به گزارش وبسایت رسمی انجمن آسیلا روز جمعه ۱۳مرداد ماه ۱۴۰۲، انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا) یک کنفرانس عمومی، به منظور رساندن صدای خانواده های چشم انتظار اعضای فرقه رجوی، در هتل دورا در تیرانا برگزار کرد که مورد استقبال مدعوین و حاضران قرار گرفت. مدیر اجرایی کنفرانس خانم اریسا رحیمی و رئیس […]

به گزارش وبسایت رسمی انجمن آسیلا روز جمعه ۱۳مرداد ماه ۱۴۰۲، انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا) یک کنفرانس عمومی، به منظور رساندن صدای خانواده های چشم انتظار اعضای فرقه رجوی، در هتل دورا در تیرانا برگزار کرد که مورد استقبال مدعوین و حاضران قرار گرفت. مدیر اجرایی کنفرانس خانم اریسا رحیمی و رئیس برگزاری خانم الا دادا بودند.

آقای داشمیر مرصولی رئیس آسیلا، آقای آلدو سولولاری مدیر رسانه‌ ای آسیلا و آقایان خلیل انصاریان، حمید آتابای، و همچنین بیجار رحیمی عضو جدید آسیلا که به تازگی سازمان مجاهدین خلق را ترک کرده سخنانی خطاب به مهمانان شرکت کننده داشتند.

این کنفرانس از ایران هم مهمانانی داشت که خانم ثریا عبداللهی بصورت آنلاین برای مهمانان شرکت کننده سخنرانی کرد که خیلی تاثیرگذار بود. همچنین دو پیام ویدئویی از صحبتهای خانم معصومه حسینی مادر سعید حسینی و نیز مادر فریدون ندایی برای مهمانان کنفرانس پخش شد. صحبتهای این مادران در این کنفرانس مهمانان را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

صحبت های بیجار رحیمی که چند روز پیش سازمان مجاهدین خلق را ترک کرده بود و حقایقی که از درون اردوگاه فرقه رجوی بیان داشت برای حاضران تکان دهنده بود.

این کنفرانس سه ساعت بطول انجامید و در انتها بیانیه پایانی توسط آقای حمید آتابای قرائت شد که به امضای تمامی حاضرین در کنفرانس رسید.

همچنین در خاتمه خانم اریسا رحیمی از تمامی خانواده ها و از انجمن نجات و مدیرعامل آن، آقای مهندس ابراهیم خدابنده بخاطر حمایتشان از آسیلا تشکر و قدردانی کرد. او همچنین از آقای داشامیر مرصولی رئیس آسیلا نیز از جانب اعضا و خانواده ها قدردانی نمود.

فیلم این کنفرانس بزودی به اطلاع عموم، بخصوص خانواده های محترم انجمن نجات در ایران، رسانده خواهد شد.