تعدادی از افراد آلبانیایی و پلیس‌های فاسدی که با فرقه تروریستی مجاهدین در ارتباط بوده‌اند، توسط پلیس این کشور بازداشت شده‌اند.

به گزارش تعدادی از رسانه های ایران،  شنیده شده که تعدادی از افراد آلبانیایی و پلیس‌های فاسدی که با فرقه تروریستی مجاهدین در ارتباط بوده‌اند، توسط پلیس این کشور بازداشت شده‌اند.

بر همین اساس گفته می‌شود که مسئولین فرقه دستور پاکسازی گسترده و سوزاندن اسناد جعلی که توسط این نفرات تهیه شده بود را به نیروهای خود داده‌اند.

گفته می شود  بعد از بازداشت افراد مذکور، نشستی با حضور مسئولین سیاسی و حفاظت اطلاعات فرقه تروریستی مجاهدین  برگزار شده است و تصمیماتی در خصوص این بحران اتخاذ گردیده که می‌توان از جمله به این موارد که توسط مسئولین مذکور در جلسه مطرح شده اشاره کرد:

۱ – نباید اجازه بدهیم که نیروها در اشرف متوجه خبر دستگیری‌ها در آلبانی بشوند. چون تهدید به نگرانی و ترس از حمله به اشرف می‌شود.

۲ – تمام نفرات گشت اشرف و نگهبانی‌ها کاملاً باید هوشیار باشند

۳ – به عناصر حفاظت بگویید که کاملاً اطراف اشرف ۳ را زیر نظر داشته باشند و در صورت وقوع هر خبر و حادثه‌ای سریعاً با اتاق فرماندهی در میان بگذارند.

۴ – تمام سایت‌های که مربوط به آلبانی می‌شود مسدود گردد.

۵ – تمامی دوربین‌های مداربسته جهت اطمینان از سالم بودن و ضبط درست تصاویر چک گردد.

۶ – خواهر مژده (از اعضای مجاهدین) و خواهران و برادران بخش سیاسی باید تمامی اسناد و پاسپورت‌هایی که بتازگی توسط دوستان آلبانیایی آماده شده بود را از بین ببرند و ردی از آنها باقی نماند.

۷ – مسئولین حفاظت اشرف ۳ باید مراقب باشند که در آسمان اشرف ۳ پهپادهای پلیس آلبانی پرواز نکنند. ۸ – از دوستان آلبانیایی که در دولت و پلیس آلبانی هستد آخرین وضعیت را پرس و جو کرده و بررسی کنید که آیا این اتفاق منجر به حمله مجدد پلیس به مقر اشرف ۳ خواهد شد یا خیر؟

۹ – تمامی کامپیوترها توسط مسئولین ارتباطات و امنیت چک گردد و راه‌های ارسال پیام از خارج از مقر به نیروها بسته شود.

لازم به ذکر است از زمان حمله پلیس آلبانی به مقر اشرف تاکنون این فرقه با مشکلات بزرگی رو به رو شده است و نه تنها اوضاع بهتر نشده بلکه  سال جدید را هم همراه با چالش و بحران آغاز کرده‌اند.

  • منبع خبر : رسانه های ایران