چهل سال پیش وقتی خون های آلوده فراسنه وارد کشورمان شد و جان بیماران را گرفت و چند هزار نفر را آلوده کرد در آن زمان مسعود رجوی و مریم کجا بودند که از حقوق بشر مردم ایران دفاع کنند؟ مسعود رجوی در آن زمان در اتحاد با صدام سربازان ایران را می کشت و مریم رجوی در فرانسه جولان می داد و نمی توانست علیه ولی نعمت خود حرفی بزند و یا اصلا دغدغه ای در این زمینه نداشت.

پس از اینکه مشخص شد واکسن کرونا شرکت مدرنا در ژاپن با ذرات خارجی آلوده شده اند اپن کشور تزریق حدود یک میلیون و ۶۳ هزار دوز واکسن مدرنا را به حال تعلیق درآورد..

طبق اعلام رسمی ژاپن تاکنون دو نفر در اثر تزریق این واکسن جان خود را از دست داده اند و پیش بینی می شود این واکسن ها به ذرات فلزی آلوده بوده باشند.

اما نکته ی جالب توجه این است که کشوری مانند ژاپن که اکنون روابط نزدیکی با آمریکا و غرب دارد چرا باید با واکسن های آلوده روبرو شود.

آلوده بودن واکسن ها در ژاپن خبر جدیدی نیست و قبل از این حدود ۶۰ میلیون دز از واکسن های جانسون‌ اند جانسون به گزارش نیویرک تایمز از چرخه تولید خارج شده بودند اما علت آن را بیان نکردند.

این اتفاقات در حالی می افتد که رسانه های سازمان مجاهدین در یک جنگ روانی علت فوتی های کرونا در ایران را به عدم واردات واکسن از آمریکا و انگلیس گره می زدند و سعی می کرند با این روش جنجال تازه ای به راه بیاندازد.

مجاهدین در رسانه هایشان بارها در این رابطه بر علیه رهبر و مسئولین جمهوری ایران لجن پراکنی کرده و اطلاعیه داده و مطلب نوشتند.

سایت رسمی مجاهدین در مورخه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ نوشت: ««در حالی که از اواخر اسفند ۹۹ و شروع سال۱۴۰۰ واکسن کرونا در دسترس بود، (رهبر ایران) فتوای تحریم خرید واکسن از آمریکا و انگلستان را داد . . . در حال حاضر . . .  به‌ دلیل کمبود واکسن، (افراد واکسینه شده در ایران) ۴درصد است . . . »

اما این در حالی است که واردات واکسن کرونا از اوایل توزیع آن در جهان از طرف ایران نیز درخواست داشته و هم اکنون نیز واکسن های زیادی از منابع معتبر وارد کشور شده و همچنان در حال وارد شدن است. ولی آنچه که مد نظر ایران بود اینکه این واردات باید از منابع معتبر صورت می گرفت، و نه از آمریکا و انگلیس که از هر فرصتی برای ضربه زدن به مردم ایران استفاده می کنند.

سابقه آمریکا در کشتار بیولوژیکی به سالها قبل باز می گردد بطوری که بعد از کشف آمریکا آنان پتوهای آلوده به ویروس آبله را به بومیان آمریکا دادند و این باعث مرگ و میر تعداد زیادی از آنان شد.

ژاپن نیز در جنگ جهانی دوم با بمب هسته ای آلوده شد و تاکنون هم اثرات این کشتار جمعی در آنجا قابل مشاهده است.

هم اکنون نیز آمریکا تعداد زیادی آزمایشگاههای ساخت سلاح های بیولوژیکی در سرتاسر جهان دارد و مشغول تولید انواع ویروس های خطرناک برای گرفتن جان انسانهاست.

برای همین مسئولان ایران به کشور آمریکا و انگلیس و یا فرانسه اعتماد ندارند چرا که در سالهای قبل فرانسه با اهدا خون های آلوده به ویروس ایدز، باعث کشته شده تعداد زیادی از مردم ایران شد.

چهل سال پیش وقتی خون های آلوده فرانسه وارد کشورمان شد و جان بیماران را گرفت و چند هزار نفر را آلوده کرد در آن زمان مسعود رجوی و مریم کجا بودند که از حقوق بشر مردم ایران دفاع کنند؟

مسعود رجوی در آن زمان در اتحاد با صدام سربازان ایران را می کشت و مریم رجوی در فرانسه جولان می داد و نمی توانست علیه ولی نعمت خود حرفی بزند و یا اصلا دغدغه ای در این زمینه نداشت.

این گروه بارها ثابت کرده است که در پی گرفتن قدرت به هر نحو ممکن در ایران هستند و مردم را بهانه می کنند تا شاید با این فریب، چهره ی تروریستی و وطن فروشی و ایدئولوژی فرقه گرایانه خود را پنهان کنند.

اخبار واکسن های آلوده در فضای مجازی هم واکنش های زیادی داشته است که چند نمونه از آن را در زیر می آوریم.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو