مریم رجوی بخوبی می داند که آفتاب عمرش بر لب بام است. او همچنان در حسرت پای گذاشتن بر خاک ایران و برآورد شدن آرزوهایش است. او بخوبی می داند که هرگز از گندم ری نخواهد خورد. بنابراین سرنوشتی که برای شوهر بیمارش رقم خورد در انتظار او هم هست.

حال آنچه که مایه افسوس و صد البته آه فغان و نعره های دهشت انگیز سران «مجاهدین» را فراهم کرده است دوری و بیزاری مردم از این جماعت وطن فروش و خیانت کار است. وگرنه چه لزومی داشت که صدها کانال تلگرامی که «مجاهدین» ایجاد کرده اند هیچ کدامشان به اسم و نام رسمی این گروه فعالیت نکنند.

رسانه های «مجاهدین» علیرغم بازگشت کشور به وضعیت عادی و گذر از آشوب های اخیر که در بستر اعتراضات معیشتی به حق مردم ایران جامه عمل پوشید و ارازل و اوباش وابسته به سرویس های اطلاعاتی غربی و عربی  را به میدان آورد، همچنان عملیات روانی و رسانه ای خود برای ایجاد مجدد آشوب و  بحران در کشور را دنبال می کنند.

کانال تلگرامی «اعتراض مدنی تبریز» وابسته به «مجاهدین» در تاریخ ۱۲/۰۹/۹۸ نوشت: « تجربه اعتراضات اخیر شجاعانه مردم و جوانان ایران این بود که باید از امروز شروع کنیم در همه کوی و برزن و محله ها باید آماده شد . . . »

اطلاعیه های مکرر و شماره گذاری شده «مجاهدین» تحت عنوان «قیام ایران» تلاشی برای جا انداختن این موضوع است که هنوز آشوب و اغتشاش در ایران ادامه دارد.

بنابراین سوزن رسانه های «مجاهدین» همچنان در شمارش روزهای «قیام» گیر کرده و هم اکنون و تا زمان تحریر این مقال، عدد آن به «بیستمین روز قیام سراسری» رسیده است.

تلاشی اغراق آمیز همراه با تحریف اخبار، تا شدت باورپذیری آن برای مخاطبان این گروه را بالا ببرد.

سران فرقه رجوی خود را به هر آب و آتشی می زنند تا بگویند در ایران «قیام» شده و بیشترین نقش را هم «مجاهدین» داشته اند. ولی واقعیت این است که اگر چنین بود باید آثار حمایت های مردمی از این گروه تبهکار و بدنام دیده می شد.

اتفاقا درد درمان ناپذیر سران فرقه رجوی هم درست همین جاست. که هیچ حمایتی از سوی مردم از آنها وجود ندارد.

بدیهی است همچنانکه مشکلات معیشتی، گرانی ، بیکاری و . . . واقعیات جامعه امروز ایران است، اعتراضات مدنی و مسالمت آمیز نیز حق مردم ایران است. بارها تجمعات مسالمت آمیز در موضوعات مختلف در شهرهای مختلف را نیز شاهد بوده ایم.

اعتصاب کارگران هپکو و آذرآب و اطلاعیه مریم رجوی در تاریخ چهارم آبان ۹۸ برای حمایت از آنان را فراموش نکرده ایم که چطور کارگران شریف ایندو شرکت به محض مطلع شدن از محتوای این اطلاعیه پاسخ درخوری به یاوه گویی های مریم رجوی بعنوان عامل بیگانه دادند.

حال آنچه که مایه افسوس و صد البته آه فغان و نعره های دهشت انگیز سران «مجاهدین» را فراهم کرده است دوری و بیزاری مردم از این جماعت وطن فروش و خیانت کار است. وگرنه چه لزومی داشت که صدها کانال تلگرامی که «مجاهدین» ایجاد کرده اند هیچ کدامشان به اسم و نام رسمی این گروه فعالیت نکنند.

چه لزومی داشت تا تعدادی از جوانان این کشور در فضای مجازی را با عنوان خبرنگار و . . . برای کار به  شرکت های جعلی و با پرداخت پول های نامتعارف به کار گیرند تا هویت واقعی شان مشخص نشود.  

اینگونه چراغ خاموش بین مردم پرسه زدن نشانه ورشکستگی ایدئولوژیکی و خطی – سیاسی این جماعت بی وطن در بین مردم ایران است.

بنابراین این حجم از خسارت، حمله به اماکن و اموال عمومی، کشتن و غارت، انتقام گیری این اشرار از مردم ایران  است که در پیوند تاریخی با ارازل و اوباش داخلی حاصل شده است.

مریم رجوی بخوبی می داند که  آفتاب عمرش بر لب بام است. او همچنان در حسرت پای گذاشتن بر خاک ایران و برآورد شدن  آرزوهایش است. او بخوبی می داند که هرگز از گندم ری نخواهد خورد. بنابراین سرنوشتی که برای شوهر بیمارش رقم خورد در انتظار او هم هست.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو