بالاترین نعمت اغتشاشات اخیر این است که نشان داد هیچ اپوزیسیون و آلترناتیوی مردمی برای جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد و هرآنچه که هست مشتی اغتشاشگر، تروریست و وطن فروش، همجنس گرا و مشتی لاابالی هستند که مهمترین ویژگی آنان بی رحمی در کشتار مردم و بی ناموسی تمام عیار در تمامی زمینه ها بویژه نسبت به وطن و مردم ایران است.

آشوب‌های اخیر اگرچه رخداد تلخی بود و با خسارت‌های جانی و مالی همراه بود ولی امتیازات بزرگی نیز  برای مردم ایران درپی داشت.

مسلما بازی دادن نسل جوان و استفاده از ظرفیت اجتماعی آن‌ها برای ایجاد آشوب و اغتشاش در داخل کشور در اتاق عملیات مشترک سرویس های اطلاعاتی ایالات متحده،  اسرائیل و عربستان سعودی و برخی دیگر از کشورهای اروپایی در حال هدایت است. در این میان اوباشی مثل؛ مجاهدین، سلطنت طلبان، تجزیه طلبان ، همجنس گرایان و . . . به همراه رسانه های تروریستی مثل ایران اینترنشنال، بی بی سی فارسی و . . . هم ابزار میدانی آن هستند.

در حال حاضر از منظر امنیتی در فاز ‘استمرار اجباری آشوب’ هستیم. طرف طراح، در حال سوزاندن دسترسی ها و سرمایه های بیست و گاهی سی ساله خود  است، فقط برای اینکه بتواند آشوب را ولو یک روز بیشتر کش بدهد.

جمعبندی تحولات اخیر به وضوح نشان داد افراد و گروههایی که توسط سرویس های اطلاعاتی غربی و عربی بکار گرفته شده اند تا چه ‌اندازه وحشی، بی‌شخصیت و به دور از همه اصول و مبانی اخلاقی هستند. بنحویکه عملیات داعش در شاهچراغ اوج وحشی گری و برآیند همه ددمنشی های تمامی طیف ضد انقلاب و اوباش سیاسی حاضر در خارج از کشور و عوامل داخلی آن بشمار می رود. بنحویکه حتی شبکه اینستاگرام نیز با محدود کردن کلیدواژه‌های «#آرتین و #آرشام» که مربوط به دو برادر کوچک حادثه تروریستی شاهچراغ می‌شود حمایت تلویحی خود از تروریست های وحشی داعش را اعلام کردند. این درحالی است که روز قبل هم اینستاگرام کلیدواژه #شاهچراغ که برای همدردی با قربانیان حمله تروریستی اخیر توسط کاربران داغ شده بود را محدود کرده بود.

اما حضور میلیونی مردم ایران در محکومیت جنایت داعش در شیراز و  تجمعات مردمی در دیگر شهرها بار دیگر وفاداری توده‌های مردم  به کشورشان را در سطحی گسترده به نمایش گذاشت. و نشان داد چقدر دست دشمنان تابلو دار بیرونی ایران خالی است.

باید گفت بالاترین نعمت اغتشاشات اخیر این است که نشان داد هیچ اپوزیسیون و آلترناتیوی مردمی برای جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد و هرآنچه که هست مشتی اغتشاشگر، تروریست و وطن فروش، همجنس گرا و مشتی لاابالی  هستند که مهمترین ویژگی آنان بی رحمی در کشتار مردم و بی ناموسی تمام عیار در تمامی زمینه ها بویژه نسبت به وطن و مردم ایران است.

آنچه که طی نزدیک به ۴۰ روز گذشته دیده شد هیبت تمام عیار اوباش و اغتشاگرانی بود که برای اولین بار در تاریخ معاصر ایران یکجا جمع شده و بالاترین مراحل خشونت، فحاشی و ابتذال را – که حتی برای چاله میدانها هم قفل است – به نمایش گذاشتند.

نتیجه اینکه؛ فتنه‌ی فوق‌العاده پیچیده و گسترده اخیر یک سرفصل تاریخی در رویارویی مردم و دولت ایران با پلیدترین، شرورترین و وحشی ترین اوباش سیاسی و تروریستی قرن حاضر بود که بدست سرویس های اطلاعاتی غربی – عربی رقم خورد. اما بار دیگر و برای چندمین بار شکست خورد.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو