در ماههای اخیر فعالیت های گروه مزدور و بدنام مجاهدین، با عکس العمل های زیادی از سوی کاربران در فضای مجازی مواجه بوده و همگی به یک نتیجه واحد منتهی می شوند و آن اینکه سابقه سیاه و مملو از جنایت گروه تروریستی مجاهدین هرگز از یاد و خاطره مردم ایران فراموش نمی شود.

در ماههای اخیر فعالیت های گروه مزدور و بدنام مجاهدین، با عکس العمل های زیادی از سوی کاربران در فضای مجازی مواجه بوده و همگی به یک نتیجه واحد منتهی می شوند و آن اینکه سابقه سیاه و مملو از جنایت گروه تروریستی مجاهدین هرگز از یاد و خاطره مردم ایران فراموش نمی شود.

ذیلا برخی از نظرات کاربران در شبکه اجتماعی توئیتر آورده می شود.

از زوج مسعود/صدام تا زوج مریم/الفیصل

یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: در منفور بودن فرقه ی رجوی همین بس که در هر مقطعی و هر زمانی در حال خیانت به مردم و همکاری با دشمنان ملت ایران بوده اند ؛ چه زمان جنگ که زوج مسعود/صدام برای دشمنی با مردم ایران نقشه می کشیدند و چه الان که زوج مریم/الفیصل به دنبال ضربه زدن و ساقط کردن نظام اسلامی اند.

اولین کشوری که مجاهدین را از لیست گروههای تروریستی حذف کرد.

یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: انگلیس سال ۱۳۸۶ اولین دولتی بود که گروهک منافقین را از لیست گروه‌های تروریستی خارج کرد، سپس اتحادیه اروپا و در نهایت دولت آمریکا در سال ۱۳۹۱ فرقه رجوی را از لیست سیاه خود خارج کرد! قابل توجه اینکه انگلیس در حمله به عراق نیز به مثابه عقبه فکری واشنگتن عمل می‌نمود!

از آرزوی مرگ برای مسافران هواپیمای ماهان تا هشتگ اعدام نکنید.

یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: تا همین دیروز تبدیل به فعال حقوق بشر شده بودند و برای ۳ آشوبگر و سارق مسلح هشتگ اعدام‌نکنید می‌زدند، حالا نه تنها برای یک هواپیمای پر از زن و مرد و کودک آرزوی مرگ می‌کنند، بلکه می‌گویند مردن حقشان است. به والله مانند کردن شما به حیوان، تعرض به حقوق حیوانات است!

واکنش دکتر جهانپور به هشتگ اعدام نکنید

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت در واکنش به ترند هشتگ اعدام نکنید در توییتر نوشت: هرکس، هر جا با هر موضع سیاسی و با هر استدلالی در کنار تحریم مردم ایران قرار گرفت، تکلیفش روشن هست و هشتگ ها گویای عمق رذالت این جماعت بعضا پارسی گوی نیست. پیش از این، بارها از جمله در تحریم دارو و تجهیزات پزشکی و تشخیصی، دم خروس، خیلی واضح بیرون زده بود چون‌ مشتی نمونه خروار!

رسم غیر قابل تغییر مجاهدین چیست؟

یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: حدود ۳۰ درصد از کشته‌شدگان مجاهدین در عملیات موسوم به فروغ جاویدان، «محکومان به زندان با جرایم تروریستی» بودند که عمدتاً بین سال‌های ۶۰ تا ۶۶، به دلایلی از جمله توبه یا پایان محکومیت از زندان‌ آزاد شدند! این یعنی رسم خیانت ، در مجاهدین امری نهادینه و غیرقابل تغییر است!

شیوه جدید تنفر سعودی ها نسبت به ایران

یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: تنفر سعودی‌ها از ایران آنچنان است که حتی نمی توانند حفظ ظاهر کنند. مدتی العربیه فارسی را دنبال می کردم. خلیج عربی میگفتند. نظریات ضد ایرانی ناصر پورپیرار را ترویج میکردند. و اما، امروز تنفر خود را در سعودی اینترنشال با میدان دادن به فرقه رجوی و تجزیه طلبها نشان میدهند.

