مجله خبری – تحلیلی راه نو شماره 1 ویژه زمستان 97 در 56 صفحه منتشر گردید. مجله راه نو، صدای به جای مانده مادران و پدرانی است که در حسرت دیدار فرزندان اسیرشان در فرقه رجوی  لحظه شماری می کنند.

مجله خبری – تحلیلی راه نو شماره ۱ ویژه زمستان ۹۷ در ۵۶ صفحه منتشر گردید. این شماره از مجله راه نو حاوی ۱۵ مطلب به قرار زیر است.

جهت مطالعه نشریه به کانال تلگرامی راه نو به آدرس rahenoo_org@ مراجعه کنید.

۱ – سخن سردبیر                                                     

۲ –  اعتراض خانواده های استان آذربایجانغربی به گزارش عفو بین الملل

۳ – استان آذربایجانغربی عرصه جنگ روانی فرقه رجوی در شبکه های اجتماعی

۴ – فرزندان دربند، پدران و مادران چشم انتظار

۵ – مجاهدین خلق و سیاست ورشکسته آمریکا در قبال ایران

۶ – رویاها و خیالپردازی های مریم رجوی

۷ – سفیر سابق نروژ در تهران: . . .

۸ – براندازان پوشک سوار و  جداشدگان . . .

۹ – یاران شیطان

۱۰- داستان وحشی وحشی

۱۱ – همه بلایایی که بر سر زنان آوردند

۱۲ – بزرگترین خانه سالمندان جهان کجاست ؟

۱۳ – مجاهدین خلق دوستان پرسش برانگیز واشینگتن

۱۴ – معرفی کتاب

۱۵ – یادها و خاطره ها

در «سخن سردبیر» که اولین موضوع این مجله است آمده است:

«. . . سازمان «مجاهدین» یک گروه تروریستی و یک فرقه سیاسی –  مذهبی است که در قرن کنونی در ایران شناخته می شود.

آثار و عملکرد شوم و تروریستی مجاهدین  در سالهای گذشته بویژه از زمانی که دست به سلاح برد و خشونت ورزی و تروریسم را در  رسیدن به اهداف سیاسی خویش تعریف کرد، بر هیچکس پوشیده نیست.

همواره خطرات و آسیب های چنین جنبش‌های نوپدید دینی و البته با اندیشه های التقاطی که «مجاهدین» سرآمد همه آنها است، توسط سیاسیون، مسئولین و اندیشمندان در چنین حوزه هایی  یادآوری و گوشزد شده است.

سازمانی که با سه ویژگی ؛ خشونت ورزی و تروریسم، ساختار و مناسبات فرقه ای و وابستگی به بیگانگان و  دشمنان این مرز و بوم شناخته شده و نقش پیاده نظام دشمن در تمامی عرصه های سیاسی ، نظامی، فعالیت های جاسوسی و  . . . را بعهده دارد.

بدین ترتیب باید گفت؛ مجله خبری – تحلیلی راه نو، تلاش خواهد کرد مسیری نو  در افشاگری عملکرد سازمان «مجاهدین»  طی ۴ دهه گذشته را پیش برده و بر ابعاد مغفول  از فعالیت های تروریستی این گروه بپردازد.

راه نو، صدای به جای مانده مادران و پدرانی است که در حسرت دیدار فرزندان اسیرشان در فرقه رجوی  لحظه شماری می کنند و یا دار فانی را وداع گفتند و جز سنگ و چوب از سوی این گروه  چیز دیگری نصیب شان نشده است.

راه نو، تمامی فرهیختگان، اندیش ورزان در حوزه فرقه شناسی که به جرات می توان گفت تهدید امروز جامعه جهانی است را به همکاری در قالب ارائه مقاله با محتوای روشنگری و . . .  دعوت می کند.

باشد این قدم هرچند کوچک، مرهمی بر دردهای بی پایان کسانی باشد که در طول حیات خائنانه فرقه مجاهدین دچار انواع آسیب های جبران ناپذیر جانی و مالی گردیده اند.

به امید آزادی تمامی اسیران در بند فرقه «مجاهدین» و جامعه ای عاری از خشونت ورزی و تروریسم».

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : راه نو