مجاهدین علاوه بر با برپایی تجمعاتی در برخی کشورهای اروپایی که از جنایات اسرائیل در غزه حمایت کرده و علیه جمهوری اسلامی ایران شعار دادند، بلکه در رسانه هایشان از جمله در کانال رسمی این فرقه در شبکه پیام رسان تلگرام هم سعی می کنند با تروریست خواندن مبارزان فلسطینی بر جنایات رژیم کودک کش اسرائیل هم سرپوش بگذارند.

وضعیت فلاکت بار این روزهای اپوزیسیون خارجه نشین واقعا تماشایی است. از رسانه های فارسی زبان گرفته تا کسانی مثل مسیح علیرنژاد، فرقه تروریستی مجاهدین، و سایر طیف های ضد انقلاب که همگی در جنگ رسانه‌یی بر علیه مردم فلسطین و تطهیر جنایات وحشیانه اسرائیل به صف شده و بشدت مشغول کارند.

اگر تا دیروز به هر دلیلی می توانستند رابطه خود با اسرائیل را کتمان کنند اما اکنون با عملیات طوفان الاقصی کسانی که پیمانکار رژیم صهیونیستی بر علیه ایران بودند الان بطور آشکار از کارفرمای خویش حمایت کرده و تلاش کنند  در رسانه هایشان بر جنایات این رژیم آپارتاید و وحشی سرپوش بگذارند.

مجاهدین علاوه بر با برپایی تجمعاتی در برخی کشورهای اروپایی که  از جنایات اسرائیل در غزه حمایت کرده و علیه جمهوری اسلامی ایران شعار دادند، بلکه در رسانه هایشان از جمله در کانال رسمی این فرقه در شبکه پیام رسان تلگرام هم سعی می کنند با تروریست خواندن مبارزان فلسطینی بر جنایات رژیم کودک کش اسرائیل هم سرپوش بگذارند.

در همین رابطه مریم رجوی این زن شیطان صفت در خبری بتاریخ نوزدهم نوامبر ۲۰۲۳ برابر با بیست و نهم آبان ۱۴۰۲

مدعی شده که ارتش اسرائیل زیر بیمارستان غزه یک تونل ۵۵ متری کشف کرده است تا جنایت اسرائیل را بپوشاند!

خبری که حتی خبرگزاری های غربی هم ارتش اسرائیل را بخاطر دروغِ کشف تونل در زیر بیمارستان الشفاء به باد تمسخر گرفتند.

اما آبروریزی بیشتر برای اسرائیل و مزدوران  رسانه‌یی شان از جمله  فرقه تروریستی مجاهدین، اینجاست که دیروز

ایهود باراک نخست وزیر اسبق اسراییل در مصاحبه با سی‌ان‌ان دست تل‌آویو را در مورد تونل‌های زیر بیمارستان شفا رو کرد!

وی گفت: تونل زیر بیمارستان الشفاء توسط سازندگان اسرائیلی و زمانی که غزه در سال ۱۹۷۲ زیر نظر اسرائیل بود برای افزایش فضای بیمارستان ساخته شده است.

نتیجه اینکه جنگ غزه و مشغولیت سرویس های جاسوسی آمریکا و اسرائیل به این بحران ، باعث خالی شدن پشتوانه مالی و سیاسی عناصر معلوم الحال اپوزیسیون خارجه نشین علیه مردم ایران و تعطیلی بازوی رسانه ای آنان شده است. هرچند  فرقه تروریستی مجاهدین و دیگر طیف های ضد انقلاب برای ادامه حیات ننگین شان سعی می کنند هرطور شده بر جنایات کارفرمایشان به هر شکل ممکن سرپوش بگذارندد،  اما تاریخ دیگر به عقب باز نخواهد گشت و خیلی از معادلات در منطقه و جهان از هم اکنون در حال تغییر و دگرگونی است که  هرگز جایی برای اوباش وطن فروشی مثل فرقه مجاهدین در این بین باقی نخواهد ماند.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو