اکنون می‌توان گفت آنچه در واقع دولت آمریکا و اوباش ضد انقلاب و در راس آنها فرقه رجوی را نگران کرده نه احترام به حقوق مردم ایران ، بلکه از دست رفتن ابزار اینترنت برای ایجاد آشوب در این کشور است

فرقه رجوی که با تحریم های آمریکا علیه مردم ایران همگام بوده و مریم رجوی بارها از آن حمایت کرده است حال این گروه بدنام به همراه سایر اوباش ضد انقلاب خواستار توقف قطع اینترنت در ایران شده است

دولت آمریکا (همراه با سایر کشورهای غربی) علی‌رغم تحریم‌هایی که علیه ملت ایران وضع کرده این روزها به دایه مهربان‌تر از مادر تبدیل شده و بارها خواستار توقف قطع اینترنت در ایران شده است.

حساب کاربری وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه با بیان اینکه ۹۰ ساعت از قطع اینترنت در ایران می‌گذرد خواستار «احترام به مردم ایران» شده است.

همزمان، عده‌ای از عناصر ضد انقلاب، از جمله فرقه رجوی هم که قبلاً برای تشدید تحریم‌ها علیه مردم ایران با سیاست های ضد ایرانی آمریکا همراه شده بودند از کشورهای غربی خواسته‌اند راهکاری برای برقرار شدن اینترنت در ایران پیدا کنند.

این درحالی است که وزارت خزانه‌داری آمریکا از روز ۳ آبان‌ماه سال جاری مکانیسم جدیدی را برای دشوار کردن مبادلات مربوط به کالاهای بشردوستانه با ایران شامل دارو و غذا راه‌اندازی کرده است.

فضای سایبری و ارتباطات مجازی همیشه برای دولت آمریکا برای ایجاد اغتشاش و هدایت جنگ نرم علیه دولت‌های مستقل و مخالف سیاست های این کشور نقش بسزایی داشته است. 

بی دلیل نیست وقتی چند روز پیش وبگاه آمریکایی «بریتبارت» نوشت: یک مقام وزارت خارجه آمریکا که به نام وی اشاره‌ای نشده، در این زمینه گفته است: «بر این باوریم تا زمان وصل مجدد اینترنت در ایران، دلیل بسیار قاطعانه‌ای برای تعلیق حساب‌های مقام‌های ایران در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد.»

اکنون می‌توان گفت آنچه در واقع دولت آمریکا و اوباش ضد انقلاب و در راس آنها فرقه رجوی را نگران کرده نه احترام به حقوق مردم ایران ، بلکه از دست رفتن ابزار اینترنت برای ایجاد آشوب در این کشور است.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو