یکی از کاربران مجاهدین در توئیتر با نام « اردوی کار » خبر اعتصاب رانندگان شهر «چومان» در استان اربیل (کردستان عراق) رو دیده فکر کرده اردبیل ( ایرانه )، و سوژه ای برای جنگ روانی پیدا کرده لذا برداشته با کلی ذوق و شوق آنرا در صفحه توئیترش منتشر کرده است.

جالب ترین واکنش از سوی کاربری با نام s_amir_mirahadi است. وی براساس توهمات و شعارهای خنده دار این گروه که بوفور در شبکه های اجتماعی یافت می شود نوشت: «تا چومان رو پس نگیریم آروم نمی گیریم، چومان برای اردبیل است.»

یکی از کاربران مجاهدین در توئیتر با نام « اردوی کار »  خبر اعتصاب رانندگان شهر «چومان» در استان اربیل (کردستان عراق) رو دیده فکر کرده اردبیل ( ایرانه )، و سوژه ای برای جنگ روانی پیدا کرده لذا برداشته با کلی ذوق و شوق آنرا در صفحه توئیترش منتشر کرده است. حساب فیک دیگری این گروه به نام «بگونه» نیز بلافاصله همان خبر را در صفحه خودش توئیت کرده که از بقیه عقب نماند. اما این اقدام کاربران بی سواد مجاهدین به سوژه طنز سایر کاربران در توئیتر تبدیل شد.

یکی از این کاربران نوشت: خندوانه و سریال طنز نود قسمتی هم باندازه این پیر و پاتالهای بیمار و بی سواد مجاهدین در آلبانی  نمیتونه باعث شادی مردم بشه.

کاربر دیگری به نام محمد صادق نوشت: انتشار خبر و تصاویر ساختگی به نام شهرهای مختلف از ترفند ربات و نوکران پادگان لیبرتی (اشاره به کاربران فیک مجاهدین در توئیتر است).

 وقتی با عکس ساختگی می خواهند شهرستان جدید توی اردبیل کشف کنند! عامو جان اردبیل شهر یا شهرستانی به نام چومان نداره؛ داری اشتباه میزنی.

کاربری به نام آرش هم نوشت: لیبرتی های عزیز ترکی میگم آویزه گوشتون کنین: «بولاردان فاطیه تومان چیخماز»

توضیح: در اینجا « فاطیه» همان فاطی است که  اشاره به رهبر بدنام مجاهدین روباه، پیر مریم رجوی دارد.

کاربری هم به نام مهاجر با شوخی نوشت: اشتباه زدی حاجی. چومان نام جزیره ای در دریای ایذه است. (شکلک خنده).

کانال تلگرامی هاون مدیا هم در واکنش به این خبر نوشت: خدایا شکرت بابت این دشمنان احمق

اما جالب ترین واکنش از سوی کاربری با نام s_amir_mirahadi است.  وی براساس توهمات و شعارهای ختده دار این گروه که بوفور در شبکه های اجتماعی یافت می شود نوشت:  « تا چومان رو پس نگیریم آروم نمی گیریم، چومان برای اردبیل است. »

موقعیت شهر چومان با علامت قرمز بر روی نقشه نشان داده شده است که در خاک عراق و هم مرز شهرستان بانه واقع شده است.