روح الله زم با نام مستعمار نیما :«پهلوي قدرت اداره كردن يه بخشداري رو هم نداره»، «اگر منافقين بيان تهران 2 ميليون آدم رو مي كشند»، «مسيح علي نژاد مستقيما توسط سرويس آمريكا هدايت ميشه و نميشه با او ارتباط گرفت».

اردوگاه ضدانقلاب از درون «اینجا همه ناامیدند»

روایت مستند ایستگاه پایانی دروغ از وضعیت پادوهای دشمن

شنبه شب گذشته مستندی تلویزیونی با نام ایستگاه پایانی دروغ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد که به روایت پشت پرده ای از فعالیت های روح الله زم مدیر کانال ضد انقلاب آمدنیوز پرداخته بود. این مستند با واکنش گسترده ای در فضای مجازی رو به رو شد و البته شوکی عظیم به سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی، ضد انقلاب وارد کرد و در نهایت چهره واقعی از ناتوانی و هوش پایین مزدوران ضد انقلاب را به نمایش گذاشت. این مستند روایت نفوذ ایران به مراکز اطلاعاتی دشمن بوده است که نشان داد چگونه دستگاه های اطلاعاتی کشورمان عناصر دشمن در خارج از کشور را رصد می کنند.

سرویس سیاسی این مستند نشان داد نیما زم با همکاری دیگر عوامل فریب خورده داخلی چگونه در توهم واهی برای ایجاد آشوب و شلوغی در کشور به سر می بردند. در بخشی از این مستند اردشیر امیر ارجمند از مشاوران ارشد یکی از سران فتنه است که در پاریس با نیما زم ملاقات می کند تا اخبار خود را با او به اشتراک بگذارد. زم پس از این دیدار و در تماس با عامل اطلاعاتی جمهوری اسلامی به بیان جزئیات دیدار خود با امیر ارجمند می پردازد و می گوید: «او هم مانند همه نا امید است»!

برادر اردشیر عضو رسمی تشکیلات منافقین است، از این رو اردشیر به عنصر موثر برای ارتباط با منافقین تبدیل شده است.در این مستند، نیما زم، رضا پهلوی، منافقین و فتنه گران را به لجن کشید و چهره واقعی آنها را به خوبی نشان داد.

از سوی دیگر اعتراف نیما زم، اپوزیسیون را به جان هم خواهد انداخت و از فردا باید شاهد درگیری های داخلی اپوزیسیون و افشاگری علیه یکدیگر خواهیم بود. همچنین افشاگری های اپوزیسیون و ضدانقلاب علیه نیما زم هم دور از انتظار نخواهد بود.

نکته دیگر اینکه اعترافات نیما زم نشان داد که سلطنت طلب ها تا چه میزان در توهم بسر می برند و گروهک تروریستی منافقین نیز مترصد کشتار مردم و فتنه گران هم چنان فعالند.

به این جملات زم دقت کنید :«پهلوی قدرت اداره کردن یه بخشداری رو هم نداره»، «اگر منافقین بیان تهران ۲ میلیون آدم رو می کشند»، «مسیح علی نژاد مستقیما توسط سرویس آمریکا هدایت میشه و نمیشه با او ارتباط گرفت».

«ایستگاه پایانی دروغ» توپخانه اپوزیسیون های خارج نشین را متلاشی کرد

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مستند «ایستگاه پایانی دروغ» که گوشه ای از نفوذ دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی ایران در جریان اپوزیسیون و نوع روابط آنها را افشا می کرد، گفت: امروز در عرصه پیچیده جنگ روانی هستیم که ابزار و توپخانه آن مطبوعات و رسانه ها و به خصوص فضای مجازی است.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه کانال تلگرامی آمدنیوز یکی از توپخانه های رسانه ای دشمن بود، عنوان کرد: روح الله زم سعی داشت با جنگ روانی که در این کانال به راه می اندازد در داخل کشور ایجاد تلاطم کند غافل از اینکه بسیاری از اطلاعات کانال او توسط عناصر اطلاعاتی داخلی تامین می شد و پایه و اساسی نداشت.

وی در ادامه به نمونه های موفق دیگری از مستندسازی های جمهوری اسلامی اشاره و بیان کرد: مستند فریب الماس که سال گذشته از صداوسیما پخش شد نیز همچنین نمونه دیگری از نفوذ ایران در میان جریان اپوزیسیون بود همچنین پروژه دیگری نیز برای نفوذ در سیا و فریب عناصر آن را مشاهده کردیم.

