جلال غلامزاده خطاب به برادرش جلیل: زندگی بسیار کوتاه است و تا چشم بر هم میزنیم به پایان می رسد. امروز چنگیز و جمال برادرهای تو دیگر نیستند. بهرحال قطار عمر هر کدام از ما روزی از حرکت باز خواهد ایستاد. پس لحظه های شاد بودن در این قطار را غنیمت بشماریم که زمان کوتاه است.

در روزهای اخیر مسئولین انجمن نجات استان آذربایجان غربی میهمان خانواده غلامزاده بودند. این دیدار در باغ شخصی آقای جلال غلامزاده برادر جلیل غلامزاده که اکنون گرفتار فرقه رجوی می باشند صورت گرفت.

در این دیدار وقتی آخرین اخبار جداشده ها از کمپ آلبانی را به آقای غلامزاده دادیم و اینکه به تازگی آقای محمود دهقان توانسته است از اردوگاه مجاهدین فرار کند و به زندگی آزاد بازگردد خیلی خوشحال شدند و دعا کردند همه ی اسیران در بند فرقه رجوی از جمله برادرشان جلیل روزی آزاد شده و به آغوش خانواده بازگردند.

ایشان می گفتند خانواده بنیان اصلی جامعه است،چیزی که رجوی بارها و بارها ضدیت خود را با آن نشان داده است. انسان ها با خانواده می توانند رشد کنند و در خلاء آن مشکلات فراوانی آنها را تهدید می کند.

همان طور که امروز می بینیم آثار خلاء خانواده در اسیران فرقه بسیار مشهود است و باعث شده اعضای مجاهدین به انواع بیماریهای روحی و روانی وو حتی جسمی دچار شوند. به همین دلیل آنها باید دوباره به آغوش خانواده بازگردند تا سلامتی خود را مجددا باز یابند.

ایشان گفتند؛ زندگی بسیار کوتاه است و تا چشم بر هم میزنیم به پایان می رسد. وی خطاب به برادش جلیل گفت؛  امروز چنگیز و جمال برادرهای تو دیگر نیستند. بهرحال قطار عمر هر کدام از ما روزی از حرکت باز خواهد ایستاد. پس  لحظه های شاد بودن در این قطار را غنیمت بشماریم که زمان کوتاه است.

جلیل برادرم ، پدر و مادرت خیلی دوست داشتند قبل از فوتشان تو را ببینند اما عجل برای آنها فرصت نداد آنها سعادت و خوشبختی تو را آرزو داشتند و دائما برای تو دعا می کردند که در سلامت باشی امروز تو می توانی با زندگی آزاد دعای آنها را مستجاب کنی.

آقای غلامزاده در ادامه گفتند که فرقه رجوی سالهاست حداقل آزادی ها را از اعضای خود گرفته و خانواده های زیادی را داغدار کرده است. این فرقه نه تنها بر مردم ایران ظلم کرده بلکه اعضای خود را نیز بیشتر از هر کس دیگری مورد ظلم و خشونت قرار داده است.

این موضوع که فرقه رجوی اجازه ملاقات و تماس به اعضا نمی دهد برای ما خانواده ها قابل تحمل نیست و باید به نحوی ما بتوانیم با آنها صحبت کنیم. ما قبلا نیز با شکایت نامه ای اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کرده ایم و اگر نیاز باشد باز هم اقدام خواهیم کرد.

آزادی اسیران از فرقه رجوی امید را در دل ما خانواده ها زنده نگه داشته و خوشبختی آنها باعث دلگرمی و آرزوی ماست. امیدوارم برادرم جلیل هم روزی بتواند از نعمت آزادی بهرمند شود.  محمود دهقان با شجاعت خود ثابت کرد که هنوز هم می توان زندگی کرد و آنگونه که سران فرقه می گویند همه چیز به پایان نرسیده است.

آقای غلامزاده در پایان گفتند فقط یک خواهش از برادرم جلیل دارم و آن این است که خود را از دام نحس فرقه رجوی نجات دهد و هیچگونه نگرانی نداشته باشد چون من و خانواده پشتیبان او هستیم و اصلا لحظه ای فکر نکند که ما او را از یاد برده ایم.

لازم به ذکر است که آقای جلال غلامزاده قبلا نیز اقدامات زیادی برای آزادی برادرش جلیل غلامزاده از اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی انجام داده است. ذیلا پیام ویدئویی ایشان به برادرش آقای جلیل غلامزاده را مشاهده می کنید.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو