خانواده ما سالهای طولانی است که تلاش می کند به نحوی با برادرم ایوب ارتباط برقرار کند ولی متاسفانه بدلیل شرایط خاص حاکم بر مناسبات فرقه رجوی در نگهداری اعضای در بند این فرقه و قطع ارتباط آنان با دنیای بیرون و جوامع بشری ، تاکنون این امر میسر نشده است.

روز شنبه بیستم آبانماه ۱۴۰۲ آقای مهدی پالیده برادر ایوب پالیده گرفتار در فرقه رجوی در کشور آلبانی در دفتر نمایندگی انجمن نجات استان آذربایجان غربی حضور یافت و با مسئول این دفتر دیدار نمود.

آقای مهدی پالیده ضمن این دیدار خواست خواستار ارسال یک نامه از سوی وی به برادرش مهدی در اردوگاه فرقه رجوی در کشور آلبانی شد.

ایشان گفتند؛ خانواده ما سالهای طولانی است که تلاش می کند  به نحوی با برادرم ایوب ارتباط برقرار کند ولی متاسفانه بدلیل شرایط خاص حاکم بر مناسبات فرقه رجوی  در نگهداری اعضای در بند این فرقه و قطع ارتباط آنان با دنیای بیرون و جوامع بشری ، تاکنون این امر میسر نشده است. اما علیرغم همه این مشکلات ما همچنان بدنبال آزادی برادرم از چنگال فرقه تروریستی مجاهدین هستیم.

ضمن اینکه از مقامات دولت آلبانی هم می خواهیم با توجه به ماهیت فرقه‌یی و تروریستی این فرقه که مانع هرگونه ارتباط ما خانواده ها با اعضای گرفتار در این فرقه می شود، شرایطی را فراهم بیاورند که خانواده ها بتوانند بدون هرگونه محدودیتی عزیزان در بند خود در اردوگاه این فرقه در کشور آلبانی را ملاقات کنند.

متن نامه بشرح زیر است:

بنام خداوند جان و خرد

ایوب جان سلام

امیدوارم در هر حال سالم و سلامت بوده باشید. باید بگویم و امیدوارم هر زمان و هر لحظه که توانستید از آن پادگان و زندان مریم قجر خارج شده و برای خود زندگی تازه‌ای شروع کنید. من و خانواده امید داریم که روزی از آنجا خارج شده و به دور از وابستگی های گروهی به زندگی خود ادامه دهید. لازم به ذکر است که اگر به کشوری اروپایی رفتید ما امکان آمدنمان به آن کشور میسر است و یقین دارم فشارهای تشکیلاتی موجب شده که شما و اطرافیانتان خبری از تحولات بیرون داشته باشید. مسلما فرقه رجوی در بین مردم ایران هیچگونه جایگاهی نداشته و بعنوان یک وطن فروش شناخته می شود. سران مجاهدین سعی دارند خانواده ها را در چشم شما بعنوان دشمن جلوه دهند تا هرچه بیشتر شما را از آنها دور نگه دارند. اما بدان که من و تمامی خانواده در هر شرایطی پشتیبان شما هستیم و از هیچ کمکی برای نجات شما از دست این فرقه فروگذار نخواهیم کرد. با ادب و احترام – مهدی پالیده

لازم به ذکر است آقای ایوب پالیده که هم اکنون با ۶۴ سال سن به سالمندی رسیده  و در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی گرفتار است، در سال ۱۳۶۱ گرفتار سرپل های ارتباطی مجاهدین در کشور ترکیه  تحت عنوان کاریابی گردید و بطور قاچاقی به کشور عراق انتقال یافت تا در خدمت اهداف وطن فروشانه این فرقه در خاک این کشور قرار گیرد

  • منبع خبر : سایت راه نو