حتی اگر سفر رضا پهلوی به دلیل سطح بالای رسوایی انجام نشود، یا مجاهدین بارها رابطه با اسرائیل و همکاری با آنان در کشتن دانشمندان هسته یی کشورمان را تکذیب کنند باز هم میتواند مهمترین شاهد برای همگان باشد که ببینند مدعیان جمهوری اسلامی مبنی بر پشت پرده صهیونیستی-آمریکایی فتنه‌ها چه کثافت کاریها  و جنایاتی در حوزه وطن فروشی بر علیه مردم ایران انجام می دهند.

در تاریخ ۲۷ فروردین کانال ۱۱ اسرائیل اعلام کرد که رضا پهلوی به زودی به سرزمین‌های اشغالی خواهد رفت. به گزارش خبرگزاری ها این کانال گفته که رضا پهلوی در روز یادبود ادعای موسوم به هولوکاست به سرزمینهای اشغالی خواهد رفت.

باید گفت اگر مجاهدین به رابطه مخفی با اسرائیل شهرت داشتند اکنون این رضا پهلوی است که به رابطه علنی با اسرائیل روی آورده است.

بنابراین این آشکارترین رسوایی و حقارت برای طیف ضد انقلاب از مجاهدین گرفته تا سلطنت طلبان طی چند دهه گذشته است.

رژیم جعلی اسراییل منفورترین فرقه سیاسی در دنیا و دشمن ایران است.  مردم ایران نیز همواره صریحترین و منفی‌ترین نظرات را علیه این رژیم دارند.

با این حال به نظر می‌رسد شکست سنگین پروژه ۱۴۰۱ ضدانقلاب در پی فروپاشی درونی تمام ساختارهای ادعایی آنها، مشخص شدن ماهیت و پوچی درونی آنها برای بسیاری از کشورهای دنیا و معلوم شدن پشت صحنه تروریستی و تجزیه طلبانه هسته اصلی آنان، طیف ضد انقلاب، از جمله مجاهدین و رضا پهلوی را به احمقانه‌ترین کارهای ممکن کشانده است.

بدیهی است این راه قبلا توسط مجاهدین طی شده و جز رسوایی و بی آبرویی چیزی نصیب رهبران آنان نکرده است.

تیراناوب در تاریخ ۱۱/۱۰/۲۰۲۲ برابر با ۱۹ مهر ۱۴۰۱ نوشت: خانم گالیت بالج، سفیر اسرائیل در آلبانی، ماموریت خود را در تیرانا در ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور ۱۴۰۱)  آغاز کرد . . . سفیر در ابتدای سفر به جنوب به همراه بغامیه برای اولین بار با مریم رجوی رهبر مجاهدین در اردوگاهشان در مانزشهر دورس دیدار کرد. آنها در مورد آخرین وضعیت سازمان مجاهدین خلق و توسعه همکاری ها گفتگو کردند.

لازم به ذکر است که سفر سفیر، در واکنش به حضور مریم رجوی در سفارت اسرائیل به مناسبت روز دوشنبه ۲۷ سپتامبر ( ۵ مهر ۱۴۰۱) سال نو یهودیان به مناسبت «روش هاشانه» انجام شده است.

گفتنی است در اول مرداد سال ۱۳۹۸ نیز یک دیپلمات فرانسوی مقیم اسرائیل، در توئیتی از سفر مهم «مریم رجوی» به اسرائیل با هدف دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این کشور و رئیس سازمان جاسوسی موساد خبر داد. که بلافاصله مجاهدین آنرا تکذیب کردند.

نتیجه اینکه همین ادعا تا همین جا، و حتی اگر سفر رضا پهلوی به دلیل سطح بالای رسوایی انجام نشود، یا مجاهدین بارها رابطه با اسرائیل و همکاری با آنان در کشتن دانشمندان هسته یی کشورمان را تکذیب کنند باز هم میتواند مهمترین شاهد برای همگان باشد که ببینند مدعیان جمهوری اسلامی مبنی بر پشت پرده صهیونیستی-آمریکایی فتنه‌ها چه کثافت کاریها  و جنایاتی در حوزه وطن فروشی بر علیه مردم ایران انجام می دهند.

در منفوریت این اوباش، یوسی ملمان، خبرنگار صهیونیست در توئیتی نوشت: یک حماقت دیگر از اسرائیل. غیر محبوب ترین مرد ایران، حتی در میان اپوزیسیون نظام ایران، به مراسم روز هولوکاست با حضور بنیامین نتانیاهو و اسحاق هرتزوگ دعوت شده است. رضا پهلوی که ۴۴ سال در لس آنجلس زندگی می کند، خیال می کند که روزی برای سلطنت به ایران برمی گردد. پدرش، محمد رضا پهلوی با اسرائیل همکاری می کرد، اما حتی اگر نظام فعلی ایران سقوط کند، رضا پهلوی رهبر ایران نخواهد بود. او توسط وزیر اطلاعات، جیلا گملیل به اسرائیل دعوت شده است. این اقدام اساسا انگشت در چشم ایران کردن است.

بنابراین باید گفت: مهمترین مرز سیاسی ایران امروز برای هر جریان سیاسی مرز بین وطن پرستی و وطن فروشی است و لاغیر.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو