در انتهای مجله با درج عکس هایی از حضور خانواده های قربانیان فرقه رجوی در مقابل قرارگاه اشرف و لیبرتی در خاک عراق در سال 1395 تلاش شده است از فعالیت های خستگی ناپذیر خانواده ها که نقش عمده ای در افشای ماهیت فرقه ای این گروه و اخراج آنان از خاک عراق داشته اند قدردانی شود.

مجله راه نو  شماره ۲ در ۵۷ صفحه چاپ و منتشر گردید.  این شماره  موضوعات سه ماهه اول در سال ۱۳۹۸ در خصوص فعالیت های مجاهدین را در بر می گیرد.

این شماره از مجله راه نو با موضوعاتی زیر فهرست شده است:

۱ – سخن سردبیر ۲ – عملیات جنگ روانی مجاهدین علیه مردم استان آذربایجانغربی ۳ – نامه دردناک مادر عبدالله مقدسی به  فرزند اسیرش در فرقه رجوی ۴ – مجاهدین دوستان آمریکا نیستند. ۵ – از ویلپنت پاریس تا تظاهرات بروکسل، عقب نشینی به عمق اردوگاه آلبانی ۶ – سرگذشت غم بار قربانیان فرقه  رجوی – شهرام رمضان زاده ۷ – اعتراضات خیابانی بر علیه نفوذ باندهای قاچاق و گروه های تروریستی در  حزب حاکم آلبانی ۸- چند همسری و تجاوز جنسی به زنان از ویژگی رهبران گروههای تروریستی و فرقه ای ۹ – آشنایی با سوابق ننگین مزدوران و شکنجه گران مجاهدین ۱۰ – خانم ارمکان خطاب به سران فرقه رجوی: شوهرم را در آلبانی آزاد کنید. ۱۱ – چرا ایران آرام است؟ ۱۲ – تروریسم و فرقه گرایی، حاصل ایدئولوژی های التقاطی  ۱۳- اعتراض آقای مختارعلی جمالی به سران فرقه رجوی در آلبانی ۱۴ – قمار از پیش باخته دولت آمریکا ۱۵ – نامه آقای ایوب جعفری به برادر اسیرش در فرقه رجوی در اردوگاه آلبانی ۱۶– معرفی کتاب: گسستن بندها – شیوه های مغزشویی و چگونگی رهایی از آن ۱۷–  یادها و خاطره ها : خانواده ها قربانیان فراموش شده فرقه رجوی

ویژگی این شماره از مجله راه نو ارائه تحلیلی از وضعیت مجاهدین در سه ماهه اول سال ۱۳۹۸ در سطح بین المللی و داخلی است. در بخش هایی از این تحلیل آمده است:

در روزهای آغازین  سال ۱۳۹۸ و جاری شدن سیل بی سابقه در اغلب استانهای کشور بستر مناسبی برای جولان مجاهدین در فضای مجازی را بوجود آورد. گروه تروریستی مجاهدین از روز نخست این واقعه طبیعی نسبت به بزرگنمایی جانباختگان سیلابها، تشویق مردم به مقابله با نیروهای نظامی که به یاری سیل زدگان در جاهای مختلف  کشور شتافته بودند و فراخوان به مردم مناطق سیل زده ایران به تقابل با کارکنان کمک رسان و یا نیروهای بومی و جهادی امدادگر، که در آن لحظات به آرامش ،همیاری ، توجهات عاطفی و مساعدت های برنامه ریزی شده محلی نیاز داشتند، اقدام کردند . . .

فشارهای تحریمی و به رخ کشیدن حضور ناوهای آمریکایی در منطقه و سپس دعوت از ایران به میز مذاکره !! همچنان از سوی ترامپ تا دستیارانش، ادامه دارد.  در این میان رسانه های مجاهدین نیز تمام عیار به کمک ترامپ شتافته اند، تا با بسیج حداکثری، جبهه جدیدی در ایجاد جنگ روانی بر علیه مردم ایران با ابزار تحریم های آمریکا، اعزام ناو و هواپیماهای بی ۵۲ بمب افکن به منطقه خلیج فارس،  یا تکرار این جمله که؛ جنگ ایران و آمریکا نزدیک است،  و  اعلام لحظه به لحظه مواضع دولت مردان و نظامیان آمریکا بر علیه ایران، باز کنند.

در انتهای مجله با درج عکس هایی از حضور خانواده های قربانیان فرقه رجوی در مقابل قرارگاه اشرف و لیبرتی در خاک عراق در سال ۱۳۹۵ تلاش شده است از فعالیت های خستگی ناپذیر خانواده ها که نقش عمده ای در افشای ماهیت فرقه ای این گروه و اخراج آنان از خاک عراق داشته اند قدردانی شود.

برای دانلود هر شماره از مجله راه نو اینجا را کلیک کنید.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو