یوسفعلی اکبری چیانه یکی از فریب خوردگانی است که با شعار آزادی و میهن پرستی به این گروه جذب شد. اما بعد از مدت کوتاهی متوجه شد در میان گروهی هست که هم جاسوسی می کند و هم ترور می کند و هم با دشمنان ایران همکاری می کند.

دولت محترم آلبانی با سلام و احترام

همچنانکه مستحضرید ، اعضای سازمان مجاهدین خلق متعلق ایران در کشور شما اسکان داده شده اند. من اعضای خانواده ی یکی از عضوها بنام یوسف اکبری می باشم.

با توجه به اینکه سازمان موصوف به هیچ وجه اجازه ملاقات و تماس اعضای خود با خانواده هایشان را نمی دهد این موضوع مخالف حقوق انسانی می باشد  و چه بسا دیدار خانوادها می تواند در رویات اعضای سازمان تاثیر عاطفی بگذارد و از سویی دیگر سبب تسکین عواطف خانواده ها مخصوصا والدین کهنسال آنها باشد و خانواده ها اساسا این حق را دارند که فرزندان خود را ملاقات کنند که متاسفانه این حق توسط سازمان ضایع شده است.

لذا بدین وسیله تقاضا داریم با تلاش ها و مساعی آن دولت محترم امکان این ملاقات فراهم گردد.

با احترام به نمایندگی از طرف خانواده – ناصر اکبری

آقای یوسفعلی اکبری چیانه متولد ۱۳۳۹ در شهر نقده هستند. آقای اکبری در اثر فعالیت های تبلیغی «مجاهدین» بعد از انقلاب با این گروه آشنا شد.

وی نیز یکی از فریب خوردگانی است که با شعار آزادی و میهن پرستی به این گروه جذب شد. اما بعد از مدت کوتاهی متوجه شد در میان گروهی هست که هم جاسوسی می کند و هم ترور می کند و هم با دشمنان ایران همکاری می کند اما زمانی متوجه این قضیه شد که دیگر  کار از کار گذشته بود و باید در میان آنها روز را شب میکرد.

خانواده اکبری چیانه مانند سایر خانواده های دردمند و دلسوخته سالهاست در تلاشند تا با یوسفعلی ارتباط برقرار کرده و او را ملاقات کنند ولی تا این لحظه هنوز موفق به اینکار نشده اند.

  • منبع خبر : سایت راه نو