در آستانه تحویل سال نو با خواندن دعای «یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ» از خدای متعال می خواهیم فرزندان اسیرمان در فرقه رجوی را هرچه زودتر رهایی داده و بعد از سالیان فراق و دوری به نزد خانواده هایمان بازگرداند.

نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است. اگر روزی خدا جهان را آغاز کرده است مسلما آن روز نوروز بوده است. بهار نخستین فصل و فروردین نخستین ماه و نوروز نخستین روز آفرینش است . خدا هرگز جهان را و طبیعت را ، با پاییز یا زمستان یا تابستان آغاز نکرده است. مسلما اولین روز بهار سبزه ها روییدن آعاز کرده اند و رود ها رفتن و شکوفه ها سر زدن و جوانه ها شکفتن و این همه یعنی نوروز.

سالی که در حال سپری کردن واپسین روزهای آن و در آستانه ورود به سال ۱۴۰۰ هستیم تلاش های زیادی از سوی خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی انجام گرفت تا بتوانند به هر طریق ممکن با فرزندان اسیرشان ارتباط برقرار کنند.

طی اینمدت لحظات تلخ و شیرین زیادی داشتیم. تلخ، بخاطر از دست دادن پدران و یا مادرانی که در انتظار دیدار فرزندانشان دار فانی را وداع گفتند و شیرین بخاطر رهایی تعدادی از عزیزان مان از بند فرقه رجوی و حتی رساندن خودشان به خاک پاک میهن و به نزد خانواده هایشان.

هرچند تلاش تعدادی از خانواده ها نیز در رهانیدن عزیزانشان از بند فرقه به بار ننشست. ولی آنها توانستند با فعالیت های شبانه روزی شان ماهیت بشدت فرقه ای و خشونت آمیز تشکیلات ضد خلقی و بدنام رجوی را چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی افشا کرده و پیام خود را به گوش جهانیان و ارگانهای بین المللی و حقوق بشری برسانند.

سال ۱۳۹۹ را باید سال مرگ در اردوگاه این گروه در آلبانی و شکست های پی در پی سران فرقه ضد خلقی مجاهدین نامید. مرگ های غم انگیزی که در اثر ابتلا به انواع بیماریهای قلبی و سرطان و یا ابتلا به ویروس کرونا، و بدور از نظارت های بهداشتی کشور آلبانی رقم خورد، و بار دیگر سنگدلی و شقاوت بی حد و حصر رهبران فاسد و بدنام این فرقه را به نمایش گذاشت.

در چنبره سایه مرگ بر اردوگاه مجاهدین در آلبانی کسانی هم بودند که هنوز بارقه و نور کم سوی رهایی را در دلشان زنده نگه داشته و توانستند دل به دریا زده و از اردوگاه این گروه شیطانی در تیرانا خارج شوند و پای در دنیای بیرون بگذارند.

آنها علیرغم فشارهای طاقت فرسای روحی و روانی فرقه، چه از لحاظ مالی و چه از بابت فتنه های حقوقی و چه از بابت ترور شخصیت و . . .  توانستند با اراده قوی در مقابل خواسته های سران بی مقدار فرقه در کادر آنچه که  «هواداری» در بیرون از حصارهای قلعه خوانده می شود مقاومت کرده و از تن دادن مجدد به فرقه منحوس رجوی در اشکالی جدید خودداری کنند.

همچنین نباید از یاد برد که دل بستن سران فاسد و بدنام مجاهدین به دیوانه ای مثل ترامپ و تاختن چهار نعل در همسویی و همکاری کامل با تحریم های آمریکا بر علیه مردم ایران در چند سال اخیر از یک سو و جاسوسی و همکاری تمام عیار با سرویس های اطلاعای غربی و عربی و عبری در ترور دانشمندان هسته ای کشورمان از سوی دیگر، اوج دشمنی هیستریک سران فرقه رجوی با مردم ایران را بوضوح نشان داد. 

در آستانه تحویل سال نو که حلول آن ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه، روز شنبه ۳۰ اسفندماه ۱۳۹۹ هجری شمسی به وقت ایران است، با خواندن دعای «یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ» از خدای متعال می خواهیم  فرزندان اسیرمان در فرقه رجوی را هرچه زودتر رهایی داده و بعد از سالیان فراق و دوری به نزد خانواده هایمان بازگرداند.