باید گفت؛ مجاهدین مسجدشان مسجد ضرار است، نمازشان از جنس لشگر یزیدیان در روز عاشوراست و وضوعشان با خون 17000 ایرانی بی گناهی است که بدست این فرقه وحشی به شهادت رسیده اند.

چند روزی است فیلمی از نماز جماعت گروه تروریستی مجاهدین در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) در اردوگاه اشرف ۳! در فضای مجازی پخش شده که واکنش‌های فراوانی را به همراه داشته است.

این فیلم شاید باعث تعجب برخی از مخاطبان شده باشد. اما پیش از این نیز رفتارهایی مشابه و البته خنده دار از این فرقه دیده شده است. به‌عنوان مثال چندی پیش ویدئویی از برگزاری مراسم عزاداری برای امام حسین (ع) در روز عاشورا توسط مجاهدین و با خوانندگی یک زن منتشر شد که واکنش‌های فراوانی را در پی داشت.

یا در مراسم عاشورای سال ۱۳۹۸ شعار «یا حسین یا مسعود»؟! به فرمان مریم رجوی در اردوگاه این فرقه در آلبانی سر داده شد.

به اعتراف صدها تن جداشده از مناسبات مجاهدین آنچه که در مناسبات این فرقه ارزشی نداشت و سفت و سخت گرفته نمی شود،  همین دینداری و رعایت چارچوب های آن است.  یعنی اینکه اطاعت از مسعود و مریم و اجرای دستورات وی، حرف اول و آخر را می زند. حال این وظیفه می تواند  اجرای یک نماز شکلی یا ترور و آدم کشی و یا جاسوسی و مزدوری به نفع بیگانگان باشد.

صدام ولی نعمت مسعود رجوی هم تو حرم حضرت عباس نماز می خواند،  اما در انتفاضه شعبانیه حرم امام حسین رو به مسلسل بست.

رهبران مجاهدین به‌خوبی می‌دانند که مردم ایران مردمی دین‌دار و دوست‌دار اهل بیت هستند و از همین رو برای تطهیر چهره منفور خود در میان مردم از نمادهای مذهبی سوء استفاده می‌کنند. این در حالی است که مردم ایران این فرقه را به‌عنوان تروریست‌های جنایتکار می‌شناسند. اقدامات جنایتکارانه فرقه رجوی  آن‌قدر زیاد است که نمی‌توان تمام آن‌ها را بررسی و فهرست کرد.

از سوی دیگر اغتشاشات در کشور نیز بخوبی نشان داد که گروه تروریستی مجاهدین نه تنها هیچ مقبولیت مردمی در کشور ندارند بلکه یادآور انبوه جنایت و وطن فروشی این فرقه  در حق مردم ایران نیز هستند.

لذا در ادامه تلاش های مذبوحانه برای مسلمان نشان دادن خود فیلمی از نماز جماعت این گروه را در فضای مجازی پخش کردند تا شاید آب رفته را به جوی باز گردانند.

در سابقه آدم کشی مجاهدین آنقدر نمونه هست که بشود این گروه را یک سازمان تروریستی قلمداد کرد. حتی اگر از جنبه تبلیغاتی قضیه هم بگذریم این سوال مطرح می شود که واقعا بین داعش و مجاهدین چه فرقی هست؟! آنها هم نماز می خوانند، روزه می گیرند و به اسم خدا و پیامیر و دین فوج فوج آمدم می کشند.

تناقضات بی شماری در رفتار و کردار و عمل مجاهدین با تبلیغات این گروه در دین داری وجود دارد. گروهی که همه زنانش باید به عقد رهبر فاسد و بدنام این فرقه یعنی مسعود رجوی در می آیند و برای اینکه حامله نشوند، رحم تک تک شان به وحشیانه ترین شکل ممکن در آورده می شود، حال به مناسبت روز زن و ولادت حضرت فاطمه نماز جماعت مختلط برگزار می کنند!

این کار آنقدر فرمی و شکلی است که مریم رجوی سعی می کند در نماز جماعت هم با پوشیدن لباس سفید متفاوت از بقیه دیده شود.

این همان فریبکاری است که مجاهدین را از سایر گروهها و اجتماعات انسانی متمایز کرده و آنان را بعنوان یک فرقه افراطی به جهان معرفی می کند.

باید گفت؛ مجاهدین مسجدشان مسجد ضرار است، نمازشان از جنس لشگر یزیدیان در روز عاشوراست و وضوعشان با خون ۱۷۰۰۰ ایرانی بی گناهی است که بدست این فرقه وحشی به شهادت رسیده اند.

وانمود کردن به دینداری با اجرای یک نماز جماعت تبلیغی از سوی مریم رجوی به همراه تعدادی از اعضای آن، آنقدر مضحک بود که باعث طنز کاربران در فضای مجازی هم شد. کاربری نوشت: «از آبشن های امام جماعت بودن توی کمپ مجاهدین این است که می توانی دکمه کتتو باز بزاری» یا کاربر دیگری نوشت: «اولش فکر کردم تبلیغ پودر لباس شویی است بعد که دقت کردم دیدم نماز جماعت پاتال های مزاحمین خلقه» یا متن زیر را از کاربر دیگری بخوانید که نوشت: امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید. تزویر سکه ای است دو رو ، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش, و چه خون دل ها خورد حضرت علی (ع) از دست این جماعت سر به سجود و به ظاهر متدین…

دیگری هم نوشت: …  وقتی می گویند که ((ابلیس اعمال کسی را در نظرش زینت می دهد)) می شود این. شیطان طرف رو بیدار کرد برای نماز و پیشنمازی ، شخص تعجب کرد که تو برای چی من رو بیدار کردی برای نماز!!! گفت پیشنمازی تو برای من خیلی کار می کنه!!!

نتیجه اینکه دروغگویی و فریبکاری جز لاینفک ایدئولوژی ضد دینی مجاهدین است که عمل شان با ظاهرشان تفاوت روز و شب دارد. بقول قرآن: «وَاللَّهُ یَشْهَدُ إِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَکَاذِبُونَ؛ خداوند شهادت می‌دهد که منافقان دروغگو هستند» یعنی به گفتار و اعمال خود ایمان ندارند.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو