روز گذشته  پلیس آلبانی به مقر سازمان مجاهدین خلق در آلبانی حمله کرد. رسانه آلبانیایی دیلی نیوز در بیانیه‌ای دلیل حمله به مقر فرقه تروریستی  در این کشور را رسانه‌ای کرد.

روز گذشته  پلیس آلبانی به مقر سازمان مجاهدین خلق در آلبانی حمله کرد. رسانه آلبانیایی دیلی نیوز در بیانیه‌ای دلیل حمله به مقر فرقه تروریستی  در این کشور را رسانه‌ای کرد.

رسانه های ایران به نقل از دیلی نیوز نوشتند: پلیس آلبانی روز سه شنبه به مقر فرقه تروریستی مجاهدین  در این کشور حمله ور شد.

بر اساس اعلام این رسانه، پلیس آلبانی در بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد که این اقدام را مطابق با حکم دادگاه این کشور و به دنبال نقض توافقات صورت گرفته از سوی این گروهک انجام داده است.

پلیس در این خصوص اعلام کرد که حمله به مقر مجاهدین پس از آن روی داد که احتمال حضور تعدادی از مظنونین به حملات سایبری در این مقرها گزارش شد.

پلیس در این باره اعلام کرد که به مقرهای اشرف ۳ و اشرف ۴ در منطقه «مانز» برای انجام عملیات جستجو رفته است.

گزارش این رسانه اضافه می‌کند: عملیات جستجو در راستای اجرای قانون ویژه پیگرد علیه فساد و جنایت سازمان یافته (GJKKO) انجام شده است.

از سوی دیگر، «تاپ چنل تی وی» در گزارشی در این خصوص اعلام کرد که در حمله پلیس آلبانی یک نفر از تروریست‌های فرقه مجاهدین به نام مستشاری (*)  به هلاکت رسیده و ده‌ها تَن از آنها نیز زخمی شده اند.

بر اساس این گزارش، درگیر زمانی رخ داد که که تروریست‌های مذکور با نیروهای پلیس آلبانی که برای بازرسی به کمپ هارفته بود، درگیر شدند.

پلیس به دنبال مقاومت تروریست‌ها از انجام عملیات بازرسی، از گاز اشک آور استفاده کرد.

توضیح: علی مستشاری نام پاسپورتی فردی به نام عبدالوهاب فرجی با نام مستعار افشین از فرماندهان عملیات تروریستی مجاهدین در دهه شصت در تهران است که افراد زیادی بدست وی کشته شده اند. وی از فرماندهان بالای فرقه رجوی در خاک عراق نیز محسوب میشد. که در مقاطعی آموزش های تروریستی را بعهده داشت.  عبدالوهاب فرجی در جریان انتقال مریم رجوی از عراق به اردن جهت انتقال به اروپا در سال ۱۳۷۲ فرمانده حفاظت وی بود.