ابوترابی در ادامه با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور با در اختیار قرار دادن اطلاعات غلط از طریق جریان نفوذ به جریان ضدانقلاب خارج از کشور، آنها را دچار گمراهی می کنند، عنوان کرد: آنها نیز بی خبر از همه جا از این اطلاعات غلط استفاده می کنند که در نهایت موجب رسوایی خود آنها می شود.

وی همچنین با اشاره به بخشی از اظهارات زم در مستند «ایستگاه پایانی دروغ» گفت: این اظهارات که بعضا به علت نامناسب بودن سانسور نیز شده بود، نشان دهنده اختلافات شدید میان خارج نشینان و تلاش آنها برای پیشی گرفتن از یکدیگر در جلب نظر سازمان های اطلاعاتی موساد و سیا برای دریافت بودجه بیشتر است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تیر دشمن در ایجاد تلاطم در داخل ایران باز هم به سنگ خورد و «ایستگاه پایانی دروغ» پایانی شد بر دروغ های مکرر رسانه های ضد انقلاب که خود را حامی ملت ایران دانسته و مدعی هستند به دنبال راه نجات آنها هستند در حالی که حتی خودشان را نیز نمی توانند تحمل کنند.

فروش کانال آمدنیوز در دیوار  فقط ۱۰۰۰ تومان!

این مستند واکنش های گسترده ای در فضای مجازی به همراه داشت و کاربران اغلب توهمات روح الله زم و حماقت اپوزیسیون را سوژه خود قرار دادند.

کاربری نوشت: «همه از اتفاقای توی خونه شازده خبر دارن و حتی روح الله زم که خودش سوژه اینوره مسخره اش می کنه، حالا کاری ندارم شازده شبا تمرین می کنه که چجوری از ارتش سان ببینه توهم تو اینا اپیدمی شده!»

کاربر دیگری با نام سیروس نوشت: «رضا پهلوی که گفته بود تو سپاه و وزارت اطلاعات کلی دوست و رفیق داره شماها باورتون نمیشد!»

یکی دیگر از کاربران فضای مجازی با نام سلمانه نوشت: «مستند ایستگاه پایانی دروغ اشراف تمام قد اطلاعاتی دستگاه های امنیتی جمهوری اسلامی رو به رخ کشید، کانال آمدنیوز و روح الله زم هیچ وقت فکرشو نمیکردن که دیتای نابی که به اصطلاح خودشون برای مخاطب بارگذاری میکردن، دیکته های یه مامور اطلاعاتی در پوشش یه همراه با آمدنیوز بوده»

کاربر دیگری با عنوان زرین نام نوشت :«ایستگاه پایانی دروغ خط پایانی بود بر توهم های نیما زم و آمد نیوز شاید دی اکتیو شدن توییتر این مهره سوخته بخاطر سرخوردگی از همین لو رفتن بوده باشد…خداحافظ آقای دروغ!»

یکی دیگر از کاربران توئیتر نیز به مستند ایستگاه پایانی دروغ اینگونه واکنش نشان داد: « مستندی که دیدید نمونه کوچکی از نفوذ سرویس های اطلاعاتی انقلاب اسلامی بود! روح الله زم اگرچه مهره مهم برای غرب بحساب میاید ولی برای ما بی ارزش تر از آن است که اطلاعاتش در دسته محرمانه جا بگیرد.لازم بدانیم اطلاعات فوق محرمانه ای از نتانیاهو را هم خواهیم گفت ».

یکی از کاربران توئیتر در صفحه خود نوشت: «بچه ها نزدیکه شب عیده.. این آگهی فروش کانال آمد نیوز رو گذاشتم تو دیوار… خدا خیرتون بده دست به دست کنید یه خریدار پیدا بشه، زم شب عید پولی دستش برسه دیگه از امشب بودجه اش از کنگره قطع میشه… مبلغ پایه ۱۰۰۰ تومان».

هذیان گویی گرداننده آمد نیوز پس از ضربه سنگین دستگاه اطلاعاتی کشور

این درحالی است که گرداننده کانال آمد نیوز نیز با دستپاچگی به این مستند واکنش نشان داده و در اظهاراتی که بیشتر شبیه هذیان گویی بود مدعی شد که از قبل در جریان ساخت این مستند حاوی مکالماتش «با یک منبع خبری» بوده است! او توضیح می دهد: «قرار بود این فرد با تهیه پاسپورت جعلی برای من، واریز پول به حساب بانکی و در نهایت بازداشت یا ترور من در برابر سفارت انگلستان در پاریس، سناریوی خود را تکمیل کند که با هوشیاری بنده و مشاورانم این توطئه ناکام ماند. البته دولت فرانسه نیز در جریان سیر کامل این پرونده است. ماه هاست درگیر آن هستم».

منبع: روزنامه کیهان