شازده ما «مجاهدین» هر روز باید هر آنچه که دشمنان ایران میگویند رانشخوار کند راستی «مجاهدین» از این نشخوار چه عایدی دارند؟ تنها عاید؛  تولید مشتی مزخرفات تبلیغاتی برای بستن دهان سالخوردگان محصور در اردگاه آلبانی و دم رقصاندن برای ارباب غربی و عربی برای دریافت جیره و مواجیب برای ادامه حیات ننگن و خائنانه.

یادآوری: سخنرانی نزدیکان ترامپ در گردهمایی سازمان مجاهدین: وب‌سایت خبری- تحلیلی پولیتیکو در آمریکا، در گزارشی نوشت که قرار است روز شنبه نهم تیرماه ۹۶، رودی جولیانی و نیوت گرینگریچ، دوتن از نزدیک‌ترین معتمدان دونالد ترامپ، در گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین خلق که فردا در پاریس برگزار می‌شود شرکت و سخنرانی کنند.

پولیتیکو در این گزارش که روز پنج‌شنبه ۷ تیرماه ۹۶ منتشر شد، آورده است:

سازمان مجاهدین خلق که پیش از این به‌عنوان یک گروه تروریستی شناخته می‌شد، با دوستی با نزدیکان ترامپ، شاهد دستیابی به اهداف درازمدت خود شده است.

سخنرانی جولیانی و گینگریچ در گردهمایی روز شنبه این گروه، بار دیگر این پرسش را مطرح کرده است که نفوذ این سازمان در کاخ‌سفید همزمان با سیاست فشار دولت ترامپ بر حکومت ایران، تا چه حد است. رودی جولیانی: حکومت ایران سرنگون خواهد شد:  رودی جولیانی، وکیل ترامپ در گردهمایی سازمان مجاهدین خلق، تحریم‌ها علیه ایران را کارساز دانسته و گفت این تحریم‌ها می‌توانند منجر به یک “انقلاب موفق” شوند.

باز در تیرماه سال ۱۳۹۶ «جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل (در دولت جورج دبلیو بوش) و مشاور امنیت ملی فعلی کاخ سفید و یکی از تندروترین سیاستمداران آمریکایی طبق روال همیشگی در  گروهمایی سالانه مجاهدین در پاریس شرکت  و اقدام به سخنرانی کرد. این چهره تندرو  و ضد ایرانی در سخنان خود در این گروهمایی  گفت: نتیجه بازنگری دولت ترامپ در سیاست آمریکا در قبال ایران باید این باشد که انقلاب اسلامی آیت الله خمینی تا دو سال آینده دوام نیاورده و جشن چهلمین سالگردش را نبیند

اما امروز: در مهر ماه ۱۳۹۸ و بعد از گذشت دو سال و اندی از آن تاریخ، ما شاهدیم نه از رودی جولیانی خبری هست و نه از جان بولتون. حتی سه‌شنبه گذشته اقدامی تاریخی برای استیضاح احتمالی ریاست جمهوری امریکا آغاز شد. در تاریخ آمریکا این چهارمین بار است که از بند چهارم اصل دوم قانون اساسی برای مؤاخذه رئیس‌جمهور استفاده می‌شود. از این بند از قانون اساسی آمریکا، اولین بار در قرن نوزدهم، علیه اندرو جانسون، و دوبار در قرن بیستم، علیه ریچارد نیکسون و بیل کلینتون، استفاده شده و اینک دونالد ترامپ در معرض آن قرار دارد.

شاید این حکم تاریخ است که دشمنان ایران هرکس که باشند باید ازعرش به زمین بیافتند. معلوم هست «مجاهدین» کیسه گشادی بعد از روی کار آمدن ترامپ دوخته بودند و حال بنگرید تحلیل جدید و دریوزگی سیاسی آنها در وطن فروشی و مقصر شناختن ایران در حمله به پالایشگاه نفتی آرامکو که در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸ در سایت این گروه بدنام تحت عنوان «شکست ۳بر هیچ رژیم در نیویورک» درج شده است:

شمارش پیروزی های واهی برای مجاهدین

«برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک از ۳ جنبه حائز اهمیت بود.

اول اینکه به گواهی خود رسانه‌های رژیم و مقامات ریز و درشت آن هیچ دست‌آوردی برای رژیم دربرنداشت

دوم شکل‌گیری یک اجماع گسترده با محوریت ۳ کشور اروپایی بود.

سومین و مهمترین جنبه این گردهمایی نقش برجسته و اعتبار بین‌المللی مقاومت سازمان‌یافته و سازمان مجاهدین به‌عنوان یگانه آلترناتیو قوی و قابل‌اتکا رژیم آخوندی در معادلات مربوط به ایران بود. این حقیقت به‌خوبی در جریان فعالیت‌های ۲هفتهٔ اخیر مجاهدین مشهود بود. برپایی ۲رشته تظاهرات گسترده، یک کنوانسیون وزین متشکل از اقشار مختلف ایرانی مقیم آمریکا و حضور و سخنرانی شخصیت‌های سیاسی مهم آمریکایی و نهایتاً برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که با ارائه مدارک مستدل نقش رژیم را در بمباران پالایشگاه نفتی آرامکو افشا کرد، توجه رسانه‌ها، شخصیتها و ارگانهای مهم بین‌المللی را به خود جلب کرد . . . »

واقعیت ماجرا این است که عربستانی که مدعی بود ظرف چند هفته، کار یمن را یکسره خواهد کرد، اکنون بعد از چندین سال عملا در باتلاق یمن  گرفتار شده ، برای آمریکا و آل‌سعود سرشکستگی است که بگوید مقاومت یمن، روزانه پالایشگاه‌ها و فرودگاه‌ها و مراکز مهم نظامی عربستان را با موفقیت و بی‌هیچ مانعی زیرتهاجم می‌گیرد. حال شازده ما «مجاهدین» هر روز باید هر آنچه که دشمنان ایران میگویند رانشخوار کند راستی «مجاهدین» از این نشخوار چه عایدی دارند؟ تنها عاید؛  تولید مشتی مزخرفات تبلیغاتی برای بستن دهان سالخوردگان محصور در اردگاه آلبانی و دم رقصاندن برای ارباب غربی و عربی برای ادامه حیات ننگن و خائنانه.

  • نویسنده : میرباقر صداقی عضو پیشین مجاهدین
  • منبع خبر : سایت راه نو