در ورای همه جفت انداختن ها و چرخیدن ها و کتک کاری بین اوباش وطن فروش یک سوال جدی باقی می ماند و آن اینکه؛ آیا پرویز ثابتی بیشتر جنایت کرده است یا مجاهدین؟ کدامیک بیشترین خیانت و طن فروشی را در حق مردم ایران کرده اند؟ و سوال آخر اینکه بلحاظ فردی آیا رجوی بیشتر فاسد و بدنام است یا پرویز ثابتی ؟

بعد از شکست براندازان، الان مدتی است اختلافات میان اوباش ضد انقلاب به بالاترین سطح خود رسیده است. رونمایی از پرویز ثابتی توسط سرویس های اطلاعاتی غربی نشان میدهد که علاوه بر فرقه تروریستی مجاهدین ساواکی ها هم گزینه های آمریکا برای ایران بدون جمهوری اسلامی است.

در این میان آنچه که به مزاق فرقه تروریستی مجاهدین خوش نیامد، تمایل سرویس های اطلاعاتی غربی برای ایجاد همگرایی و همکاری بین مجاهدین ، طیف سلطنت طلبان و متحدانشان با مهره جدید و البته معلوم الحال و شکنجه گری بنام پرویز ثابتی است.

با علنی شدن پرویز ثابتی در تجمع سلطنت طلبان ِ لس‌آنجلس، دستگاه تبلیغاتی رجوی به کار افتاد تا با پرداختن به سوابق پرویز ثابتی در زمان شاه و کسی که دستور دهنده شکنجه های زیادی در زندانهای پهلوی بود فرقه مجاهدین را لایق و شایسته آلترناتیوی از دید رهبران این فرقه نشان دهد.

فرقه رجوی ضمن پرداختن به سوابق پرویز ثابتی در سایت های رسمی حامیان سیاسی پولی اش را نیز از اروپا گرفته تا آمریکا و کانادا به میدان آورد تا از زبان آنها و بجای مردم ایران بگوید که آلترناتیو مناسب فقط و فقط مجاهدین هستند و لاغیر و مردم ایران از سلطنت طلبان بیزارند!

در جدیدترین اقدام در این رابطه صدور بیانیه توسط ۲۲ تن از حامیان مجاهدین در سطح اروپا و آمریکا و کاناداست که در تاریخ ۲۵/۱۱/۱۴۰۱ در سایت رسمی این فرقه نیز  درج گردیده است. این بیانه نیز همانند دیگر فعالیت های اخیر این فرقه دقیقا در راستای پیشبرد سیاست طرد سلطنت طلبان و تائید مجاهدین بعنوان آلترناتیو نوشته شده است.

طبق روال، در انتهای بیانیه نیز حمایت از برنامه ده ماده ای مریم رجوی و نهایتا لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران است که رضایت مریم رجوی را به همراه دارد.

اما در ورای همه جفت انداختن ها و چرخیدن ها و کتک کاری بین اوباش وطن فروش یک سوال جدی باقی می ماند و آن اینکه :  آیا پرویز ثابتی بیشتر جنایت کرده است یا مجاهدین؟ کدامیک بیشترین خیانت و طن فروشی را در حق مردم ایران کرده اند؟ و سوال آخر اینکه بلحاظ فردی آیا رجوی بیشتر فاسد و بدنام است یا پرویز ثابتی ؟

پاسخ به این سوالات نشان می دهد که همه این اوباش مشتی جنایتکار، وطن فروش و مزدور و یاغی و جیره خوار سرویس های اطلاعاتی هستند که برای سهم خواهی بیشتر حاضرند همدیگر را بدرند و نیست و نابود کنند.

بنابراین اگر دعوایی هم بین آنان وجود دارد هرگز ربطی به ملت ایران نداشته و نخواهد داشت. آنها به سان کفتارهایی می مانند که برای سهم بیشتر از لاشه ای که اربابانشان جلوشان می اندازد به جان هم می افتند.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو