از جمله حاشیه‌های مهم سیرک ضد انقلاب در بلژیک برجسته شدن اختلافات میان لیدرهای اغتشاشات بود، تا جایی‌که سلطنت‌طلبان و عناصر مجاهدین به ضد خورد فیزیکی و لفظی با یکدیگر پرداختند.

به نوشته رسانه های فارسی زبان همزمان با نشست وزیران خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا در بروکسل تعدادی از سلطنت طلبان و دیگر وحوش ضد انقلاب در تاریخ  اول اسفند (۲۰ فوریه) مقابل شورای اتحادیه اروپا در مخالفت با جمهوری اسلامی ایران دست به تظاهرات زده‌اند.

گردانندگان این تجمعات در تلاش بودند تا بار دیگر توجه اتحادیه اروپا را به لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران بازوی مقتدر و توانمند مردم ایران جلب کنند.

علیرغم تبلیغات فراوان و بکارگیری کلماتی ماننده «تجمع تاریخی» «تجمع بزرگ» «تجمع عظیم» و عناوینی از این دست،  منابع رسانه ای بی طرف تعداد تجمع کنندگان را چند صد نفر اعلام کردند که اکثریت مثل همیشه از تجزیه طلبان بلوچ و عرب ، عمله های مهتدی و جمع کوچکی از فرقه تروریستی مجاهدین و البته سلطنت طلبان بودند.

گفتنی است مثل همیشه پرچم تجزیه‌طلبان کرد و بلوچ و همچنین همجنس‌بازان در صف اول تجمع اول اسفند ضد انقلاب در بروکسل در حرکت بود.

از جمله حاشیه‌های مهم سیرک ضد انقلاب در بلژیک برجسته شدن اختلافات میان لیدرهای اغتشاشات بود، تا جایی‌که سلطنت‌طلبان و عناصر مجاهدین به ضد خورد فیزیکی و لفظی با یکدیگر پرداختند.

حضور عناصر جاسوس مجاهدین مثل حسن حبیبی و برخی دیگر در جمع سلطنت طلبان باعث شد  سلطنت طلبان با شعار امسال سال خونه رجوی سرنگونه حسن حبیبی را از تجمع بیرون بیندازند. البته سایت ها و شبکه های اجتماعی فرقه رجوی ویدئو این درگیری را با حذف صدای آن در معرض دید مخاطبان خود قرار دادند تا بیشتر از این برای فرقه ای که ادعای آلترناتیوی می کند مایه آبروریزی نشود.

در همین رابطه مجاهدین هم با صدور اطلاعیه ای نوشت: «دوشنبه اول اسفند حوالی ساعت یک بعدازظهر در تظاهرات در برابر مقر اتحادیه اروپا در میدان شومان در بروکسل. . . آقای حسن حبیبی هوادار مجاهدین . . . مورد حمله قرار گرفت و بیهوش شد و به بیمارستان منتقل گردید . . . خانم مهناز عرب هوادار مجاهدین نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفت و روانه بیمارستان شد . . . »

قابل توجه اینکه در اطلاعیه مجاهدین به شعارهایی که توسط سلطنت طلبان بر علیه رهبری این فرقه داده می شد اشاره ای نشده است.

بدیهی است فرقه ای که در جمع ایرانیان خارج از کشور هیچ اعتبار و ارزشی ندارد و اینقدر مورد نفرت است چگونه می شود از حمایت های  مردم در داخل کشور از این فرقه تروریستی حرف زد؟

البته سگ دعواهای مجاهدین با سلطنت طلبان به همین جا ختم نشد. رجوی هم با یک پیام به رضا پهلوی به میدان آمد. همان مجاهدینی که دیدارهای مریم رجوی با هر مرد غربی را در بوق و کرنا می کنند حال رهبر بیمار و الدنگ مجاهدین می گوید حضور رضا پهلوی در کنفرانس امنیتی مونیخ اینقدرها هم مهم نیست و این نشان می دهد که «دولتهای غربی در عین‌ این‌که می‌خواهند برای رژیم خط و نشانی بکشند، عزم تغییر و سرنگونی ندارند و جدیتی در کار نیست.»!

نتیجه اینکه انتقال درگیری‌ها از مونیخ به بروکسل نشان می‌دهد که سازمان سیا برای ایجاد خط وحدت میان وحوش  ضد انقلاب بحران اساسی روبرو شده است.

اما در این میان سوالی هم مطرح است  و آن اینکه ؛ هزینه سیرک بروکسل را چه کسی پرداخت کرده است؟

پس از پایان سیرک تبلیغاتی بروکسل سعید بشیرتاش از عناصر ضد انقلاب در بلژیک در یک توییت اعلام کرد که اسپانسر این تجمع سرویس موساد بوده است! بشیرتاش که سابقه دلالی و قاچاق انسان به اروپا را نیز دارد نوشته است که علیرضا آخوندی برای این پروژه کمک مالی جذب کرده است. علیرضا آخوندی (مغز متفکر حامد اسماعیلیلون) نماینده سوئد در پارلمان آن کشور بوده و مشهور به لابی‌گری برای اسرائیلی ها می‌باشد.

اما ساعتی پس از اعلام این خبر یکی از اعضای گروه تروریستی احوازیه پرده از اسپانسر سیرک بروکسل برداشته و در یک افشاگری جالب توجه اعلام کرد که هزینه این کارناوال سیاسی را نه لابی علیرضا آخوندی بلکه تجزیه‌طلبان وابسته به رژیم آل سعود پرداخت کرده‌اند، حافظ فاضلی گفته است که هزینه سفر، اقامت، ایاب و ذهاب را این گروه تروریستی پرداخت کرده است.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو