بدیهی است آنچه که باعث افسارگسیختگی و ضدیت هیستریک رجوی با رضا پهلوی و مسیح علینژاد شده اینکه بنظر میرسد رهبران فاسد و بدنام مجاهدین، خود، بخوبی دریافته اند که دیگر دوران آنها بسر آمده و بعد از چندین دهه مزدوری و وطن فروشی و خدمت به سرویس های اطلاعاتی غربی مثل یک دستمال کثیف در حال دور انداخته شدن هستند. تا دلقک های بی هویت جدیدی به بازی گرفته شوند.

پنجاه و نهمین دوره کنفرانس سالانه امنیتی مونیخ روز جمعه ۱۷ فوریه برابر با بیست و هشتم بهمن ماه ۱۴۰۱ در شرایطی کار خود را آغاز کرد که برخلاف رسم هر ساله مقام‌های دو کشور روسیه و ایران برای حضور در مونیخ دعوت نشده بودند.

بدیهی است حضور چند دلقک بی هویت  مثل مسیح علینژاد و رضا پهلوی در اجلاس مونیخ نیز ناشی از واکنش های هیستریک و عکس العملیِ غرب در قبال شکست پروژه براندازی جمهوری اسلامی ایران در چند ماه گذشته است.

در همین رابطه سایت آلمانی «ناخ دن سایتن» در توصیف کنفرانس امسال مونیخ که بدون حضور ایران برگزار گردید، با اشاره به عدم دعوت از ایران و روسیه برای شرکت در این کنفرانس نوشت: «کنفرانس امنیتی مونیخ در حال از دست دادن فرصت برای وجهه خود به عنوان یک فُروم بین‌المللی پیشرو برای دستیابی به صلح در جهان است. کنار گذاشتن ایران از کنفرانس امنیتی مونیخ؛ خودانزوایی اروپا از ترس رو‌به‌روشدن با واقعیت‌ها است. عدم دعوت از ایران و روسیه سطح کنفرانس مونیخ را پایین آورد.»

آقای ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نیز در واکنش به دعوت برخی عناصر ضد انقلاب به کنفرانس امنیتی مونیخ و دیدار برخی از مقامات کشورها با آنان در حاشیه این کنفرانس، در توئیتی نوشت: «آنانی که ۴۴ سال حضور بی‌نظیر اکثریت قریب به اتفاق ایرانیان در حمایت از کشور، انقلاب و رهبری خود را نادیده می‌گیرند . . . به زودی در مقابل استقامت، قدرت و عظمت ملت ایران زانو خواهید زد.»

اما آنچه که در این میان برجسته است ورود جنگ فرقه تروریستی مجاهدین با رضا پهلوی و مسیح علینژاد به یک  فاز جدید و کیفی است که رضا پهلوی و مسیح علینژاد از داخل سالن و فرقه رجوی از بیرون اجلاس به همدیگر خط و نشان کشیدند. که بنظر میرسد جنگ کفتارها وارد فاز جدیدی شده است.

صحبت های مسیح علینژاد، رضا پهلوی و برخی از سیاسیون حاضر در اجلاس باعث عکس العمل شدید فرقه رجوی شد بنحویکه محتوای مطالب و لحن نگارش مطالب بر علیه رضا پهلوی و مسیح علینژاد توسط مجاهدین در  سایت های معلوم الحال فرقه، این حس را به آدمی می داد  که رهبران فاسد و بدنام فرقه مجاهدین در حال نگارش این سطور چگونه سرشان را بر در و دیوار می کوبیدند.

مایکل گاهلر عضو پارلمان اروپا از آلمان در جلسه ای که در حاشیه این کنفرانس برگزار گردیده بود گفت: « من هم‌چنین عضو پارلمان اروپا هستم. من یک درخواست قاطع از شما دارم، زیرا به نظرم بسیار لازم است که شما موضع خود را در مقابل هیأت‌های تصمیم‌گیرنده در اروپا و فراتر از آن ارتقاء دهید. آیا شما می‌دانید که چه کسی به‌طور فیزیکی هر روزه در پارلمان اروپا و شاید سایر پارلمانها اپوزیسیون ایران را نمایندگی می‌کند؟ آن شورای ملی مقاومت (مجاهدین) ترسناک است. آنها به‌طور فیزیکی هر روز آنجا حضور دارند. آنها وانمود می‌کنند که اپوزیسیون ایران هستند. آنها به‌نحوه تفکر بسیاری از همکاران ما اغلب از کشورهایی که به‌تازگی خود را آزاد کرده، نفوذ کرده‌اند و خود را به‌عنوان آلترناتیو واقعی جا زده‌اند. البته من تصور می‌کنم که آنها مردم را نمایندگی نمی‌کنند و اپوزیسیون واقعی نیستند.»

مسیح علینژاد هم گفت: « من می‌خواهم اینجا تأکید کنم که «ام.ای.کی» [مجاهدین] به هیچ عنوان مردم ایران را نمایندگی نمی‌کنند. مردم ایران در داخل کشور به اندازه کافی شجاع هستند که بتوانند خود را نمایندگی کنند. ما در ارتباط مستقیم با آنها هستیم. همان‌طوری که آقای پهلوی و نازنین گفتند، اعلامیه و بیانیه ما بر این پایه است که ما خواستار یک دموکراسی سکولار هستیم. آنها [مجاهدین] نه به دموکراسی اعتقاد دارند و نه با مردم ایران تعاملی دارند و نه حتی با ما تعامل و صحبت می‌کنند و بگویند که برای آینده ایران چه می‌خواهند، من خیلی خیلی متعجب هستم که چطور از طرف اعضای پارلمان اروپا، توسط برخی سناتورها و اعضای کنگره آمریکا مورد استقبال قرار می‌گیرند؟»

رضا پهلوی هم چماق خود را بر فرق سر مجاهدین کوبید و گفت: «خوشحالیم که بعد از ۴۰ سال همانطوریکه مسیح گفت بالاخره جهان دارد با صداهای آلترناتیو صحبت می کند بر خلاف کسانی (مجاهدین) که خودشان بخشی از مسئله هستند.»

بدیهی است آنچه که باعث افسارگسیختگی و ضدیت هیستریک رجوی با رضا پهلوی و مسیح علینژاد شده اینکه بنظر میرسد رهبران فاسد و بدنام مجاهدین، خود، بخوبی دریافته اند که دیگر دوران آنها بسر آمده و بعد از چندین دهه مزدوری و وطن فروشی و خدمت به سرویس های اطلاعاتی غربی مثل یک دستمال کثیف در حال دور انداخته شدن هستند. تا  دلقک های بی هویت جدیدی به بازی گرفته شوند.

البته جای شکرگذاری دارد که خداوند دشمنان مردم ایران را از احمق ها و دلقک های بی هویت و دم بریده ای مثل رجوی و رضا پهلوی آفریده است تا بعد از سی سال یدک کشیدن پست خیالی ریاست جمهوری توسط مریم رجوی اکنون نوبت رضا پهلوی است که او هم در وهم و خیالش برای مدتی عنوان شاه ایران را یدک بکشد.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو