سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه 21 اسفند 98 در توئیتی اعلام کرد؛ ایران علیرغم کمبود تجهیزات، نهایت تلاش خودش را برای مبارزه با کرونا به کار بسته است. همزمان دفتر منطقه ای سازمان جهانی بهداشت گفته است که از اقدام ایران در تهیه مراکزی برای پذیرش بیماران رو به بهبود «کووید-19»تحت تاثیر قرار گرفته است.

«مجاهدین» از سر استیصال در حرکتی مضحک و خنده دار در مقابل پویش مردمی «در خانه بمانیم» که امروز اصلی ترین شعار برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در سطح جهان محسوب می شود، شعار «قیام و بپاخاستن»! را علم کرده و در کانالهای تلگرامی و شبکه های اجتماعی وابسته به این گروه آنرا بطور گسترده پخش و تبلیغ می کنند.

سوار بر موج ویروس کرونا همچنان اصلی ترین موضوع جنگ روانی سازمان «مجاهدین» بر علیه مردم ایران است. آنان همچنان با کلید واژه «پنهانکاری» در فضای مجازی جولان می دهند.

«مجاهدین» سعی می کنند با متهم کردن ایران به «پنهانکاری» از یک سو و دادن آمارهای ساختگی از تعداد مبتلایان و فوتی ها در اثر شیوع ویروس کرونا از سوی دیگر وحشت را در بین مردم گسترش داده تا امنیت روانی مردم ایران را برهم زنند.

سران فرقه رجوی سعی می کنند به هر شکل ممکن با ایجاد یاس و ناامیدی از آینده در بین مردم، دولت ایران  را مقصر تمامی حوادث پیش آمده جلوه دهند تا شاید در انتهای این حجم از تبلیغات ضد ایرانی، مردم را در مقابل دولت به تجمعات اعتراضی وادار کنند.

این در حالی است سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۹۸ در توئیتی اعلام کرد؛ ایران علیرغم کمبود تجهیزات، نهایت تلاش خودش را برای مبارزه با کرونا به کار بسته است. همزمان دفتر منطقه ای سازمان جهانی بهداشت گفته است که از اقدام ایران در تهیه مراکزی برای پذیرش بیماران رو به بهبود «کووید-۱۹»تحت تاثیر قرار گرفته است.

علیرغم حجم دیوانه وار خبرهای «فیک» در شبکه های اجتماعی وابسته به «مجاهدین» در مورد شیوع ویروس کرونا در ایران، این سازمان هنوز عاجز از تاثیر گذاری بر روی روحیه مردم ایران است.

«مجاهدین» از سر استیصال در حرکتی مضحک و خنده دار در مقابل پویش مردمی «در خانه بمانیم» که امروز اصلی ترین شعار برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در سطح جهان محسوب می شود، شعار «قیام و بپاخاستن»! را علم کرده و در کانالهای تلگرامی و شبکه های اجتماعی وابسته به این گروه آنرا بطور گسترده پخش و تبلیغ می کنند.

البته چاشنی همه این اقدامات هم دو پیام منتسب به رهبر مفقودالاثر  این فرقه است.

این مردک ابله این روزها در لباس «فقیه» و دلسوز مردم هم ظاهر شده و با دادن پیامی نحوه کف و دفن فوتی های در اثر شیوع ویروس کرونا را نیز  آموزش داده است.  

این روزها علیرغم حجم وسیعی از تبلیغات ضد مردمی «مجاهدین»، حرکات خودجوش مردم در تعطیلی بازار و کسب و کارشان به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رجوی را بشدت کلافه و سردرگم کرده است.

بنابراین آنچه که از سطر به سطر آخرین پیام این کوتوله خبیث مفهوم می شود سوزش شدید وی از تمکین مردم به رهنمودها و دستورات وزارت بهداشت و مسئولین کشور است.

رجوی سعی کرد در پیامش با شعار [«نه‌جنگ»، راه‌کار نیست]، بشکل جنایتکارانه ای در مقابل پویش مردمی «در خانه بنمانیم» بایستد. اما این عمل زشت جز اینکه برگ دیگری بر خیانت های وی اضافه کند تاثیر دیگری در بر نداشت.

بعد از عبور مردم ایران از یاوه سرایی های رهبر مفقودالاثر این گروه، حال نوبت به همسر بدنام وی مریم رجوی رسیده است تا او نیز  دشمنی دیرینه خود با مردم ایران را اینبار در لباس «زندانیان» به اربابانشان عرضه کند.

لذا در تاریخ  12/12/98 طی اطلاعیه ای «جامعه جهانی را برای اقدام فوری برای نجات جان و سلامت زندانیان فرا خواند»؟!

این در حالی بود که در همان روز سایت خبری دویچه فارسی آلمان از قول سخنگوی قوه قضائیه ایران گزارش داد که: ۵۴ هزار زندانی به مرخصی رفته‌اند.

البته شرارت های این پیرزن بدنام به همین جا خاتمه نیافت.

شگرد جدید اینبار مریم رجوی توئیت های فیک در ارتباط با سپاه پاسداران بود. او سعی کرد بین سپاه پاسداران و مردم فاصله انداخته و آنان را رودر روی هم قرار دهد. وی در توئیتی نوشت: « عموم هموطنان . . . را به اعتراض فرا می خوانم تا رژیم را . . . مجبور نمایند امکانات پزشکی و درمانی که به‌ طور گسترده در انحصار پاسداران و دستگاههای امنیتی است در اختیار مردم و بیمارستانها و پزشکان معالج قرار دهد.»!

البته این ترفند در فروردین ماه امسال و در جریان جاری شدن سیل در تعدادی از استانهای کشور نیز از سوی این گروه خائن و وطن فروش بکار گرفته شده بود. ولی در عمل سیل عاملی برای پیوند بیشتر بین نیروهای سپاه و ارتش با مردم ایران شد.

دست آخر هم رهبران «مجاهدین» از سر استیصال و درماندگی محض، به چهارشنبه سوری پیش روی متوسل شده و از مردم خواسته اند بی توجه به ویروس کرونا بیرون آمده و آتش بازی کنند!

نتیجه اینکه اکنون سران «مجاهدین» به جایی رسیده اند که در رقایت با سایر ضد انقلابیون در جلب توجه سرویس های اطلاعاتی غرب حاضرند حتی به بهای مبتلا شدن مردم به ویروس کرونا که دنیا را درگیر خود کرده است از آنها بخواهند به خیابان ها آمده و چهارشنبه سوری را جشن بگیرند. عملی زشت که حاکی از تناقض گویی آشکار سران این گروه جنایتکار در حمایت های ظاهری از مردم ایران است.  

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو