وزیر خارجه آمریکا در پیام متنی محرمانه به همه مراکز دیپلماتیک آمریکا اطلاع داده است تا از تماس با نمایندگان سازمان‌های سیاسی مخالف حکومت ایران اجتناب ورزند. سازمان مجاهدین خلق ایران و حزب کومله، از احزاب و گروه‌هایی هستند که به‌طور مشخص به نام آن‌ها اشاره شده است.

پمپئو: دیپلمات‌های آمریکا با نمایندگان مخالف جمهوری اسلامی تماس نگیرند

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا ، به دیپلمات‌های آمریکایی دستور داده است که بدون اجازه از تماس با نمایندگان گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی خودداری کنند زیرا این امر می‌تواند به تلاش‌های دیپلماتیک واشنگتن به‌منظور دست‌یابی به یک توافق جامع با تهران آسیب بزند.

خبرگزاری بلومبرگ روز سه‌شنبه هفدهم دی‌‌ماه در گزارشی نوشت وزیر خارجه آمریکا در  پیام متنی محرمانه به همه مراکز دیپلماتیک آمریکا اطلاع داده است تا از تماس با نمایندگان سازمان‌های سیاسی مخالف حکومت ایران اجتناب ورزند. سازمان مجاهدین خلق ایران و حزب کومله، از احزاب و گروه‌هایی هستند که به‌طور مشخص به نام آن‌ها اشاره شده است.

از سوی دیگر خبرگزاری ایسنا گزارش داد؛ مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در توییتر نوشت: آمریکا آماده پایان هر گونه جنگی با ایران است.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که بامداد امروز(چهارشنبه) رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.

حال تنها امید مجاهدین هم که حمله آمریکا به ایران بود بر باد رفت. بدین ترتیب فرقه رجوی هم با اتمام تاریخ مصرفش برای آمریکا در زباله تاریخ افکنده شد.

مارک اسپر

منبع: سایت ایران اینترنشنال