واگذاری مریم رجوی در ازدواج های تشکیلاتی

یک فعال رسانه ای در توییتر نوشت: اینجا (فیلم) مراسم شکوهمند واگذاری مریم قجر(رجوی) توسط مهدی ابریشمچی (شوهر تشکیلاتی سابق) به مسعود رجوی ( شوهر تشکیلاتی جدید) است!

همین جماعت کثیف که بویی از انسانیت نبرده‌اند چند روز پیش هشتگ اعدام نکنید را برای کمک به سه جنایتکار به راه انداخته بودند.

نقشه های برآب شده براندازان در بهبهان

یک فعال رسانه ای در توییتر نوشت: پس از فراخوان گسترده مجاهدین و سلطنت طلبان برای تجمع علیه جمهوری اسلامی در بهبهان ؛ هزاران نفر از مردم انقلابی این شهر با تجمع در مقابل بانک ملی در مرکز این شهر با سر دادن شعارهایی ضمن حمایت قاطع از جمهوری اسلامی ، پوز وطن فروشان و دشمنان ایران را به خاک مالیدند!

چرا باید از مریم رجوی تشکر کنیم؟

یک فعال رسانه ای در توئیتر نوشت: دیروز مجاهدین، قاتلین ۱۷۰۰۰ ایرانی اقرار کردند که؛ هشتگ اعدام نکنید کار آن‌ها بوده! بیش از ۲۰۰ کشته آبان ۹۸ کار آن‌ها بوده! تبدیل اعتراضات دی۹۶ به اغتشاش کار آن‌ها بوده! و… این را ما هم از اول گفتیم. خانوم مریم رجوی ملعون بابت این اقرارها ممنون…

جنایات گروه تروریستی رجوی

یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: رجوی مردم را در خیابان می‌کشت، پهلوی ده سال قبل‌ترش در زندان. رجوی پرونده سازی برای تحریم ایران می‌کند، مگر کار خبرنگاران bbc و منوتو و رادیو فردا چیست؟ رجوی دختران را مسخ اهداف و منافع غیر انسانی خودش می‌کرد، مسیح علی نژاد نیز. فقط فهمیدن جنایت‌های رجوی به فکر کردن نیاز ندارد.

یا می ایستیم یا دشمن در خیابان های مملکت تفنگچی اجیر خواهد کرد

مهدی محمدی، کارشناس مسائل سیاسی و هسته ای در رشته توییتی نوشت:

 ۱/ بیش از یک سال است اسرائیل، امریکا و سعودی در تدارک آشوب در ایرانند. بسیار روشن دارند می گویند هر آشوبی را باید در همان دقایق اول به عملیات مسلحانه و کشتار مردم تبدیل کرد.

۲/ طبیعی است که آشوب نیاز به ‘نقطه استارت’ دارد. از دختر تالشی تا زن کرمانشاهی و کارگر ماه شهری، هر روز یک جرقه را تست می کنند ببینند کدامش قابلیت تبدیل به آتش را دارد.

۳/ آشوب قبل از کف خیابان باید در ذهن های من و شما رخ بدهد. مردم باید در موبایلشان حس کنند همه چیز به هم ریخته تا در خیابان هم اتفاقی بیفتد. هشتگ اعدام نکنید بازی است که در همین مسیر راه افتاده

۴/ اصلی ترین عاملی که آشوب تروریستی را آغاز خواهد کرد، کاهش دادن یا صفر کردن هزینه هاست. حاج قاسم را هم به این دلیل به شهادت رساندند که به غلط تصور می کردند ایران، لبنان و عراق به هم ریخته، و هزینه ای نخواهند داد.

۵/ امروز روز آزمون ماست. یا می ایستیم یا دشمن این بار در خیابان های این مملکت تفنگچی و تروریست اجیر خواهد کرد. کسی که برای نجات تروریست های مسلح، هشتگ می زند، دانسته یا نادانسته بخشی از تروریسم مسلحانه در ایران است. ما شاید شوخی بگیریم ولی دشمن شوخی ندارد.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو