خانم فریبا حبیب پور از جمله جوانانی بود که در دهه شصت در دام فرقه رجوی گرفتار آمد و اکنون به مدت 37 سال است که  سران فرقه رجوی اجازه هیچ ارتباطی به وی با خوانواده اش را نداده است.

پیام تسلیت سردبیر و هیأت مدیره سایت راه نو  به آقای مسعود حبیب پور، و خانواده داغدیده ایشان

در نهایت تالم و تاثر مطلع شدیم پدر بزگوار آقای مسعود حبیب پور، آقای باقر (مجید) حبیب پور که مدتی بود در بستر بیماری بسر می بردند، در تاریخ ۲۰/۱۱/۹۷ دار فانی را وداع گفتند.

لازم به ذکر است که خانواده محترم جبیب پور سالها چشم انتظار دیدار فرزند دلبندشان خانم فریبا حبیب پور که در فرقه رجوی گرفتار است، بودند.

خانم فریبا حبیب پور از جمله جوانانی بود که در دهه شصت در دام فرقه رجوی گرفتار آمد و اکنون به مدت ۳۷ سال است که  سران فرقه رجوی اجازه هیچ ارتباطی به وی با خوانواده اش را نداده است.

خانواده حبیب پور سالهاست که در ارتباط تنگاتنگ با انجمن نجات استان آذربایجانغربی تلاش های خستگی ناپذیری برای رهانیدن خانم فریبا از دست این فرقه  داشته اند که قابل ستایش و ستودنی است.

مرحوم باقر حبیب پور

دیدار با نماینده صلیب سرح جهانی در سال ۱۳۸۵، امضای نامه اعتراضی به همراه جمع دیگری از خانواده ها بر علیه فرقه رجوی جهت ارسال به دبیرکل وقت ملل متحد آقای بان کی مون و ارسال نامه  به خانم فریبا حبیب پور در لیبرتی  از جمله اقدامات شجاعانه این خانواده می باشد.

علیرغم اقدامات فوق الذکر  سران فرقه رجوی هیچ وقت اجازه دیدار و یا نوشتن نامه و یا تماس تلفنی به خانم حبیب پور با خانواده اش را نداده است.  در حال حاضر خانم حبیب پور در اردوگاه این فرقه در آلبانی در بند است.

بدین ترتیب بار دیگر از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای والده محترمه و سایر اعضای خانواده حبیب پور  صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم.

خداوند قرین رحمتش فرماید.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو