منطقی ترین پاسخ به سران مجاهدین این است که شما نمی خواهد سنگ مردم ایران را به سینه بزنید، اعضای بیمار و مبتلا به ویروس کرونا در اردوگاه خودتان در آلبانی را دریابید که آنان را بصورت فله ای و گروهی و بدور از هرگونه رسیدگی های بهداشتی در ضد انسانی ترین شکل خود انبار کرده اید تا بمیرند.

این روزها عملیات روانی مشترک مجاهدین و بی بی سی فارسی بشدت در فضای مجازی بر علیه مردم ایران پیش برده می شود.

بر ملا شدن ابتلاء گسترده اعضای گرفتار در اردوگاه مجاهدین در آلبانی به ویروس کرونا و انبوه مرگ های ناشی از آن که منجر به بازدید مقامات دولت آلبانی از این اردوگاه گردید، حاکی از وضعیت غیر قابل کنترل و فلاکت بار مجاهدین در این روزهای کرونایی است.

سران این گروه که مسبب اصلی  بوجود آمدن چنین فاجعه ای هستند و هنوز از پاسخ گویی به مقامات دولت آلبانی، بهداشت جهانی و البته خانواده این قربانیان طفره می روند همچنان در حال پیشبرد اهداف اربابان خود در خط مقدم  عملیات روانی بر علیه مردم ایران هستند.

در اول دیماه ۹۹ سایت رسمی مجاهدین در مطلبی تحت عنوان «عملکرد ضدانسانی رژیم آخوندی در مورد واکسن کرونا» تلاش کرد جنگ روانی خود را اینبار با موضوع خرید واکسن ویروس کرونا و راه اندازی باصطلاح طوفان توئیتری با هشتگ «واکسن بخرید» پیش ببرد.

قلم به مزد مجاهدین در این مطلب می نویسد: «عملکرد . . .  حکومت . . . در مورد تهیه واکسن کرونا به‌دلیل سودجویی ارگانهای حکومتی نظیر سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان خمینی و سایر ارگانهای دست‌اندرکار باعث تعلل در خرید واکسن به بهانه . . . تحریم و نداشتن امکانات موجب اعتراضات فزاینده مردم و از جمله برپایی توفاق توئیتری در هشتگ “واکسن بخرید”شده است.»

نویسنده بخاطر اینکه حرفهایش بیشتر باورپذیر باشد  ادامه می دهد:

«در حالی که در بسیاری از کشورها تزریق واکسن شروع شده و شمار زیادی از کشورها در صف تهیه واکسن هستند، رژیم وانمود می‌کند که موانع مختلفی بر سر راه تهیه و ورود واکسن به کشور وجود دارد.»

این مفلوک بخاطر اینکه سندی هم برای یاوه سرایی های خود که توسط اربابانشان بر آنان دیکته می شود،  ارائه دهد می نویسد: «. . . این در حالیست که «کواکس»، نهاد معتبر سازمان بهداشت جهانی برای توزیع واکسن با رد ادعای رژیم اعلام کرد: «(رژیم) ایران از طرف آمریکا با هیچ مانع حقوقی و قانونی برای خرید واکسن روبه‌رو نیست!»

اینکه سران مجاهدین در تلاش برای تطهیر دولت آمریکا و ارائه تصویری انسان دوستانه از دولت این کشور در ذهن مخاطبان ایرانی خود هستند شکی نیست. چرا که آنان در قبال حمایت مالی و سیاسی از سوی کشورهای حامی خود باید عملیات روانی بر علیه مردم ایران را در فضای مجازی پیش ببرند.

اما منطقی ترین پاسخ به سران مجاهدین این است که شما نمی خواهد سنگ مردم ایران را به سینه بزنید، اعضای بیمار و مبتلا به ویروس کرونا در اردوگاه خودتان در آلبانی را دریابید که آنان را بصورت فله ای و گروهی و بدور از هرگونه رسیدگی های بهداشتی در ضد انسانی ترین شکل خود انبار کرده اید تا بمیرند.

البته پیشبرد عملیات روانی با واکسن کرونا صرفا یک مجری نداشت بی بی سی فارسی هم اجرای بخشی از این عملیات را بعهده داشت.

اگر نگاهی به خبرها و تحلیل های مهندسی شده که تنها در اول دسامبر ۲۰۲۰ برابر با اول دیماه ۹۹ از تلویزیون فارسی بی بی سی پخش گردید بیندازیم متوجه ابعاد یکدست عملیات روانی آنان خواهیم شد.

در این رابطه برخی خبرهای درج شده  در کانال تلگرامی تلویزیون بی بی سی به قرار زیر است:

بی بی سی فارسی – اول دیماه ۹۹ – بسیاری از کاربران ایرانی در توییتر خطاب به مسئولان هشتگ «واکسن بخرید» را داغ کرده‌اند. کاربران از مسوولان خواسته‌اند درباره تعداد و نوع واکسن‌های خریداری شده اطلاع‌رسانی و روشنگری کنند.

بی بی سی فارسی – اول دیماه ۹۹ – نقش بی‌اعتمادی عمومی به عملکرد حاکمیت در ایران و ضعف در اطلاع رسانی درست در مورد تلاش‌ها برای خرید واکسن کرونا در بالا گرفتن ابهام‌ها در مورد چشم‌انداز واکسیناسیون چیست؟ گفت‌وگو با هرمز شریفیان، روزنامه‌نگار

بی بی سی فارسی – اول دیماه ۹۹ –  دکتر بابک قرایی مقدم، عضو اسبق انجمن پزشکان عمومی ایران می‌گوید که واکسیناسیون علیه ویروس کرونا حتی در پیشرفته‌ترین کشورها چندین ماه طول خواهد کشید، بنابراین امید به واکسن نباید باعث سهل‌انگاری عمومی در رعایت مسائل بهداشتی شود.

بدین ترتیب بی بی سی فارسی هم تلاش کرد ایران را متهم به تعلل در خرید واکسن کرونا کند. ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و اینکه این ستاد چه رابطه ای با تولید واکسن کرونا دارد نیز از جمله موضوعاتی بوده که این رسانه معلوم الحال مزورانه بدان پراخته است.

در این میان همزمانی عملیات روانی مجاهدین و بی بی سی فارسی در اول دیماه ۹۹ هم خود جای سوال و ابهام است. و هر دو تلاش کردند نهادهای دولتی، سپاه پاسداران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام را زیر علامت سوال ببرند.

نتیجه اینکه آنها ضمن تخریب چهره سپاه پاسداران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خواستند بگویند در حالیکه دست دولت ایران برای خرید واکسن از خارج باز است و آمریکا اجازه آنرا داده است ( در حالیکه واقعیت ندارد) تا ضمن تطهیر چهره ضد انسانی آمریکا بگویند چه نیازی به تولید داخلی واکسن کرونا هست . تلویحا هم تلاش کردند بگویند واکسن داخلی آن کارآیی واکسن خارجی را نخواهد داشت. این در حالی است که ایران یکی از کهن ترین و معدودترین کشورهای تولید کننده واکسن با کیفیت مطلوب در جهان است.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو