عَلم کردن «کمبود امکانات حفاظتی در میان کادر درمانی بیمارستانها» و اینکه وزارت بهداشت هیچ توجهی نمی کند!، افزایش دادن آمار فوتی ها!، اضافه کردن ساعت به ساعت به تعداد مبتلایان به بیماری ویروس کرونا!، نشر اخبار جعلی از اعتراضات مردمی!، صرفا بخشی از اقدامات ضد انسانی فرقه رجوی برای ایجاد وحشت در بین مردم از طریق ویروس کروناست.

سران فرقه رجوی از هوشیاری مردم ایران در غفلتند. آنان با یگان سایبری شان در نوک جبهه ضد ایرانی به وحشت آفرینی در بین ملت ایران اینبار با ویروس کرونا مشغولند، تا با انتشار پیام‌های مهندسی شده منفی از مردم ایران بخاطر شرکت در انتخابات دوم اسفند ۹۸ انتقام بگیرند.

بعد از شکست تحقیرآمیز فرقه بدنام فرقه رجوی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران که می خواستند از طناب پوسیده «تحریم انتخابات» بالا روند، حال این گروه مفلوک ، ویروس کرونا را به ابزاری جدید در وحشت آفرینی و ایجاد جنگ روانی بر علیه مردم ایران تبدیل کرده است.

در یک‌ ماه گذشته و در پی شیوع ویروس کرونا در کشور چین اکنون بیش از ۳۷ کشور از جمله ایران را درگیر خود کرده است.

رنگ زرشکی: کشور خاستگاه ویروس (چین) – رنگ قرمز: کشورهای ورود کرونا – رنگ آبی: گزارشات مشکوک از وجود ویروس

گستردگی پرشتاب آلودگی به ویروس جدید کرونا سازمان بهداشت جهانی (WHO) را نیز به نگرانی انداخته است. بنحویکه این سازمان از جامعه بین‌المللی خواسته، خود را آماده مقابله با «همه‌گیری احتمالی» بیماری «کووید ۱۹»  بر اثر ابتلا به ویروس کرونا کند.

دولت ایران نیز اقدامات متعددی برای پیشگیری و مهار این ویروس در کشور انجام داده است. بر این اساس  توقف پروازهای رفت و برگشت ایران به چین از مهمترین تصمیماتی بود که در این زمینه اتخاذ شد.  همچنین قرنطینه  ۵۷ نفر دانشجوی ایرانی مقیم ووهان هم در دستور کار قرار گرفت.

از چهارشنبه هفته گذشته نیز در پی مشاهده مواردی از ابتلا به این ویروس در کشور، دولت بدون کم‌نمایی و بزرگ‌نمایی اقدام به اطلاع‌رسانی در این زمینه کرد و با تشکیل چندین نشست ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، تصمیمات مهمی در این زمینه اتخاذ کرده است.

همچنین آموزش های لازم در خصوص پیشگیری و کنترل «ویروس کرونا» به دست اندرکاران در سراسر کشور داده شد و دستورالعمل مقابله با کرونا به مدارس نیز ابلاغ شد. علاوه بر آن با اتخاذ تصمیماتی، کاهش ترددها در دستور کار قرار گرفته و لغو کنسرت‌ها و تعطیلی سینماها تا آخر هفته، لغو همه مسابقات ورزشی تا اطلاع ثانوی، تعطیلی موزه ها و تعطیلی مدارس و دانشگاه های اکثر استانها و توزیع رایگان ماسک نیز در دستور کار قرار گرفت.

Text Box:

در این میان آنچه که مایه بهت و حیرت همگانی است خوشحالی زاید الوصف سران فرقه رجوی از شیوع بیماری ویروس کرونا در ایران است.

به همین دلیل سران این فرقه از همان آغاز شیوع بیماری کرونا در ایران با دستورالعملی به سایبری این گروه در آلبانی جنگ روانی دیگری بر علیه مردم ایران را آغاز کردند. تا با وحشت آفرینی در بین مردم به اهداف ضد ایرانی خود برسند.

این روزها رسانه های «مجاهدین» از سایت رسمی این گروه گرفته تا صدها کانال تلگرامی، حساب های کاربری در توئیتر، پیج های مختلف در فیسبوک و اینستاگرام که البته همگی با نام های جعلی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند تلاش می کنند با بزرگنمایی، و جعل اخبار مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران ، جنگ روانی خود علیه مردم ایران را پیش ببرند.

«مجاهدین» با صدور انواع و افسام اطلاعیه ها و متهم کردن مسئولین کشور به «پنهان کاری» در مورد فوتی های ناشی از بیماری کرونا سعی کردند دولت را در مقابل مردم قرار دهند. در ادامه نیز «دخالت سازمان بهداشت جهانی» را خواستار شدند!

این در حالی است که دیروز نماینده سازمان بهداشت جهانی در نشستی در محل وزارت خارجه کشورمان  گفت: ایران از ظرفیت های لازم برا مدیریت کرونا برخوردار است.

وی در این نشست توانمندی و عملکرد ایران را یک نمونه موفق و مثال زدنی در جهان و منطقه ذکر کرد.

از سوی دیگر سران فرقه رجوی به شکل ناجوانمردانه ای اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران را تحریف می کنند تا ناامنی روانی را که هزاران بار خطرناکتر از خود ناامنی است، در بین مردم گسترش دهند.

ایجاد حس بی ‌اعتمادی نزد مردم در برابر حاکمیت و تزریق یاس و ناامیدی بدون ارائه هرگونه سند و ادله‌ای از دیگر اهداف این گروه خبیث است.

اطلاعیه های موهوم از طرف پرستاران و رزدینت های بخش های مختلف بیمارستانی خطاب به مسئولین مبنی بر اینکه دارای هیچگونه پوششی در مقابله با ویروس کرونا نیستند! و اگر امکانات ندهند دست به اعتصاب خواهند زد،

عَلم کردن «کمبود امکانات حفاظتی در میان کادر درمانی بیمارستانها» و اینکه وزارت بهداشت هیچ توجهی نمی کند!، افزایش دادن آمار فوتی ها!، اضافه کردن ساعت به ساعت به تعداد مبتلایان به بیماری ویروس کرونا!، نشر اخبار جعلی از اعتراضات مردمی!، صرفا بخشی از اقدامات ضد انسانی فرقه رجوی برای ایجاد وحشت در بین مردم از طریق ویروس کروناست.

آنچه که گفتنی است اینکه؛ سران فرقه رجوی از هوشیاری مردم ایران در غفلتند. آنان با یگان سایبری شان در نوک جبهه ضد ایرانی به وحشت آفرینی در بین ملت ایران اینبار با ویروس کرونا مشغولند، تا با انتشار پیام‌های مهندسی شده منفی از مردم ایران بخاطر شرکت در انتخابات دوم اسفند ۹۸ انتقام بگیرند.

مردم اما، از همان زمان شیوع ویروس کرونا، ضمن اقدامات عملی در کاهش شیوع آن، در یک همبستگی ملی هشتگ #کرونا_را_شکست_می_دهیم ، را در فضای مجازی طنین انداز کردند تا بدین ترتیب تمامی رشته های این فرقه پَست و بدنام ، همراه با حامیان شان را مثل همیشه پنبه کرده و بی آبرویشان سازند.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو