اما آنچه که در این میان قابل توجه است واکنش دیوانه وار و هیستریک مریم رجوی نسبت به سیل عظیم و 7 میلیونی مردم تهران در بدرقه پیکر سردار رشید خلق شهید حاج قاسم سلیمانی بود که حاکی از عمق سوزش سران بی مقدار این فرقه است که این تجمع را زورکی و به عوامل نظام نسبت داده است!

سران فرقه رجوی برای اولین بار بوضوح چهره کریه و پست خود و نفرت مردم ایران از آنان که عمرشان در بیش از چهار دهه گذشته به مزدوری و وطن فروشی سپری شده را در قاب تصویر بی نظیر خلق شده توسط مردم تهران را دیدند. تا دیگر نه سنگ حمایت از مردم را به سینه بزنند و نه نام خلق و مردم ایران را بر زبان ناپاک شان برانند.

یکی از بی‌نظیرترین و بزرگترین تجمعات تاریخی ایران در مراسم تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی رقم خورده است.

 رسانه‌های بزرگ دنیا با گزارش تصویری، مکتوب و همچنین پخش زنده مراسم تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی در مرکز تهران، این حضور را بی‌سابقه توصیف کردند.

رسانه های مختلف جهان از جمله روزنامه های پرتیراژی نظیر «لوفیگارو» و «نیویورک تایمز» روز دوشنبه به مراسم باشکوه تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی در تهران واکنش نشان دادند

شبکه آرتی نیز به حضور بی نظیر مردم در مراسم تشییع پیکر سردار رشید خلق قاسم سلیمانی اذعان نموده و آنرا انعکاس داد.

پایگاه خبری روسیا الیوم تشییع پیکر سردار سلیمانی و همرزمانش را بزرگ‌ترین مراسم تشییع در تاریخ توصیف کرد و گزارش داد: «میلیون‌ها ایرانی برای حضور در مراسم تشییع سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و همراهانش به خیابان‌ها آمدند و شعارهایی در محکومیت این حمله آمریکا سر دادند».

روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن نیز به حضور گسترده مردم، اذعان نمود.

خبرگزاری فرانسه نیز در گزارش خود آورد: «سوگواران در خیابان‌های تهران صف کشیدند تا به قاسم سلیمانی فرمانده نظامی ایران که در حمله هوایی ایالات متحده کشته شد، ادای احترام کنند.»

خبرگزاری رویترز ، روزنامه فرانسوی و پرتیراژ لوفیگارو و روزنامه نیویورک تایمز نیز به جمعیت انبوهی که در مراسم تشییع پیکر سپهبد سلیمانی شرکت کرده بودند، اشاره کرد و نوشتند، میزان جمعیت مردم تهران که در تلویزیون نمایش داده می‌شد، بازتابی از انبوه جمعیتی است که در سال ۱۹۸۹ (۱۳۶۸) در مراسم تشییع آیت‌الله «روح الله خمینی» بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران شرکت کرده بودند.

وبگاه روزنامه مصری الاهرام نیز در بازتاب خبر برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار رشید خلق شهید حاج قاسم سلیمانی در تهران این عنوان را برگزید: «جمعیت زیادی در مراسم تشییع پیکر سلیمانی شرکت کردند و دخترش هشدار داد، روزهای سیاه در انتظار آمریکاست».

وبگاه روزنامه القدس العربی نیز به طور گسترده مراسم امروز را بازتاب داد و نوشت که مردم ایران با حضور وسیع خود که کیلومترها در طول دو خیابان انقلاب و آزادی را در بر می‌گرفت، یاد فرمانده خود را گرامی داشتند.

و دهها رسانه دیگر که هر کدام به گوشه ای  از عظمت و بزرگی این تجمع تاریخی اشاره کرده و آنرا ثبت کردند.

اما آنچه که در این میان قابل توجه است واکنش دیوانه وار و هیستریک مریم رجوی نسبت به سیل عظیم و ۷ میلیونی مردم تهران در بدرقه پیکر سردار رشید خلق شهید حاج قاسم سلیمانی بود که حاکی از عمق سوزش سران بی مقدار این فرقه است که این تجمع را زورکی و به عوامل نظام نسبت داده است!

این زنیکه پست فطرت به خوبی میداند که تجمع میلیونی و بی سابقه مردم تهران که همچون آواری بر سرشان فرود آمده تبلیغات زهرآگین سالیان سال آنان بر علیه سردار شهید خلق را نیز از بین برده است. ضمن اینکه سران فرقه رجوی یک کینه شخصی هم از سردار شهید خلق حاج قاسم سلیمانی در عملیات موسوم به «فروغ جاویدان» به دل دارند که طرحهای آنان را در این عملیات ناکام گذاشت.

سردار شهید خلق حاج قاسم سلیمانی درخاطرات خود در روزهای بعد از عملیات «فروغ جاویدانِ مجاهدین» در منطقه مرزی قصرشیرین می گوید: «در منطقه شلمچه درگیر عملیات بودیم. تقریبا پاتک های دشمن را دفع کرده بودیم که اعلام کردند «مجاهدین» به غرب حمله کرده اند. در اولین اقدام یک گروهان نیرو همراه با یک توپ ۳۲ و یک توپ ۱۰۶ به وسیله بالگرد شینوک در فرودگاه اضطراری اسلام آباد پیاده کردیم. چند تپه کوچک اطراف فرودگاه اوجود داشت . کنار تپه ها مستقر شدیم و کار شناسایی منطقه را آغاز کردیم.

پاکسازی تنگه چهارزبر، آزاد سازی شهر اسلام آباد و حرکت به سوی کرند غرب هدف لشکر ثارالله بود. نیروهای شناسایی با لباس محلی به وسیله مینی بوس داخل شهر اسلام آباد رفتند و اطلاعاتی به دست آوردند.

با حمله ای که کردیم ابتدا قهوه خانه سقوط کرد. سپس اسلام آباد غرب تصرف شد و یک فرماندار نظامی در شهر منصوب کردیم. از روی جاده آسفالت(اسلام آباد-سرپل ذهاب) حرکت را ادامه دادیم و غروب به کرند رسیدیم در مجموع دو گردان را به کار گرفتیم. همچنین ادوات و یک گروهان پدافند هوایی که با خودرو حرکت می کرد و مهمات هم از اهواز آورده بودیم.»

بدین ترتیب باید گفت سوز و گداز سران فرقه رجوی قابل درک است. چرا که آنان برای اولین بار بوضوح چهره کریه و پست خود و نفرت مردم ایران از آنان که عمرشان در بیش از چهار دهه گذشته به مزدوری و وطن فروشی سپری شده را در قاب تصویر بی نظیر خلق شده توسط مردم تهران را دیدند. تا دیگر نه سنگ حمایت از مردم را به سینه بزنند و نه نام خلق و مردم ایران را بر زبان ناپاک شان برانند.

سوزش مریم رجوی از استقبال بی نظیر و 7 میلیونی مردم تهران از تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی
سوزش مریم رجوی از استقبال بی نظیر و 7 میلیونی مردم تهران از تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی
سوزش مریم رجوی از استقبال بی نظیر و 7 میلیونی مردم تهران از تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی
سوزش مریم رجوی از استقبال بی نظیر و 7 میلیونی مردم تهران از تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی
سوزش مریم رجوی از استقبال بی نظیر و 7 میلیونی مردم تهران از تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی
سوزش مریم رجوی از استقبال بی نظیر و 7 میلیونی مردم تهران از تشییع پیکر سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی
  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو