یکی از جدیدترین ترفند ها و  خبرسازی این گروه وامانده را می توان  در یکی از حسابهای  کاربری در توئیتر به نام «براندازنیوز» و همچنین در تعدادی از کانال های تلگرامی این گروه  از جمله «شب شکن آذربایجان»  به تاریخ دوم بهمن 97 برابر با بیست و دوم ژانویه 2019 مشاهده کرد.

دستگاه منگول تبلیغاتی مجاهدین در تلاش است به هر نحو ممکن و با جعل انواع دروغ افکار عمومی مردم ایران را در راستای اهداف ضد ایرانی خود سمت و سو  دهد.

یکی از جدیدترین ترفند ها و  خبرسازی این گروه وامانده را می توان  در یکی از حسابهای  کاربری در توئیتر به نام «براندازنیوز» و همچنین در تعدادی از کانال های تلگرامی این گروه  از جمله «شب شکن آذربایجان»  به تاریخ دوم بهمن ۹۷ برابر با بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹ مشاهده کرد.  در این توئیت  و  مطلب پست شده در تلگرام ، مجاهدین ادعا کرده اند «خانم  چاوجوان ورمقانی دختر کرد ۳۲ ساله از روستای جولانده، توابع شهرستان سروآباد کردستان به دلیل اینکه پدرش مبلغ دین بهائیت بود او را شکنجه و سپس به وی تجاوز کردند.»

اما  مطابق اطلاعات مندرج در ویکی پدیا عکسی  که مشاهده می کنید مربوط به خانم «سلاف فواخرجی»  بازیگر سوری است  که در شهر لاذقیه متولد شده است. وی در فیلم های سینمایی و تلویزیونی زیادی حاضر شده است.

جنگ روانی به سبک مجاهدین

 

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو