اصغر عباسی: ما خانواده ها سالهاست که در مرکز تهمت های سران این فرقه بوده و هستیم. رهبران مجاهدین همیشه تلاش کرده اند حد فاصلی بین اعضا با خانواده هایشان ایجاد کرده و ما را در چشم عزیزانمان دشمن جلوه دهند تا تنها امید آنان را که همانا خانواده هایشان هستند را از بین ببرند.

در روزهای اخیر آقای اصغر عباسی برادر سرباز اسیر خلیل عباسی در دفتر نمایندنگی انجمن نجات استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه حضور یافت و با مسئول این دفتر به گفتگو نشست.

در این دیدار آخرین وضیعت فرقه تروریستی مجاهدین در کشور آلبانی و کسانی که اخیر از فرقه رجوی جدا شده و به انجمن نجات آلبانی پیوسته اند از جمله آقای علی محمد رحیمی مورد بحث و  تبادل نظر  قرار گرفت.

مسئول نمایندگی انجمن نجات استان گفت؛ رهبران فاسد مجاهدین با انواع و اقسام فشارهای روحی و روانی و حتی فیزیکی ابتدایی ترین حقوق اعضای گرفتار در این فرقه را نقض و حیات آنها را در راستای اهداف ضد ایرانی و ضد میهنی خود تباه می سازند. زمانی هم که اعضا می خواهند از این فرقه فرقه تروریست جدا شوند و از جنایات آنان اعلام برائت کنند، دستگاه ترور شخصیت این فرقه شروع بکار کرده و تلاش میکند  اعضای خواهان جدایی را آماج انواع و اقسام تهمت های  قرار  دهد ولی آنچه که هر بار در عمل اتفاق افتاده  برملا شدن  روح پلید، ماهیت  زشت  و فریبکار  سران این فرقه بوده است.

آقای اصغر عباسی هم گفتد: ما خانواده ها سالهاست که در مرکز تهمت های  سران این فرقه بوده و هستیم. رهبران مجاهدین همیشه تلاش کرده اند حد فاصلی بین اعضا با خانواده هایشان ایجاد کرده و ما  را در چشم عزیزانمان دشمن جلوه دهند تا تنها امید آنان را که همانا خانواده هایشان هستند را از بین ببرند. ولی هرگز موفق به اینکار نخواهند شد. چرا که ما همچنان از طریق ارگانهای بین المللی حقوق بشری و صلیب سرخ  موضوع اسیرانمان در فرقه رجوی را پی خواهیم گرفت.

اکنون هم از این فرصت استفاده کرده و از مقامات دولت آلبانی می خواهم شرایطی را برای دیدار من و سایر اعضای خانواده ام با خلیل در اردوگاه این فرقه در خاک آلبانی را فراهم کرده ، همچنین به  کمک ارگانهای بین المللی وضعیت اردوگاه این فرقه در حومه تیرانا را تعیین تکلیف نمایند.

لازم به ذکر است که آقای خلیل عباسی متولد ۱۳۴۸ و اهل میاندوآب است. وی پس از گرفتن مدرک دیپلم در سال ۱۳۶۷ به خدمت سربازی اعزام گردید.

آقای خلیل عباسی در منطقه عملیاتی فکه به اسارت نیروهای عراقی درآمد و سپس تحویل مجاهدین گردید. که تا این لحظه نیز در اسارت فرقه تروریستی مجاهدین بسر می برد.

  • منبع خبر : سایت راه نو