رهبران فاسد و بدنام مجاهدین با اینگونه اقدامات نشان دادند که هرگز حب وطن نداشته و به همین دلیل هم تاکنون به جز یک فروشنده وطن ، هیچ نقش دیگری بر عهده نداشته اند.

به گزارش صدای آمریکا اخیرا جمعی از قانونگذاران سنا و مجلس نمایندگان هر دو حزب دمکرات و جمهوری‌خواه از جو بایدن، می‌خواهند تا تلاش‌ها برای «بازداشتن جمهوری اسلامی» از دستیابی به «سلاح هسته‌ای»، از جمله همکاری با متحدان اروپایی برای «بازگرداندن» تحریم های سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی، را افزایش دهد. بعبارتی مکانیسم ماشه را در ارتباط با ایران فعال کند.

همین اقدام کافی بود تا تعدادی از عمله‌ی فرقه ترویستی منفور مجاهدین با تجمع در وین و با تکرار شعار «مکانیسم ماشه را فعال کنید» وظیفه میدانی خود در قبال کارفرما را انجام داده و سعی کنند با این درخواست شرم آور سناتورهای آمریکایی علیه مردم ایران همراهی کنند تا وفاداری خود را به ارباب آمریکایی بیشتر از پیش نشان دهند.

البته مریم رجوی هم اخیرا در دیدار با تعدادی از حامیان پولی این فرقه در پارلمان اروپا در بروکسل با وقاحت تمام فعال کردن مکانیزم ماشه و بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل بر علیه مردم ایران را خواستار گردید.

البته این اقدامات جدای از پوشش خبری درخواست سناتورهای تندروی آمریکایی از بایدن برای فعال سازی مکانیسم ماشه توسط فرقه تروریستی مجاهدین چه در رسانه های رسمی و یا فیک این فرقه در فضای مجازی است تا مردم ایران را از اینگونه اقدامات سخیف آمریکا بترسانند.

گفتنی است مجاهدین همان کسانی هستند که از آغاز تحریم های ضد انسانی آمریکا بر علیه  مردم ایران با این کشور همراه شده و در تبلیغات رسانه‌یی این فرقه بر تحریم همه جانبه مردم ایران از سوی آمریکا نه تنها تاکید شده بلکه سعی شده به آن مشروعیت نیز داده شود.

در همین رابطه لازم به ذکر است که در روزهای پایانی اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در پایان سفر ۱۲ روزه خود به ایران، بیانیه‌ای صادر و در  وب سایت رسمی سازمان ملل متحد نیز منتشر گردید.

در این بیانیه آمده است: به گفته یک کارشناس حقوق بشر سازمان ملل متحد، مجموعه پیچیده تحریم‌های یک‌جانبه علیه ایران، همراه با تحریم‌های ثانویه علیه افراد و نهادهای ثالث، رعایت افراطی تحریم‌ها و اتخاذ سیاست‌های به صفر رساندن ریسک توسط برخی شرکت‌ها و مؤسسات مالی، چالش‌های انسانی و اقتصادی موجود را تشدید کرده و بر زندگی مردم، به ویژه آسیب پذیرترین اقشار جامعه، تأثیر منفی گذاشته است.

اما مجاهدین در تاریخ ۳۱ اردیبهشت در واکنش به بیانیه گزارشگر ویژه ملل متحد بطور مشمئز کننده‌ای مدعی شدند «لغو تحریم‌ها هیچ تغییری در زندگی مردم نمی‌دهد!»

بدین ترتیب رهبران فاسد و بدنام مجاهدین با اینگونه اقدامات نشان دادند که هرگز حب وطن نداشته و به همین دلیل هم تاکنون به جز یک فروشنده وطن ، هیچ نقش دیگری بر عهده نداشته اند.

مسلما آنها در این حد متوقف نشدند،  بلکه حمله نظامی آمریکا علیه ایران را نیز خواستار شدند چیزی که بندرت می توان آنرا در سایر کشورهای جهان یافت که یک گروه سیاسی مخالف نظام کشورش، با دشمن بیگانه که به خاک کشورشان حمله کرده ائتلاف کند و یا با کشوری که مردمش را اینگونه تحریم کرده همکاری همه جانبه داشته و دست به جاسوسی و جمع آوری اطلاعات از کشورش برای بسط و گسترش تحریم ها بزند.

قابل توجه اینکه حتی  اپوزیسیون آمریکا پرست ونزوئلا هم حاضر نیست مردمش زیر فشار تحریم لِه بشود! چرا که آنها به صراحت از بایدن خواسته‌اند تا تحریم های نفتی ونزوئلا را بردارد.

نتیجه اینکه اپوزیسیون برانداز ایرانی که با سه مؤلفه؛ قدرت ، شهوت و ثروت  تعریف می شود، تحریم که هیچ، به کمتر از حمله نظامی همه جانبه و بمباران سراسری مردم ایران هم راضی نمیشود!

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو