شعار « کس نخارد پشت ما » کد منحصربفرد و همیشگی رجوی است که سابقه ای به درازای مسیری از خاک عراق تا آلبانی دارد. این شعار حاکی از بن بست مرگبار این فرقه و پایان تاریخ مصرف آنان برای امپریالیست های آمریکایی است.

سکوت مرگبار چندین روزه سایت های رسمی مجاهدین در قبال انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حاکی از ترس و وحشت سران فاسد و بدنام مجاهدین از شکست ترامپ است.

رجوی که بوی الرحمان ترامپ به مشامش خورده خواسته دست پیش بگیرد و بگوید بودن و یا نبودن ترامپ در راس ریاست جمهوری آمریکا هیچ تاثیری در وضعیت ما ندارد.

البته آن سوی این فریبکاری ها، تلاش بی وقفه و استفاه ماکزیمم از ظرفیت سایبری این گروه در فضای مجازی برای پیروزی ترامپ است.

از زمانیکه انتخابات آمریکا رسما آغاز گردید، کانال های تلگرامی و حساب های کاربری فیک این گروه در شبکه های اجتماعی با طبل و دُهل برای پیروزی ترامپ تبلیغ نموده و سعی کردند ایرانیان را به این مردک دیوانه علاقمند سازند.

اما دم خروس قضیه اینجاست که شعار « کس نخارد پشت ما » کد منحصربفرد و همیشگی رجوی است که سابقه ای به درازای مسیری از خاک عراق تا آلبانی دارد. این شعار حاکی از بن بست مرگبار این فرقه و پایان تاریخ مصرف آنان برای امپریالیست های آمریکایی است.

روزی روزگاری رجوی در حالیکه به ارتش عراق پیوسته بود، پول و سلاحش را از صدام حسین می گرفت، برای آنان آدم می کشت، و علیرغم تمامی امکاناتی که در اختیارش بود حتی نانی که می خورد و سیگاری که می کشید با پول عراقیان تامین می شد، وقتی دید بعد از چندین سال جنایت و آدم کشی و وطن فروشی به جایی نرسید با وقاحت تمام  همین شعار را در میان اعضای سازمان سر داد. و گفت ما روی پای خودمان ایستاده ایم و انتظار کمک از کسی را نداریم!!!

شکست ترامپ شکست گزینه حمله نظامی آمریکا به ایران و فشار حداکثری نیز هست. گزینه ای که سران فاسد و بدنام مجاهدین تمام توان تشکیلاتی و سیاسی خود را در قالب راهبرد سیاست های ایذایی برای هموار شدن مسیر این حمله هزینه کردند.

باید گفت در چهار سالی که دونالد ترامپ در کاخ سفید حضور داشته، سیاستی که در قبال ایران پی گرفت از جمله استثناهای دکترین سیاست خارجی او محسوب می‌شود.

خروج آمریکا از برجام و سپس فشار حداکثری در غالب تحریم‌های فزاینده، در واقع همان سیاستی است که فرقه رجوی نیز بدان امید بست  و در تلاشی تبلیغاتی و گسترده آن را به نفع پروژه تغییر حکومت ایران تفسیر و لاجرم سیاست های ایذایی خود را  طی ۱۷ سالی که از خاک عراق اخراج و در آلبانی زمین گیر شد با آن همسو کرد.

وضعیت دشوار اقتصادی و بروز برخی نارضایتی ها در بین شهروندان ایرانی سران فاسد و بدنام مجاهدین را امیدوار ساخت که در نهایت، افزایش این نارضایتی حتی اگر حمله ای نیز از سوی آمریکا به ایران صورت نگیرد به سطحی برسد که شهروندان به اعتراض‌های گسترده روی‌ بیاورند و از طریق باصطلاح یک شورش زمینه‌های سرنگونی جمهوری اسلامی را فراهم کنند!

نتیجه اینکه در آستانه شکست تاریخی ترامپ در انتخابات پیش روی، این حال و روز سرکردگان فاسد و بدنام مجاهدین است که سر در گریبان گرفته و از اینکه شاید هرگز فردا روز ۴ سال دیگر را نبینند بر سر و روی خود می کوبند.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو