پایگاه خبری تحلیلی « فاطر24 » : در تاریخ هشتم تیرماه 99 تعدادی از خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی از شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی در شهر میاندوآب یک گردهمایی برگزار کردند، تا از دولت آلبانی بخواهند برای ایجاد ارتباط و دیدار با عزیزانشان در اردوگاه این گروه در خاک کشورشان برایشان ویزا صادر شود.

در تاریخ هشتم تیرماه ۹۹ تعدادی از خانواده های دردمند ساکن در شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی در شهر میاندوآب گردهم آمدند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی راه نو و براساس اطلاعیه انجمن نجات استان آذربایجان غربی ، خانواده ها هدف از برگزاری گردهمایی شهر میاندوآب را رساندن صدای مظلومیتشان به گوش دولت مردان آلبانیایی و ارگانهای بین المللی و حقوق بشری اعلام کردند تا تسهیلات لازم برای ایجاد ارتباط و دیدار حضوری با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین در خاک آلبانی برایشان فراهم شود.

در گردهمایی شهر میاندوآب مسئول انجمن نجات استان به همراه جناب آقای دکتر لیدر نوایی، پژوهشگر و استاد دانشگاه و نمایندگان خانواده ها حضور داشتند.

در پایان گردهمایی نیز بیانیه ۷ ماده ای خانواده ها توسط نماینده آنان آقای محمدرضا محمدنژاد قرائت گردید که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت. خانواده های دردمند با امضای این بیانیه پاسخ محکمی به یاوه گویی های فرقه رجوی دادند.

گردهمایی تعدادی از خانواده ها در شهر میاندوآب در تعدادی از رسانه های استانی بازتاب داشته اشت.

پایگاه خبری تحلیلی «فاطر۲۴» در تاریخ ۱۱/۰۴/۹۹ با درج تیتری تحت عنوان: «گردهمایی تعدادی از خانواده های اسرای فرقه رجوی از شهرهای جنوب استان» نوشت: «در تاریخ هشتم تیرماه ۹۹ تعدادی از خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی از شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی در شهر میاندوآب یک گردهمایی برگزار کردند، تا از دولت آلبانی بخواهند برای ایجاد ارتباط و دیدار با عزیزانشان در اردوگاه این گروه در خاک کشورشان برایشان ویزا صادر شود.»

پایگاه خبری – تحلیلی  فاطر۲۴ با استناد به اطلاعیه انجمن نجات استان آذربایجان غربی گزارش کاملی از گردهمایی میاندوآب را در صفحه اول خود درج کرده است.

Text Box:

کانال خبری «آلمانیوز Almaanewss که بر روی پیام رسان تلگرام فعال است از دیگر کانال خبری مطرح در سطح استان محسوب می شود. این کانال که دارای نزدیک به ۸۸۰۰۰ عضو است، خبر گردهمایی تعدادی از خانواده های ساکن در جنوب استان در میاندوآب را درج کرده است.

کانال خبری آلمانیوز با برجسته کردن بخشی از صحبت های دکتر لیدر نوایی پژوهشگر و استاد دانشگاه  می نویسد: «مجاهدین هرگز جرات رودرویی با منتقدین و مخالفان خود از جمله ما خانواده ها را ندارند. چرا که اولین سوال ما از سران این فرقه حسابرسی از آنان در طول سالیان جنایت و وطن فروشی هایشان خواهد بود. شما اول پاسخ ما خانواده ها را بدهید که طی سالیان اخیر تنها کاری که کردید از فرزندان ما مشتی تروریست و آدمکش ساختید. پاسخ به ملت ایران پیشکش شما.»

شایان توجه اینکه خبر گردهمایی تعدادی از خانواده ها در شهر میاندوآب بیش از ۲۷۰۰۰ هزار بار بازدید داشته است.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو