آقای نخست وزیر علاوه بر جداشدگان سایر اعضای سازمان هم که در حصار سران فرقه رجوی در کشور شما تحت اسارت به سر می برند نگاهشان بسوی شماست که آنان را بطور قانونی مورد حمایت قرار دهید. تا در فضای آزاد و به دور از گونه فشار و تهدیدی، برای آینده خود تصمیم گیری کرده و یک زندگی بدون فرقه را تجربه کنند.

جناب آقای ادی راما –  Edi Ramaنخست وزیر محترم کشور آلبانی با سلام

من مهناز سپه پور خواهر ناصر سپه پور کشته شده به دست مجاهدین در کشور عراق هستم. لذا برخود وظیفه می دانم که برای آزادی اعضای گرفتار در کمپ مجاهدین در کشور شما هرچه از دستم برآید انجام دهم تا آنها به سرنوشت برادرم ناصر دچار نشوند و بتوانند آزادانه در سراسر جهان زندگی کنند.

اخیرا شنیده ام فرآیندی برای اعطای کارت شناسایی به خارجیان مقیم کشورتان شروع شده است. که مشکل اقامت، کار و . . . آنان را حل خواهد کرد. مسلما جداشده های سازمان مجاهدین را نیز شامل خواهد شد تا آنها هم بتوانند مانند مردم آلبانی زندگی آزاد و شادی داشته باشند.

ما برای اتخاذ چنین تصمیم شجاعانه ای به شما تبریک می گوییم.

جداشدگان سازمان مجاهدین علیرغم تحمل فشار روحی و روانی و مالی این فرقه، هرگز در برابر آنان تسلیم نشده و همواره سعی کردند در کنار مردم شما زندگی خود را بدور از اجبارات فرقه رجوی داشته باشند.

به رسمیت شناختن حقوق آنان توسط کشور شما خبرمسرت بخشی است. در حال حاضر علاوه بر جداشدگان سایر اعضای سازمان هم که در حصار سران فرقه رجوی در کشور شما تحت اسارت به سر می برند نگاهشان بسوی شماست که آنان را بطور قانونی مورد حمایت قرار دهید. تا در فضای آزاد و به دور از گونه فشار و تهدیدی برای آینده خود تصمیم گیری کرده و یک زندگی بدون فرقه را تجربه کنند.

هم اکنون مجاهدین در یک عمل ضد انسانی، ضمن ممانعت از تماس اعضای خود با عزیزانشان، آنها را مجبور می کنند در پیام های ویدئویی که توسط این گروه در فضای مجازی انتشار داده می شود به خانواده هایشان توهین هم بکنند.

خانواده ها بارها طی درخواست هایی از جناب عالی و سایر مقامات کشورتان، تقاضای ملاقات و ارتباط تلفنی و تصویری با عزیزان اسیرشان در فرقه رجوی را داشته اند اما تاکنون هیچ پاسخی دریافت نکرده اند.

بنابراین از جنابعالی بعنوان نخست وزیر  کشور  آلبانی درخواست مساعدت و کمک به حل این معضل تاریخی را داریم که یک فرقه چگونه توانسته است روح و روان و جسم و جان عزیزان ما را در پرتو حمایت برخی از کشورهای غربی و منطقه ای در راستای اهداف ضد ایرانی و ضد انسانی خود هزینه کند.

با تقدیم احترام مهناز سپه پور

عضو تشکل مادران قربانیان فراموش شده استان آذربایجان غربی

  • منبع خبر : سایت راه نو