ارسال نامه های متعدد توسط اینجانب به ارگان های بین المللی طی سالهای گذشته و انتشار پیام های ویدئویی به امید اینکه روزی آنها به دست برادرم برسد از جمله اقدامات اینجانب برای ایجاد ارتباط با برادرم صادق و نهایتا دیدار با وی بوده است .

در روزهای اخیر آقای جعفر کیهان برادر صادق کیهان که در اردگاه فرقه رجوی در مانز آلبانی گرفتار است با حضور در دفتر نمایندگی انجمن نجات استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه با مسئول این دفتر به گفتگو نشست. در این دیدار صمیمی در ارتباط با  وضعیت فعلی فرقه رجوی و تشکیل  انجمن نجات آلبانی بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در انتهای دیدار، آقای جعفر کیهان از مسئول دفتر استان خواستند تا ضمن ارسال نامه ایشان به نخست وزیر آلبانی در فضای مجازی هم  انتشار داده شود تا شاید شرایطی برای دیدار برادرش در اردوگاه بسته این فرقه در کشور آلبانی فراهم شود.

متن نامه ایشان بشرح زیر است:

عالیجناب ادی راما نخست وزیر محترم آلبانی

همانطور که مطلع هستید در حال حاضر خانواده های زیادی در ایران منتظر ایجاد شرایطی برای دیدار با غزیزانشان در اردوگاه فرقه مجاهدین در خاک کشور شما هستند.

من جعفر کیهان برادر صادق کیهان از شهر ارومیه هستم.  وی  هم اکنون ۶۷ سال سن دارد، و به مدت بیش از ۴۰ سال است که اسیر فرقه رجوی بوده و هم اکنون در اردوگاه این فرقه در آلبانی  تحت کنترل عوامل فرقه رجوی بسر می برد.

از آن زمان تاکنون ما تلاش زیادی را دنبال کردیم تا بتوانیم برادرم صادق را در کشور شما ملاقات کنیم  ولی فرقه رجوی مانع از تلاش های ما شده و برادرم صادق را در یک بی خبری محض از خانواده اش در اردوگاه خود نگه داشته است.

ارسال نامه های متعدد توسط اینجانب به ارگان های بین المللی طی سالهای گذشته و انتشار پیام های ویدئویی به امید اینکه روزی آنها به دست برادرم برسد  از جمله اقدامات اینجانب برای ایجاد ارتباط با برادرم صادق  و نهایتا دیدار با وی بوده است .

اکنون با ارسال این نامه ، عاجزانه از محضر شما رئیس محترم دولت آلبانی تقاضا دارم شرایطی برای دیدار خانواده ما با برادرم در کشورتان را فراهم نموده و دل خانواده ای را بعد از چندین سال شاد کنید.

با تقدیم احترام – جعفر کیهان

لازم به ذکر است که آقای صادق کیهان متولد  1336 و اهل شهر ارومیه است. وی در سال ۱۳۵۸ با هدف تحصیل به کشور فرانسه رفت. ولی پس از مدت کوتاهی توسط عوامل عضو بگیر مجاهدین جذب این فرقه شد. ایشان در سال ۱۳۶۳ و پس از پیوستن رسمی رجوی به ارتش صدام به کشور عراق اعزام و در جریان اخراج مجاهدین از خاک این کشور، به آلبانی منتقل گردید.

خانواده آقای صادق تلاش های زیادی را کردند تا بتواند با بتوانند با ایشان ارتباط بگیرند. ولی هنوز موفق به اینکار نشدند.

  • منبع خبر : سایت راه نو