مردم ایران در طول چند دهه گذشته علی‌رغم تمام سختی‌ها از ۸ سال جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم و فتنه‌ها، مقابل دشمنان ایستادگی کردند و آرزوی براندازان وطن فروش را به گور فرستادند.

«شتر در خواب بیند پنبه‌دانه گهی لپ‌لپ خورد گه دانه‌دانه» این ضرب‌المثل زبان حال اپوزیسیون و معاندانی است که از ۴۳ سال پیش نابودی و تجزیه ایران قوی را در برنامه دارند، یک روز جدا جدا برای رسیدن به این هدفشان تلاش می کنند روز دیگر به صورت جمعی؛ اگر چهل سال پیش صدام و رجوی‌ها تک تک خیال خام سقوط جمهوری اسلامی  را در ذهن داشتند حالا در آستانه سال جدید میلادی با پیام‌های مشترک، توهم زنجیره‌ای خود را به اشتراک می‌گذارند.

از سوی دیگر مردم در طول این سال‌ها علی‌رغم تمام سختی‌ها از ۸ سال جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم و فتنه‌ها، مقابل دشمنان ایستادگی کردند و آرزوی براندازان را به گور فرستادند. در ادامه نگاهی به این توهم ۴۳ ضدانقلاب می‌اندازیم:

*رویای فتح ۳ روزه تهران توسط صدام

اوایل جنگ تحمیلی بود که صدام رئیس جمهور عراق، وعده فتح ۳ روزه تهران را داد اما در طول ۸ سال هم نتوانست به این خیال خام خود یعنی سقوط جمهوی اسلامی ایران شدست پیدا کند. در نهایت خودش ۱۶ سال پیش یعنی در سال ۸۵ به درک واصل شد.

*۸ سلطنت‌طلبی که فوت کردند و براندازی نظام را ندیدند

عطالله مهاجرانی هم توییتی منتشر کرد و به این جمع ٨ نفره از مقامات و روزنامه نگاران و نویسندگان دوران شاهنشاهی اشاره کرد که در هیئت مدیره و تحریریه کیهان لندن جمع بودند و آرزوی براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند اما همه شان این آرزو را به گور بردند.

* آرزویی که در فتنه ۸۸ از بین رفت

در سال ۸۸ بسیاری تلاش کردند تا نظام جمهوری اسلامی از بین برود، در این میان نااهلان داخلی و دشمنان خارجی تلاش کردند تا نظام جمهوری اسلامی را تا براندازی و سقوط پیش ببرند اما بصیرت مردم و حضور کم نظیر آنان در ۹ دی این نقشه را برملا کرد.

* بولتون و آرزوی برگزاری جشن کریسمس ۲۰۱۹ در تهران

جان بولتون مشاور امنیت ملی ترامپ تیر سال ۹۶ در جمع اوباش فرقه تروریستی مجاهدین گفته بود، مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب خود را نخواهند دید و ما جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران می‌گیریم! این درحالی است که او از این سمت کنار رفت، رئیس جمهور آمریکا عوض شد، ارمنیان و مسیحیان کریسمس ۲۰۲۳ هم را بدون آمریکایی‌ها در تهران جشن گرفتند.

* بنی صدر و قطعی دانستن سقوط جمهوری اسلامی در ۴ سال پیش

در بهمن ماه ۹۷ و همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ۵۷، ابوالحسن بنی‌صدر رئیس جمهور فراری در گفت‌وگویی گفت:‌ «سقوط جمهوری اسلامی محتمل نیست، قطعی است.»؛ او در سال ۱۴۰۰ خودش مُرد.

* مجاهدین پای ثابت توهم ۴۰ ساله

گروه تروریستی مجاهدین به عنوان منفورترین اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران که حتی سایر مخالفین هم آن‌ها را قبول ندارند یکی از گروهک هایی هستند که آرزوی سقوط جمهوری اسلامی را دارند و برای آن ۴ دهه هست که تلاش می کنند. آن‌ها در این سال ها توانستند رضایت تندروهای آمریکایی از جمله «مایک پامپئو» وزیر امور خارجه دولت ترامپ و رئیس اسبق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (C.I.A) و «مایک پنس» معاون ترامپ را بگیرند و در خیال خودشان مریم رجوی را به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران معرفی کنند!

اما اغتشاشات اخیر نشان داد که هیچکدام از این وطن فروشان جایگاهی نزد مردم ایران ندارند و جز مرگ خفت بار و آنهم در خاک خارجی چیزی نصیب آنان نخواهند شد.

  • منبع خبر : رسانه های ایران