ترامپ: «ما به عصر جنگ های دائمی پایان می دهیم . دیدگاه مشخص ما جهت دفاع از منافع حیاتی آمریکا !! بجای اصلی خود باز خواهد گشت . ما ژاندارم دنیا نیستیم . حل و فصل درگیریها در کشورهای دور از امریکا دیگر از وظایف ارتش امریکا بحساب نمی آیند . . . .»

اینک با رجوع به بازکردن حساب روی سرشاخ شدن نیروهای نظامی آمریکا با ایران در جستارهایی از پیام های متفرقه رهبری فرقه تروریستی مجاهدین ، اینک معلوم نیست این هژمونی همواره مخفی و گریزان چگونه با ۲۲۰۰ نفر بالای ۵۵ سال ، از آن طرف آب های مدیترانه برای فتح ایران اقدام خواهند کرد؟!

ترامپ در بحبوحه اعتراضات وسیع و غیرقابل کنترل مردم آمریکا ، ناکامی از تحت فشارگذاشتن مردم و دولت ایران جهت تسلیم و پذیرش، تحقیر ملی و نگاه به جمع و جورکردن فضای سیاسی علیه خود، در مقابل فارغ التحصیلان آکادمی نظامی اظهار نمود: «ما به عصر جنگ های دائمی پایان می دهیم . دیدگاه مشخص ما جهت دفاع از منافع حیاتی آمریکا !! بجای اصلی خود باز خواهد گشت . ما ژاندارم دنیا نیستیم . حل و فصل درگیریه در کشورهای دور از امریکا دیگر از وظایف ارتش آمریکا بحساب نمی آیند . . .  .»

البته بخشی از این دیدگاه می تواند ناشی از شکست تلخ آمریکا در رویایی با ایران مقتدر در سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» در سواحل هرمزگان و  موشک باران پایگاه نظامی «عین الاسد» این کشور در خاک عراق توسط سپاه پاسداران باشد.

با این حساب تحلیل های دورن تشکیلاتی مسعود رجوی در پایگاه اشرف ۳ در آلبانی و در مناسبات هواداران اروپایی اش رنگ می بازد.

اینک با رجوع به بازکردن حساب روی سرشاخ شدن نیروهای نظامی آمریکا با ایران در جستارهایی از پیام های متفرقه رهبری فرقه تروریستی مجاهدین ، اینک معلوم نیست این هژمونی همواره مخفی و گریزان چگونه با ۲۲۰۰ نفر بالای ۵۵ سال ، از آن طرف آب های مدیترانه  برای فتح ایران اقدام خواهند کرد؟!

دیگر انجام هزینه از اروپا برای چند شخص بیکار فریب خورده بیسواد و لوده در فلان شهر جهت نوشتن شعار در کیلومترها دور از شهر و گاها حتی در کف دست !!!! و سپس بنمایش گذاشتن آن در نهاد سیمای آن گروه بعنوان حمایت مردم از این جریان تروریستی !! ، هیچیک از مشکلات تلنبار شده مسعود و مریم رجوی را حل نخواهد کرد.

وقتی به مواضع رهبری فرقه مجاهدین در کاسه لیسی خاندان روزنامه نگار و مردم کش سعودی نگاهی می اندازیم جز تایید استبداد و اعدام های ضربشری حاصلی نمی بینیم . اگر قرار هست به اندازه وزن بوته گندمی تدبیر در بیان سران مجاهدین پیدا شود می بایست آنان حتی در فرم و ظاهر هم که شده از اعتراضات مردمی سیاهپوستان و رنگین پوستان اخیر امریکا حمایت می کردند . 

به عبارت خود مسعود رجوی ، موازی کاری آنها با آمریکا در تاریخ سرسپردگی و وطن فروشی این قوم تروریست و حتی تاریخ سیاسی ایران زمین ماندگار و چه بسی گوی سبقت غیرقابل تصوری را از حزب وابسته توده ایران خواهد ربود .

براستی مریم رجوی با آنهمه ادعاهای گوش پرکن و به ظاهر وطن دوستانه چگونه با دید ضد استثماری دروغین خود این تناقض آشکار را در ذهن خود حل و فصل می کند؟

از طرف دیگر این روزها تنظیم پیش نویس بیانیه ۳۷۴ تعدادی از نمایندگان جناح های کنگره امریکا در دشمنی با مردم نجیب و مقتدر ایران  بدجوری مریم قجر عضدانلو را به دیدن خواب های همیشه ناپیدا وادار نموده است.

شاید او نیز در مناسبات فرقه ای و در تلمذ ازسخنان همیشه دور از واقعیات اجتماعی رهبر فریبکار مجاهدین نفهمیده که بمدت ۴۱ سال آمریکا بارها و بارها و بدتر از حال نیز تحریم ها را بصورت ناعادلانه وضع و برای توده های مردم ایران خط و نشان کشیده اند.  ولی نهایتا این امر موجب نگاه عمیق به صنایع داخل کشور گردیده و موجب خودکفایی صنعتی ، نظامی، و حتی پزشکی با خلق و ساخت محصولات مشابه خارجی شده است.

حذف رو به رشد مجاهدین حتی در عرصه سیاسی رسانه های اروپایی و حتی شبکه مجازی و در وضعیت تحقیر قرارگرفتن آنها در هر محاوره و چت های عمومی در پیام رسان های خارجی بواقع باید بیانگر این پیام برای رهبران آنها باشد که منتظر مشت کوبنده مردم ایران باشید که برای حفظ سرزمین خود و قطع دستهای بیگانه از آن هیچ مماشاتی را بر نمی تابند.

از آنجایی که فرقه رجوی از ابتدای انقلاب در کج راهه آدمکشی و اقدامات تروریستی و سپس وطن فروشی با پیوستن به ارتش عراق از سال ۱۳۶۵ گردید و بعدها با ساختن زندان در پادگان اشرف برای سیل اعضای ناراضی و جداشده و مبادرت به کشتن تعدادی از آنها نمود دیگر نباید انتظار به نقد کشیدن های علیه خود را باور  نداشته باشد.

چرا که وضعیت گذشته و مارکسیست شدن بیش از ۹۵ درصد اعضا در سال ۱۳۵۴ و ترور افسران مستشار امریکایی در قبل انقلاب و سپس شروع فاز نظامی و مسلحانه علیه مردم ایران از سال ۱۳۶۰ ، امکان هر حسابرسی رسانه ای و سیاسی و حقوق بشری را برای این جماعت شیطان صفت از خدا بی خبر باز گذاشته است.

شاید حال کردن چند روزه مریم رجوی در وانفسای اتمام دوره ریاست جمهوری ترامپ برایش مهیج باشد ولی در هرحال کسی چه می داند که دونالد ترامپ بخواهد همانند باراک اوباما در هر ارسال کد برای ایران در خصوص شروع هر تبادل نظر سیاسی و منطقه ای و گفت و شنود سیاسی آنان را همانند سران گروههای تبهکار مافیایی و تروریستی در اختیار مردم ایران قرار دهد .

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو