همزمان با حمله تلافی‌جویانه جمهوری اسلامی ایران به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی، افسر اطلاعاتی مستقر در سفارت اسرائیل در کشور آلبانی، با حضور مخفیانه در مقر فرقه تروریستی مجاهدین در این کشور، جلسه هماهنگی برای تغییر جو رسانه‌ای داخلی و تبدیل شکست اسرائیل به پیروزی و جهت‌دهی موج‌ها به‌سمت چالش اقتصادی برگزار کرده است.

در پی حمله تلافی‌جویانه شب گذشته ایران علیه اسرائیل، یک مقام اطلاعاتی این رژیم برای انجام عملیات روانی در داخل ایران، با مسئولین مجاهدین در آلبانی گفتگو کرده است.

به گزارش برخی از رسانه های ایران، همزمان با حمله تلافی‌جویانه جمهوری اسلامی ایران به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی، افسر اطلاعاتی مستقر در سفارت اسرائیل در کشور آلبانی، با حضور مخفیانه در مقر فرقه تروریستی مجاهدین در این کشور، جلسه هماهنگی برای تغییر جو رسانه‌ای داخلی و تبدیل شکست اسرائیل به پیروزی و جهت‌دهی موج‌ها به‌سمت چالش اقتصادی برگزار کرده است.

در این جلسه که با حضور کادر باصطلاح ستاد اجتماعی و ستاد اطلاعاتی مجاهدین در حضور عباس داوری، زهرا مریخی، مژگان پارسایی و مهدی ابریشمچی با دو نفر از عوامل سفارت اسرائیل برگزار شد، مقرر شد عناصر فرقه در داخل نسبت به تولید محتوای جعلی از صف‌های بنزین و دلار و برخی اقدامات میدانی نظیر شعارنویسی اقدام کنند.

همچنین عناصر این فرقه در حوزه رسانه و شبکه‌های اجتماعی نسبت به شکست صددرصدی اهداف جمهوری اسلامی و جهت‌دهی موضوعات به‌سمت ایجاد رعب و وحشت از پاسخ اسرائیل تا زمینه‌سازی برای ایجاد برخی شورش‌های اقتصادی تمرکز داشته باشند.

  • منبع خبر : رسانه های ایران