این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید.

سالهاست که «مجاهدین» عده ای از جوانان این کشور را فریب داده و آنان را در جنایاتشان با خود همراه کرده اند. بنحویکه هم اکنون عده زیادی از همان نفرات یا از این گروه جدا شده و یا درخواست جدایی داده و تمایل دارند به نزد خانواده هایشان در ایران برگردند ولی سران فرقه رجوی برای جلوگیری از افشای ماهیت وطن فروشی و جنایاتشان مانع خروج آنان از اردوگاه این گروه در کشور آلبانی می شود.

اکنون بیش از دو هفته است که به ابتکار انجمن نجات کشور فراخوان درخواست از دولت آلبانی جهت صدور ویزا برای خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی همچنان ادامه دارد. که بطور گسترده ای در دید رسانه های بین المللی و داخلی قرار گرفته است. که در گزارشات قبلی پایگاه خبری – تحلیلی راه نو انعکاس داده شده است.

فراخوان امضای طومار اینترنتی همچنان مورد  استقبال خانواده های دردمند در سراسر کشور ، همچنین ایرانیان خارج از کشور قرارگرفته هم اکنون نیز ادامه دارد.

در این میان خانواده های استان آذربایجان غربی نیز همپای سایر استانهای کشور به شکل فعالی در این حرکت ملی شرکت داشته و توانست سهم بسزایی در افشاگری بر علیه فرقه رجوی و برملا شدن نیات پلید این فرقه برای فرزندانشان داشته باشند.

پایگاه خبری – تحلیل فاطر۲۴  بتاریخ ۱۵/۰۲/۱۳۹۹ اطلاعیه انجمن نجات استان آذربایجان غربی را در صفحه اول خود درج و ندای خانواده های دردمند این استان را اطلاع رسانی کرده است.

در بخشی از این مطلب آمده است:

به گزارش فاطر۲۴، در بیستم فروردین ۹۹ آقای ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات کشور با ارسال نامه ای به برخی از مقامات کشوری و امنیتی از جمله دبیرخانه ریاست جمهوری، دفتر دبیر شورای عالی امنیت ملی و برخی مسئولین در بخش های داخلی و خارجی وزارت امور خارجه از دولت آلبانی در سازمان ملل متحد طرح شکایت کرد.

از اول اردیبهشت ۹۹ به ابتکار انجمن نجات کشور فراخوان امضای طومار اینترنتی مورد استقبال خانواده های دردمند در سراسر کشور ، همچنین ایرانیان خارج از کشور قرارگرفت که بلافاصله شروع به امضای آن جهت ارسال به نخست وزیر آلبانی آقای «ادی راما» کردند که هم اکنون نیز ادامه دارد.

در متن این طومار از دولت آلبانی خواسته می شود تا به خانواده ها اجازه داده شود با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در این کشور ملاقات کنند.

مخاطبان این طومار؛ دولت آلبانی، کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان، پارلمان اروپا، شورای اتحادیه اروپا، کمیسیون اروپا می باشد.

در این میان خانواده های دردمند اسیران دربند فرقه رجوی در استان آذربایجان غربی هم از پای ننشسته و همراه با سایر حامیان انجمن نجات این استان اقدام به امضای این طومار اینترنتی کردند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی فاطر و به گفته مسئول انجمن نجات استان آذربایجان غربی: سالهاست که «مجاهدین» عده ای از جوانان این کشور را فریب داده و آنان را در جنایاتشان با خود همراه کرده اند. بنحویکه هم اکنون عده زیادی از همان نفرات یا از این گروه جدا شده و یا درخواست جدایی داده و تمایل دارند به نزد خانواده هایشان در ایران برگردند ولی سران فرقه رجوی برای جلوگیری از افشای ماهیت وطن فروشی و جنایاتشان مانع خروج آنان از اردوگاه این گروه در کشور آلبانی می شود.

کانال تلگرامی پایگاه خبری تحلیلی فاطر۲۴ نیز اطلاعیه انجمن نجات استان آذربایجان غربی را درج کرده است که نزدیک به  25000 بازدید داشته است.

کانال تلگرامی آلمانیوز از استان آذربایجان غربی نیز به این اطلاعیه واکنش نشان داده و آنرا در کانال خود درج کرده است. این اطلاعیه در این کانال نیز نزدیک به ۲۵۰۰۰ بازدید داشته است.

چرا آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود؟  نیز موضوع گفتگویی است که دکتر «اولسی یازچی» آنرا با خانم آن سینگلتون (خدابنده) به بحث گذاشته است.

در این گفتگو آن سینگلتون (خدابنده) می گوید: این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید.

لینک به گفتگوی دکتر «اولسی یازچی» با خانم آن سینگلتون (خدابنده)

این طومار به فرقه مجاهدین خلق و رهبرشان مریم رجوی که به خانواده های جنگجویان خود تحت عنوان مأموران ایران حمله می کنند و تلاش می نمایند تا دولت آلبانی را از دادن اجازه به آنان برای آمدن و دیدار با بستگان مغزشویی شده شان در آلبانی برحذر دارند، اخطار داده است.

دکتر یازچی و خانم سینگلتون ماهیت مجاهدین خلق، وحشت آنان از رسانه های آزاد، دموکراسی و جامعه باز و تهاجم آنان به رسانه ها از جمله بی بی سی، کانال ۴ انگلستان، روزنامه نیویورک تایمز، شبکه الجزیره و کلاً خبرنگاران را مورد بحث قرار می دهند.

آنان رفتار مجاهدین خلق، دولت آلبانی و دولت آمریکا که اردوگاه مجاهدین خلق در مانز را به مرکز فعالیت های غیرقانونی تبدیل کرده اند و اردوگاه اجباری برای هزاران مجاهد خلق که محروم از آزادی و حقوق بشر هستند را تجزیه و تحلیل می نمایند.

 رسانه آلبانیایی گازتا ایمپکت Gazeta Impakt در شماره دوم ماه مه ۲۰۲۰ خود نامه سرگشاده مدیر عامل انجمن نجات به نخست وزیر آلبانی ادی راما را بطور کامل به زبان آلبانیایی بشرح زیر ترجمه و درج نمود.

همچنین خبرگزاری مهر ایران نیز در تاریخ ۱۳/۰۲/۹۹ در مطلبی تحت عنوان «فرزندان ما اسیر دست تروریست ها در کشور آلبانی هستند» به فراخوان خانواده های اعضای دربند فرقه رجوی و درخواست از دولت آلبانی برای صدور ویزا واکنش نشان داده است.

Text Box:

خبرگزاری قدس آنلاین هم روز یکشنبه ۹۹/۰۲/۱۴ نوشت:جمعی از خانواده های تهرانی اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی، در پیامی خطاب به ادی راما رئیس دولت این کشور، خواستار پاسخ به بیش از ۸۰۰۰ امضاکننده طومار “درخواست از دولت آلبانی که به خانواده ها اجازه بدهد تا با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق ارتباط داشته باشند” شدند.

لینک به امضای طومار اینترنتی: