اکنون تنها سرگرمی اعضای سالخورده مجاهدین در آلبانی بارگزاری انبوه پست با سوار شدن بر مشکلات مردم با اکانت های جعلی در شبکه های اجتماعی است که صرفا می تواند ضعف های آنان را پوشش دهد و مخفی کند اما اصل موضوع که نفرت مردم از این فرقه است را هرگز نمی تواند پنهان کند.

چرا مجاهدین همیشه منتظر یک اتفاق در ایران است تا از آن به نفع خود استفاده کند ولی خود نمی تواند زمینه ساز یک اتفاق باشد؟ اگر این سازمان یک اپوزیسیون است چرا هیچ کدام از بیانیه های آنان در ایران بازتاب ندارد و فقط مصرف داخلی این فرقه می باشد؟

با توجه به خشکسالی چندین ساله و بخصوص کاهش بارندگی در سال ۱۴۰۰ میزان آب کشور به طور محسوسی کاهش یافته و دسترسی به آب با مشکل شده است.

استان خوزستان نیز از این وضعیت مستثنی نیست و از نظر بارندگی در رتبه ۲۴ کشوری از ۳۲ استان را دارد.

کم آبی از یک سو و برخی سومدیریت ها از سوی دیگر شرایط بی آبی طاقت فرسایی برای مردم این خطه از کشورمان را فراهم آورده است.

بنحویکه تحت تاثیر چنین وضعیتی کشاورزان و دامداران خوزستانی به ویژه آن‌هایی که در مسیر رودخانه کرخه قرار دارند،‌ با بی‌آبی مواجهند و محصولات و دامهایشان تلف می‌شود.

بدین ترتیب اینبار مشکل آب در خوزستان است که دست آویز جدید فرقه رجوی می شود تا بعد از ماه ها بیکاری، و شکست های پیاپی، بتوانند با این موضوع خود را به دورغ به مردم نزدیک و خود را حامی آنان جلوه دهند.

اخبار کذب و کشته سازی از ترفندهای همیشگی مجاهدین است. آنها با این روش می خواهند افکار عمومی را جریحه دار کنند تا شرایط برای ایجاد آشوب و اغتشاش این گروه منفور فراهم شود.  

به همین دلیل کانال های جعلی منتسب به فرقه رجوی در یک اقدام هماهنگ،  شخصی به عنوان حسین آل ناصر را به عنوان کشته های اعتراضات خوزستان معرفی می کند در حالی که این شخص کُرد و عضو گروه داعش بوده و چهار سال قبل در سوریه به هلاکت رسیده است.

لازم به ذکر است که حمایت فرقه رجوی از گروه تروریستی داعش و فعالیت آنها در استان خوزستان مسبوق به سابقه است.

شامگاه پنجشنبه تعدادی از مردم الیگوردز در راستای حمایت از مردم خوزستان در بحث مشکلات کم آبی تجمع مسالمت آمیز انجام دادند. اما در ادامه عوامل ضد انقلاب این تجمع را به سمت هنجارشکنی برده  و نهایتا از انها در جهت کشته سازی با اسلحه ساچمه ای به سمت مردم تیراندازی کردند.

شایان ذکر است استفاده از اسلحه ساچمه ای وینچستردر اغتشاشات سال ۹۸ نیز از سوی ضد انقلاب جهت کشته سازی و شلیک به سمت مردم استفاده شده بود.

فرقه رجوی در یک اقدام عجیب دیگر کمبود آب در خوزستان را به سپاه پاسدران ربط می دهد و می گوید این سپاه است که برای حفظ منافع خود، مانع باز کردن آب سد های کرخه و گتوند می شود! ما نمی گوید این منافع کدام ها هستند.

آنان به خوبی می دانند که شاکله اصلی یک کشور مردم آن کشور هستند چون بطور آشکار نمی تواند در مقابل مردم ایران بایستد بنابراین سعی می کنند ارگان های آن را که برخواسته از همین مردم است نشانه بگیرد. در موضوع آب خوزستان نیز سعی می کند با عملیات روانی این موضوع را به نحوی به سپاه پاسداران ربط دهد. سپاهی که هم اکنون دوش به دوش مردم خوزستان در حال کمک رسانی و حل و فصل مشکلات کمی آبی این خطه است.

گروه تروریستی مجاهدین که امروز با شکلک اپوزیسیون نمایی از حقوق مردم خوزستان حرف می زند همان گروهی است که روزی همین مردم را در جبهه های جنگ به همراه صدام حسین می کشت. صدام حسین در روزگار نه چندان دور اسیران ایرانی را به فرقه رجوی می فروخت. مجاهدین همان گروهی است که گرای مناطق مسکونی در ایران بویژه در استان خوزستان را برای موشک باران در اختیار صدام قرار می داد.

چنین گروهی چطور امروز می تواند دایه مهربان تر از مادر باشد در حالی که دستشان به خون مردم ایران و مردم خوزستان آلوده است.

در حال حاضر نیز همین گروه با حمایت های کشورهای غربی و عربی و با پول های کثیفی که از صدام گرفته اند در کشور آلبانی همایش برگزار می کند و بر علیه همین مردم سخنرانی می کنند.

سران فرقه رجوی که ادعای الترناتیوی دارند در کدام تاریخ مقبولیت مردمی داشته اند که اکنون نیز بتوانند مدعی حقوق مردم باشند؟

صدها و هزاران پست در رابطه با حقوق مردم ایران پخش می کنند در حالی که بعد از چندین سال اعضای خود از هیچ حقی برخوردار نیستند و اگر روزی بخواهند فرقه را ترک کنند بعد از این همه سال خدمت به سازمان هیچ اندوخته ای نخواهند داشت که بتوانند زندگی کنند.

اکنون این سازمان به نقطه ای رسیده که تنها بهانه آن برای ضدیت با نظام مشکل برق و آب است در حالی که روزی ادعا می کرد یک قدرت نظامی برتر است که می تواند باعث تغییر نظام شود.

امروزه سران فرقه رجوی برخلاف ادعای آنان که هر روز بیانیه می دهند و همایش برگزار میکنند از طرف کشورهای حامی خود نیز محدود شده اند و مریم رجوی که روزی در فرانسه جولان می داد امروز باید روز خود را کشور فقیر آلبانی شب کند.

نتیجه اینکه اکنون تنها سرگرمی اعضای سالخورده مجاهدین در آلبانی بارگزاری انبوه پست با سوار شدن بر مشکلات مردم با اکانت های جعلی در شبکه های اجتماعی است که صرفا  می تواند ضعف های آنان را پوشش دهد و مخفی کند اما اصل موضوع که نفرت مردم از این فرقه است را هرگز نمی تواند پنهان کند.

در پایان حیف است این جمله چگوارا را خطاب به سران بی مقدار مجاهدین در اینجا یادآوری نکنم که گفت: اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل بهتر از زباله است آنوقت می توانید به خائنین مملکت نیز بفهمانید که کشور بهتر از ثروت است.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو