق و قرارگاه اشرف کشانده شده بودند را زندان و شکنجه می کردند ، بلکه آنان را به اشکال دیگر نیز سر به نیست می کردند. خوراندن سیانور، از پشت تیر زدن در مناطق مرزی، اجبار به خودکشی و خودسوزی، ربایش و سر به نیست کردن بشکل کاملا مخفی و . . . از دیگر روشهای ضد انسانی در فرقه رجوی برای سرکوب  و حذف مخالفان بود.

آقای افشین جعفرزاده ادامه داد: من نیز یکی از قربانیان این فرقه بودم که در سال ۱۳۷۹ در استانبول ترکیه در تور این فرقه گرفتار آمدم و مرا با فریب و به بهانه اعزام به کشورهای اروپایی به کشور عراق از مسیر سوریه انتقال دادند. در فرودگاه سوریه متوجه شدم که فریب خوردم و خواستم فرار کنم ولی متاسفانه پلیس فرودگاه مرا  دستگیر کرده و به عوامل فرقه و مامورین عراقی لباس شخصی تحویل داد.  عوامل مجاهدین مرا به زور سوار هواپیمایی کردند که مسیر آن بغداد بود.

بالاخره بعد از تحمل ۴ سال تحقیر و شکنجه از سوی فرقه رجوی ، با سقوط صدام حسین ، با فرار از کمپ اشرف و پناهنده شدن به نیروهای آمریکایی مستقر در اشرف، نهایتا در اواخر سال ۱۳۸۳ به ایران آمدم.

اکنون نیز اعلام آمادگی می کنم که در هر دادگاهی چه در ایران و چه در سطح بین المللی بر علیه جنایات و وطن فروشی های فرقه رجوی و عوامل آن شهادت بدهم تا توانسته باشم بخشی از دینم را به وطنم ایران و مردم کشورم ادا کنم.

آقای افشین جعفرزاده در پایان این دیدار ضمن حمایت از تشکیل انجمن نجات آلبانی، آرزو کردند هرچه زودتر شرایطی فراهم شود که خانواه ها بتوانند با عزیزانشان که در اردوگاه فرقه رجوی گرفتارند دیدار کرده و آنان را ببینند.

  • منبع خبر : سایت راه نو