اکنون با گذشت 36 سال از اسارت علیرضا در فرقه رجوی، هنوز خانواده وی موفق به دیدار وی نشده اند. آنچه که در این ویدئو مشاهده می کنید مصاحبه ای کوتاه با آقای لطیف نمازدوست است که از تلاش های این خانواده برای ایجاد ارتباط با برادرش علیرضا می گوید.

علیرضا نمازدوست اهل ارومیه با حدود ۵۳ سال سن هم اکنون یکی از اعضای گرفتار در اردوگاه مجاهدین در آلبانی است. وی در سال ۱۳۶۴ از کشور ترکیه توسط مجاهدین به عراق با هدف پیوستن به ارتش صدام انتقال یافت. برادر وی کریم نمازدوست که هم اکنون در سن ۶۴ سالگی است از سال ۱۳۶۰ به همراه مجاهدین در ارتش صدام حضور داشت که با پی بردن به ماهیت ضد خلقی و ضد ایرانی این گروه، در دهه هفتاد عراق را ترک و به کشور دانمارک پناهنده شد.

اکنون با گذشت ۳۶ سال از اسارت علیرضا در فرقه رجوی، هنوز خانواده وی موفق به دیدار وی نشده اند. آنچه که در این ویدئو مشاهده می کنید مصاحبه ای کوتاه با آقای لطیف نمازدوست است که از تلاش های این خانواده برای ایجاد ارتباط با برادرش علیرضا می گوید.

آقای لطیف نمازدوست اخیرا هم با شرکت در گردهمایی اخیر تعدادی از خانواده های استان آذربایجان غربی با انجمن آسیلا در آلبانی از دولت مردان آلبانی و ارگانهای حقوق بشری برای نجات برادرش استمداد طلبید.

گفتنی است روز سه شنبه ۲۱ دیماه جاری تعدادی از خانواده های عضو انجمن نجات استان آذربایجان غربی همراه با مسئول انجمن و مسئول تشکل مادران استان با تعدادی از اعضای آسیلا (انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی) در یک ارتباط  تصویری و آنلاین شرکت کردند تا ضمن تبریک تشکیل آسیلا از وضعیت عزیرانشان در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی نیز کسب اطلاع کرده و فریادهایشان را به گوش جهانیان و مقامات دولت آلبانی برساند تا شرایطی را فراهم کنند که آنها بتوانند بدون هرگونه مشکل و ایجاد مزاحمتی با فرزندان شان در خاک آلبانی ارتباط برقرار کرده و حتی با آنان ملاقات حضوری داشته باشند.

در این ارتباط تصویری آقای حسن حیرانی مدیر آسیلا ، همچنین آقای داشامیر و همسرشان خانم میراندا از موسسین، و دکتر جُرجی تاناسی نویسنده، محقق و خبرنگار آلبانیایی و از حامیان آسیلا و خانواده های دردمند حضور داشته و هرکدام سخنانی را در ارتباط با رفتارها ضد انسانی و ضد بشری سران مجاهدین با اعضای گرفتار در این فرقه بیان داشتند.

نمایش مصاحبه در آپارات

نمایش مصاحبه در یوتیوب

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو